Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

natalia2212

Νεοφερμένος

Η natalia2212 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
έχει ακούσει κανείς τίποτα νεότερο όσον αφορά τις εγγραφές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καλά, ότι θα εγγραφείτε, θα εγγραφείτε.
Μάθημα δεν ξέρω πότε θα αρχίσετε-αρχίσουμε :P

Εντωμεταξύ, μέχρι και οι γραμματείες έκλεισαν και δεν βγαίνουν οι βαθμολογίες... :/
Βέβαια, καλά να λέμε που δώσαμε και εξεταστική ΣΕΠΤ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.

απο που την βρηκες αυτη την σελιδα?:P
σε ποση ωρα λετε να ξερουμε τι θα γινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδιά, relax!
Θα βγεί ανακοίνωση στο aueb.gr :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lexritis

Νεοφερμένος

Ο lexritis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
γιατι αγχωνεστε?ειναι δυνατον να μην βγει ανακοινωση στο επισημο σαιτ.Χαλαρωστε.Και δεν υπαρχει περιπτωση να μεινουμε εκτος.Οτι αποφασιστει θα το μαθουμε,δεν θα ναι μυστικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
απο που την βρηκες αυτη την σελιδα?:P
σε ποση ωρα λετε να ξερουμε τι θα γινει?
στο fb την ανέβασε ένα παιδί από την σχολή :P
κατά το μεσημέρι πιστεύω όπως συνήθως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
στο fb την ανέβασε ένα παιδί από την σχολή :P
κατά το μεσημέρι πιστεύω όπως συνήθως

ευχαριστω πολυ!
εγω εχω ανησυχήσει λιγο με το θεμα της παρατασης για τις εγγραφες αλλα και αν υπαρχει καμια περιπτωση να ξεκινησουν τα μαθηματα πριν τις εγγραφες (ναι, το ακουσα και αυτο):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ!
εγω εχω ανησυχήσει λιγο με το θεμα της παρατασης για τις εγγραφες αλλα και αν υπαρχει καμια περιπτωση να ξεκινησουν τα μαθηματα πριν τις εγγραφες (ναι, το ακουσα και αυτο):P

και εγώ το άκουσα αυτό πότε δεν ξέρεις
στις 7 αρχίζει το ακαδημαϊκό εξάμηνο έχουμε μέρες για τις εγγραφές αν αρχίσουν αύριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
και εγώ το άκουσα αυτό πότε δεν ξέρεις
στις 7 αρχίζει το ακαδημαϊκό εξάμηνο έχουμε μέρες για τις εγγραφές αν αρχίσουν αύριο

εχει ανακοινωθει το προγραμμα ομως?
αν αργησουν οι εγγραφες αποκλειεται να ξεκινησουν αργοτερα και τα μαθηματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
εχει ανακοινωθει το προγραμμα ομως?
αν αργησουν οι εγγραφες αποκλειεται να ξεκινησουν αργοτερα και τα μαθηματα?

προγραμμα δεν εχω δει
τιποτα δεν αποκλειεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
προγραμμα δεν εχω δει
τιποτα δεν αποκλειεται

τελεια:P
σε ευχαριστω πολυ παντως!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αν δεν υπάρξει πρόγραμμα, τα μαθήματα δεν αρχίζουν.
Θα βγεί σχετική ανακοίνωση σε κάθε περίπτωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lexritis

Νεοφερμένος

Ο lexritis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
θα μας αφησουν απ' εξωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natsuko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natsuko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Μπορεί να είμαι και χαζή τελικά,αλλά δε καταλαβαίνω το πρόγραμμα.Μπορεί κάποιος να μου το εξηγήσει?Τί είναι τα ''Α'',''Γ'',''Χ'' σε κάθε μάθημα???

https://www.aueb.gr/pages/news/attachments/1825_0.pdf

Στο πρόγραμμα του τμήματος ΟΔΕ βρίσκεται η απορία μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Λοιπόν, η ΑΣΟΕΕ έχει 6 αμφιθέατρα και πάρα πολλές αίθουσες.
Όπως μπαίνεις στην κεντρική είσοδο είναι το Αμφιθέατρο Β, το Αμφιθέατρο Α και το Αμφιθέατρο Γ (από αριστερά προς δεξιά).
Στον κάτω όροφο (υπόγειο) είναι το Αμφιθέατρο Χ (πρώην Χημείο, εξ'ου και το Χ).
Η ΑΣΟΕΕ επίσης έχει 2 πτέρυγες εκτός από το κεντρικό κτήριο. Όπως την βλέπεις από μπροστά, δεξιά είναι η πτέρυγα Αντωνιάδου και αριστερά η πτέρυγα Δεριγνύ.

Το Αμφιθέατρο Δεριγνύ βρίσκεται στην πτέρυγα Δεριγνύ, στον "ημιόροφο" του κεντρικού κτηρίου (συνδέονται με σκάλες και είναι ένα ενιαίο κτήριο).
Το Αμφιθέατρο Αντωνιάδου είναι μόνο για εκδηλώσεις και για τις εγγραφές σας. Είναι στη πτέρυγα Αντωνιάδου, στον "ημιόροφο" του κεντρικού κτηρίου.

Τα λοιπά είναι αίθουσες..το όνομά τους βγαίνει από τα εξής :

ΠτέρυγαΌροφοςΑίθουσα, δηλαδή αν σου λένε αίθουσα Δ21 είναι στη πτέρυγα Δεριγνύ, 2ο όροφο, 1η αίθουσα :)

Αυτά!

Βγήκε το πρόγραμμα!!!! Αλλά να δούμε πότε θα αρχίσουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Natsuko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natsuko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Xίλια ευχαριστώ Chris!Mα το βλέπω και λέω τί είναι αυτό???
Μία ερώτηση ακόμα:μπορώ να δηλώσω μαθήματα κι από το 3ο εξάμηνο?Κι αν ναι,ποια προτείνεις εσυ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Xίλια ευχαριστώ Chris!Mα το βλέπω και λέω τί είναι αυτό???
Μία ερώτηση ακόμα:μπορώ να δηλώσω μαθήματα κι από το 3ο εξάμηνο?Κι αν ναι,ποια προτείνεις εσυ???

Ναι, εκτός από τα υποχρεωτικά μαθήματα τα οποία είναι 4 στο Α'εξάμηνο και 4 στο Β'εξάμηνο,
μπορείς να επιλέξεις 2 μαθήματα του επόμενου έτους.

Θα σου πρότεινα να διαλέξεις :

-> ΟΔΕ και Ποσοτικές Μέθοδοι ΙΙΙ (Γ'εξαμήνου)
-> Μάρκετινγκ ΙΙ και Μικροοικονομική ΙΙ (Δ'εξαμήνου)

Απο εκεί και πέρα βλέπεις!
Δεν χρειάζεται πάντως να υπερφορτώνεις το πρόγραμμά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top