Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Επισης ειλικρινα, ειναι κανεις που διαβασε τιποτα αυτο το Σ/Β? και αν ναι τι και ποση ωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
καταρχας το αοδε ειναι μια αντιγραφη απο πολλα αλλα βιβλια, και ειναι πολυ κακη αντιγραφη.
επισης το φετινο αδε δεν θελει παπαγαλια αλλα και στις εξετασεις εχεις να αντιμετωπισεις πρακτικα θεματα, αρα καμια σχεση με αοδε. ετσι μου ειπαν τουλαχιστον κατι φιλοι που εχω απο 3ο ετος.

το να εισαι απο θετικη θα εχεις ενα μικρο μονο προβληματακι που δεν εκανες αοδε, αλλα πιστευω θα εχεις μεγαλυτερο προβλημα το οτι δεν εκανες αεππ. διοτι εκτος απο την εφαρμοσμενη πληροφορικη και τη θεωρια, εμενα η λογικη των πινακων στο αεπππ, με βοηθησαν πολυ στο να καταλαβω αυτα με τους δεικτες και πινακες που μας ελεγε ο μπεκιρος στον μαθηματικο λογισμο.
καλα το να εισαι απο θεωρητικη, νομιζω ειναι απαραιτητο να κανεις φροντιστηριο ή ιδιαίτερα για τα κενά, ειδικα στα μαθηματικα

Αν υπαρχουν τετοια κενα, τοτε να μας υποχρεωναν να ακολουθησουμε τεχνολογικη 2 για να μπουμε στο λοχρη της ασοεε:(
Εμεις δεν εχουμε τον μπεκιρο εχουμε τσεκρεκο στο μαθηματικο λογισμο οποτε δεν ξερω για τι πραγμα μιλας ακριβως.
Μακαρι να εχεις δικιο και να μην υπαρχει μεγαλο προβλημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδιά, ο τελευταίος μήνας για να διαβάσεις είναι ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΟΣ.
Σιγά μην διάβαζα κάθε Σ/Κ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Το λες αυτο εκ των εσω. Σε εμας φαινεται πολυ διαφορετικο
Παντως δεν διαβασα τιποτα απολυτως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Άρα, κάτι θα ξέρω.
Παρακολούθηση,σημειώσεις και ο τελευταίος μήνας (THE BEST YOU CAN DO)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Δεν σε αμφισβητω, απλα η μεταβαση απο δευτεροβαθμια σε τριτοβαθμια ειναι καπως.
Καταρχας εγω δεν προλαβαινω να διαβασω με τετοιο προγραμμα που μας εχουν κανει.. και τις χρονοβορες μετακινησεις της αθηνας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Παιδιά, ο τελευταίος μήνας για να διαβάσεις είναι ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΟΣ.
Σιγά μην διάβαζα κάθε Σ/Κ.

ουτε εγω διαβασα κατι, γιατι δεν ειχα και τιποτα να δω..

οταν λες ο τελευταιος μηνα ειναι αρκετος, για τι βαθμο?? δεν κυνηγαμε το πενταρι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ουτε εγω διαβασα κατι, γιατι δεν ειχα και τιποτα να δω..

οταν λες ο τελευταιος μηνα ειναι αρκετος, για τι βαθμο?? δεν κυνηγαμε το πενταρι..

Εγώ έχω μέσο όρο 8 :P πάντως (σου φτάνει?)
Ρωτήστε και το φιλαράκι μου τον lenbias! :D
(που είναι στο τμήμα σας, αν θεωρείται το οδε ότι είναι γελοίο -_-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Εγώ έχω μέσο όρο 8 :P πάντως (σου φτάνει?)
Ρωτήστε και το φιλαράκι μου τον lenbias! :D
(που είναι στο τμήμα σας, αν θεωρείται το οδε ότι είναι γελοίο -_-)

μας παραφτανει ειναι η αληθεια... οχι δυσκολο θεωρειται και το οδε..
τα μαθηματα τα παρακολουθεις παντα ομως,ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
μας παραφτανει ειναι η αληθεια... οχι δυσκολο θεωρειται και το οδε..
τα μαθηματα τα παρακολουθεις παντα ομως,ε?

Όχι! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Πρεπει να το δουμε πιο χαλαρα, αυτο καταλαβα εγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πρεπει να το δουμε πιο χαλαρα, αυτο καταλαβα εγω...

Κοίτα, το θέμα είναι να είσαι συγκεντρωμένος και να το γουστάρεις.
Η παπαγαλία δεν βοηθάει.
Αναπτύσσεις μια συγκεκριμένη σκέψη (καιρό με τον καιρό).
Ο τελευταίος μήνας για έναν 18χρονο είναι υπέραρκετός για να βγάλει την ύλη (διαβαζοντας σημειώσεις) και να κάνει επαναλήψεις ώστε να ανταποκριθεί στις εξετάσεις!
Δεν είναι λύκειο το πανεπιστήμιο!'

Τα μόνα που πρέπει να προσέξετε είναι τα Μαθηματικά και τη Στατιστική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barca10

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Παιδιά, ο τελευταίος μήνας για να διαβάσεις είναι ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΟΣ.
Σιγά μην διάβαζα κάθε Σ/Κ.

Και το τελευταίο διήμερο για ένα 5ράκι αρκεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Σήμερα έχουμε κανονικά εργαστήριο υπολογιστών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Insomnie πιο πιστεύεις ότι είναι πιο δύσκολο η στατιστική Ι η τα μαθηματικά ?Μαθηματικά ποιον είχες ?εμείς φέτος έχουμε τον φλιτζανη.
Φλυτζάνη είχα και 'γω, είναι πολύ καλός. Μακάρι να 'χατε και Θεοχάρη στα φροντιστήρια, ο οποίος είναι επίσης εξαιρετικός. Στα Μαθηματικά είχαμε αρκετές εργασίες να παραδώσουμε( μία κάθε βδομάδα σχεδόν) και στη τελική εξέταση έγραφες 8 αν είχες διαβάσει καλά. Για κάτι παραπάνω θέλει συνέπεια στις εργασίες και λίγη φαντασία στο τέλος:P

Στη στατιστική, πέρα από τη μεγάλη ύλη, είναι και πολλά τα θέματα στο τέλος (καλύπτονται τα πάντα-σε αντίθεση με τα μαθηματικά), οπότε αν είσαι παρανοΐκός με τα νούμερα και θες να διπλοτσεκάρεις τους υπολογισμούς(:redface:), δε παίζει να γράψεις 10:P

Από στατιστικής άποψης, νομίζω, είναι λίγο πιο εύκολη η Στατιστική.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Φλυτζάνη είχα και 'γω, είναι πολύ καλός. Μακάρι να 'χατε και Θεοχάρη στα φροντιστήρια, ο οποίος είναι επίσης εξαιρετικός. Στα Μαθηματικά είχαμε αρκετές εργασίες να παραδώσουμε( μία κάθε βδομάδα σχεδόν) και στη τελική εξέταση έγραφες 8 αν είχες διαβάσει καλά. Για κάτι παραπάνω θέλει συνέπεια στις εργασίες και λίγη φαντασία στο τέλος:P

Στη στατιστική, πέρα από τη μεγάλη ύλη, είναι και πολλά τα θέματα στο τέλος (καλύπτονται τα πάντα-σε αντίθεση με τα μαθηματικά), οπότε αν είσαι παρανοΐκός με τα νούμερα και θες να διπλοτσεκάρεις τους υπολογισμούς(:redface:), δε παίζει να γράψεις 10:P

Από στατιστικής άποψης, νομίζω, είναι λίγο πιο εύκολη η Στατιστική.:P


Eυχαριστω πολυ για της πληροφοριες:clapup::clapup::clapup:,αν και εμας δν μας εχει πει τιποτα ακομα στα μαθηματικα για εργασιες.Το 8 στα μαθηματικα super μου φαινεται,και οσο γιατι την στατιστικη εχω ακουσει οτι κοβει πολυ κοσμο ο καθηγητης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Eυχαριστω πολυ για της πληροφοριες:clapup::clapup::clapup:,αν και εμας δν μας εχει πει τιποτα ακομα στα μαθηματικα για εργασιες.Το 8 στα μαθηματικα super μου φαινεται,και οσο γιατι την στατιστικη εχω ακουσει οτι κοβει πολυ κοσμο ο καθηγητης!
Δε μας αφήνουν να βλέπουμε και τα στατιστικά του Οικονομικής πλέον--χάσαμε το κουτσομπολιό:bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Δε μας αφήνουν να βλέπουμε και τα στατιστικά του Οικονομικής πλέον--χάσαμε το κουτσομπολιό:bounce:

Εμάς μας αφήνουν.
Μιλάμε για ΑΠΕΙΡΟ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Εμάς μας αφήνουν.
Μιλάμε για ΑΠΕΙΡΟ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ. :clapup:
Και σιγά το κουτσομπολιό--εγώ να δω που είναι το 95ο percentile θέλω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top