Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έχω μόνο 1-3 αύριο:/:
Η καλύτερη καφετέρια κοντά στη σχολή είναι το geo στη γωνία. Δεν το συζητώ. Μην διαβάζω σταρμπακς.
Τελικά τι ώρα είπατε γιατί μπερδεύτηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έχω μόνο 1-3 αύριο:/:
Η καλύτερη καφετέρια κοντά στη σχολή είναι το geo στη γωνία. Δεν το συζητώ. Μην διαβάζω σταρμπακς.
Τελικά τι ώρα είπατε γιατί μπερδεύτηκα :P
13.30
Το geo ειναι αυτο στη γωνία πατησιων και δεριγνυ έτσι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Παιδιά εγώ έχω μόνο 1-3 αύριο:/:
Η καλύτερη καφετέρια κοντά στη σχολή είναι το geo στη γωνία. Δεν το συζητώ. Μην διαβάζω σταρμπακς.
Τελικά τι ώρα είπατε γιατί μπερδεύτηκα :P

δεν εχω ψαξει τις καφετεριες εκει κοντα οποτε εμπιστευομαι την κριση σου.
1:30 αλλα εγω θα αργησω κανα τεταρτο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ναι, πριν το θέατρο Αθηνά. Κοιτάχτε, εγώ παίρνω ωραιότατο latte με 1.50 στο χέρι. Καθήμενη με 3. Αλλά έχει ΤΗΝ ουρά κάθε φορά γιατί είναι το καλύτερο και πάει όλο το οπα :hehe:
Έχει τζαμαρία και πάνω όροφο με δροσιά.

Σημείο συνάντησης είναι απέναντι από τη γραμματεία του λοχρη; Δεν ξέρω αν σας προλάβω αύριο, 2 είναι το διάλειμμα και το χ είναι φουλ στις ποσοτικές Ι. :/:
Ίσως άλλη φορά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Ναι, πριν το θέατρο Αθηνά. Κοιτάχτε, εγώ παίρνω ωραιότατο latte με 1.50 στο χέρι. Καθήμενη με 3. Αλλά έχει ΤΗΝ ουρά κάθε φορά γιατί είναι το καλύτερο και πάει όλο το οπα :hehe:
Έχει τζαμαρία και πάνω όροφο με δροσιά.
Για αυτο δεν πηγαμε εκει επειδη ειχε την ουρα
Σημείο συνάντησης είναι απέναντι από τη γραμματεία του λοχρη; Δεν ξέρω αν σας προλάβω αύριο, 2 είναι το διάλειμμα και το χ είναι φουλ στις ποσοτικές Ι. :/:
Ίσως άλλη φορά ;)
Ναι στη γραμματεια του λοχρη.Δεν πειραζει..
Θα το κανονισουμε;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Η ουρά αξίζει, εξάλλου έχει 3 άτομα να παίρνουν παραγγελίες, φεύγει γρήγορα. Να πάτε είναι ωραίο. Και τα μίνι σαντουιτσάκια είναι ωραία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Ναι, πριν το θέατρο Αθηνά. Κοιτάχτε, εγώ παίρνω ωραιότατο latte με 1.50 στο χέρι. Καθήμενη με 3. Αλλά έχει ΤΗΝ ουρά κάθε φορά γιατί είναι το καλύτερο και πάει όλο το οπα :hehe:
Έχει τζαμαρία και πάνω όροφο με δροσιά.

Σημείο συνάντησης είναι απέναντι από τη γραμματεία του λοχρη; Δεν ξέρω αν σας προλάβω αύριο, 2 είναι το διάλειμμα και το χ είναι φουλ στις ποσοτικές Ι. :/:
Ίσως άλλη φορά ;)

σε 2-3 βδομαδες θα αρεωσει το αμφιθεατρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
σε 2-3 βδομαδες θα αρεωσει το αμφιθεατρο...

Μακάρι. Δεν μπορώ άλλο όρθιο.

*αραιώσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Μακάρι. Δεν μπορώ άλλο όρθιο.

*αραιώσει

Μα καλά, στα μαθήματα προς το παρόν όλοι δείχνουν λίγο πολύ να ενδιαφέρονται. Αλλάζει αυτό μετά από δυο βδομάδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ο τουμπης(μαθηματικος στην πληροφορικη) ειπε οτι σε 2-3 βδομαδες θα ειστε οι μισοι απο αυτους. Και τραβηξε φωτογραφιες γιατι πρωτη φορα βλεπει τοσο γεματο το αμφιθεατρο(θεος! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Παιδιά μήπως ξέρει κανείς ποια διακολογητικά χρειάζονται για να βγάλω κάρτα βιβλιοθήκης; :)

μονο με μια φωτογραφια και τη φοιτητικη ταυτοτητα να πας.

Ο τουμπης(μαθηματικος στην πληροφορικη) ειπε οτι σε 2-3 βδομαδες θα ειστε οι μισοι απο αυτους. Και τραβηξε φωτογραφιες γιατι πρωτη φορα βλεπει τοσο γεματο το αμφιθεατρο(θεος! :P )

αντε μακαρι να αραιωσει γιατι παραειμαστε πολλοί είναι η αλήθεια..


Οι καθηγητες μου εχουν αφησει παντως πολυ καλες εντυπωσεις και ο μπεκιρος στα μαθηματικα σημερα μου αρεσε πολυ..

το μονο μου παραπονο (εκτος βεβαια απο τα κομματα που τα συνηθιζω σιγα-σιγα) ειναι ποτε θα παρουμε τα βιβλια..
δηλαδη τωρα δεν εχουμε τι να διαβασουμε.. θα μου παραδιδει ο μπεκιρος εναν μηνα μαθημα, και μετα που θα παρω το βιβλιο θα πρεπει να διαβασω μαζεμενες τις πρωτες 80 σελιδες πχ?? δε λειτουργει καλα ετσι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Δεν χρειαζεται να πας ακριβως οπως οι διαλεξεις αλλα να φτιαξεις εσυ ενα προγραμμα και να διαβαζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
το μονο μου παραπονο (εκτος βεβαια απο τα κομματα που τα συνηθιζω σιγα-σιγα) ειναι ποτε θα παρουμε τα βιβλια..
δηλαδη τωρα δεν εχουμε τι να διαβασουμε.. θα μου παραδιδει ο μπεκιρος εναν μηνα μαθημα, και μετα που θα παρω το βιβλιο θα πρεπει να διαβασω μαζεμενες τις πρωτες 80 σελιδες πχ?? δε λειτουργει καλα ετσι..
Δεν πάει ακριβώς έτσι..κύρια πηγή γνώσης(για να περάσεις το μάθημα εννοώ) θα είναι η σημειώσεις σου. Τα συγγράμματα θα εχουν επικουρικό ρόλο μόνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntele7(Νικος)

Νεοφερμένος

Ο ntele7(Νικος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
παιδιά να κάνω μια ερώτηση.για να εγγραφείς στο e-class χρειάζεσαι το συνθηματικό από το χαρτί από το φακελάκι σωστά;Αν χάσεις αυτό το χαρτάκι τι κάνεις;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
παιδιά να κάνω μια ερώτηση.για να εγγραφείς στο e-class χρειάζεσαι το συνθηματικό από το χαρτί από το φακελάκι σωστά;Αν χάσεις αυτό το χαρτάκι τι κάνεις;;;
Μπες εδώ https://e-grammateia.aueb.gr:8080/dias.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Θα κάνετε την εργασία στο αδε ??????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntele7(Νικος)

Νεοφερμένος

Ο ntele7(Νικος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

ntele7(Νικος)

Νεοφερμένος

Ο ntele7(Νικος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
μπήκα εκεί που λες μου έβγαλε ένα κωδικό αλλά μου βγάζει αυτό....
H ΣΥΝΔΕΣΗ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ!

Τα στοιχεία του χρήστη δεν είναι σωστά. Η εγγραφή δεν πραγματοποιήθηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
ευχαριστώ πάρα πολύ.Καλησπέρα κιόλας ξεχάστηκα πάνω στον πανικό :D
Καλησπέρα:D
μπήκα εκεί που λες μου έβγαλε ένα κωδικό αλλά μου βγάζει αυτό....
H ΣΥΝΔΕΣΗ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ!

Τα στοιχεία του χρήστη δεν είναι σωστά. Η εγγραφή δεν πραγματοποιήθηκε.
Αριθμό δελτίου ταυτότητας έβαλες της αστυνομικής έτσι;
Ειδάλλως μάλλον έχει πρόβλημα το σύστημα:(. Την Δευτέρα πήγαινε στο Κέντρο Υπολογιστών και ανάφερέ το..θα σου δώσουν καινούριους κωδικούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntele7(Νικος)

Νεοφερμένος

Ο ntele7(Νικος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ναι της αστυνομικής έβαλα.... :/: και ήθελα να αποφύγω την ταλαιπωρία αλλά η μάνα μου σκέφτηκε ότι αφού έφυγα ότι χαρτιά έχει το γραφείο θέλουν πέταμα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top