Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Και γω, δε νομίζω ότι υπάρχει κανένας πάκος σημειώσεις έτοιμος στη Βιβλιοδιανομή--αν και ήταν λίγο περίεργη η διατύπωση της ανακοίνωσης. Όπως και να 'χει, πηγαίντε όποτε έχετε χρόνο και ρωτήστε:)

Αυτες οι σημειωσεις ειναι για τα μαθηματα στα οποια δεν θα παρουμε συγγραμματα. Αυτο ειναι ολο. Και ξαναλεω για τους λοχρη-ιτες/ιτισσες οτι στο πρωτο εξαμηνο εμεις δεν παιρνουμε τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Καλα εγώ που είχα παρει την γραμματεια τηλ να ρωτησω τι ακριβώς παίζει περί τρίπτυχου-ακαδημαϊκής-φοιτητικής ταυτότητας δεν ήξερε κάνενας να μου πει γιατι το υπουργείο δεν είχε στειλει οδηγίες! Τι να πεις τώρα....:whatever: Παρολα αυτα απ' οτι έχω καταλαβει και πιστευω οτι αυτό ισχύει τελικά είναι οτι ακαδημαική ταυτότητα=φοιτητική μονο που εχει ενσωματωμενο και το πάσο μεσα!

πασο για μμμ, φοιτητικη-ακαδημαικη, ολα σε ενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Άντε, καλή αρχή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
πασο για μμμ, φοιτητικη-ακαδημαικη, ολα σε ενα!

νοικοκυρεμενα...:P

Α,με την καρτα για τη βιβλιοθηκη που ειπες τι παιζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
ρε παιδια, εσεις οι πρωτοετεις του ΛΟΧΡΗ, έχετε ολοι συνδεθει κανονικα στο webmail προπτυχιακών?

εμενα και του φιλου μου δεν μπαινει με τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
νοικοκυρεμενα...:P

Α,με την καρτα για τη βιβλιοθηκη που ειπες τι παιζει?

δεν ξερω.. θα παω αυριο να ρωτησω.. στο https://www.lib.aueb.gr/ δεν αναφερει τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
ρε παιδια, εσεις οι πρωτοετεις του ΛΟΧΡΗ, έχετε ολοι συνδεθει κανονικα στο webmail προπτυχιακών?

εμενα και του φιλου μου δεν μπαινει με τιποτα

τι ειναι το webmail των προπτυχιακων?:worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙασοναςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΙασοναςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγω αυριο στο προγραμμα μου εχω φροντηστηριο σε μαθημα το οποιο δεν εχω παει ακομα, πρεπει να παω στο φροντηστηριο ειτε εχει αρχισει η παραδοση στο μαθημα αυτο ειτε οχι;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Εγω αυριο στο προγραμμα μου εχω φροντηστηριο σε μαθημα το οποιο δεν εχω παει ακομα, πρεπει να παω στο φροντηστηριο ειτε εχει αρχισει η παραδοση στο μαθημα αυτο ειτε οχι;;;;

Και εγω εχω φροντιστηριο σε μαθημα που δεν εχει αρχισει. Αλλα θα παω, γιατ ουτως η αλλως δεν θα φυγω απο το πανεπιστημιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙασοναςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΙασοναςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Και εγω εχω φροντιστηριο σε μαθημα που δεν εχει αρχισει. Αλλα θα παω, γιατ ουτως η αλλως δεν θα φυγω απο το πανεπιστημιο.
Εμενα το θεμα ειναι οτι τελειωνω 3 και το φροντηστηριο αρχιζει 7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.

ΙασοναςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΙασοναςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Μολις μου ειπε ενας φιλος μου που σπουδαζει και αυτος στην ασοεε αλλα πληροφορικη οτι τα φροντηστηρια αρχιζουν πιο μετα απο τα μαθηματα ανεξαρτητως του τι λεει το προγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Μολις μου ειπε ενας φιλος μου που σπουδαζει και αυτος στην ασοεε αλλα πληροφορικη οτι τα φροντηστηρια αρχιζουν πιο μετα απο τα μαθηματα ανεξαρτητως του τι λεει το προγραμμα.
Ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙασοναςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΙασοναςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Οπως επισης μου ειπε οτι παιζει να πληρωσουμε τα συγγραμματα τελικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
αν ειναι να τα πληρωσουμε, να τα πληρωσουμε, δεν κανονιζουμε εμεις δυστυχως τι θα γινει. το θεμα ειναι ποτε μπορουμε να τα παρουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
https://dias.aueb.gr:8100/
οι κωδικοι στο φακελακι που μας εδωσαν οταν γραφτηκαμε

Kαι τι εγινε με αυτο? Εννοω που χρησιμευει? Ποια στοιχεια συμπληεωνουμε?

*σορυ για τις πολλες ερωτησεις:redface:

Μολις μου ειπε ενας φιλος μου που σπουδαζει και αυτος στην ασοεε αλλα πληροφορικη οτι τα φροντηστηρια αρχιζουν πιο μετα απο τα μαθηματα ανεξαρτητως του τι λεει το προγραμμα.
Ωραια:whistle:

Οπως επισης μου ειπε οτι παιζει να πληρωσουμε τα συγγραμματα τελικα
Δεν νομιζω... Για να εφαρμοστει ενα μετρο στην Ελλαδα πρεπει να περασουν δυο τρια χρονια. Βεβαια οταν ειναι επιβληθουν φοροι και να μας κανουν να πληρωσουμε ολοι τρεχουν...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Kαι τι εγινε με αυτο? Εννοω που χρησιμευει? Ποια στοιχεια συμπληεωνουμε?

*σορυ για τις πολλες ερωτησεις:redface:

Ειναι το email που σου παρέχει η σχολη! Για να μπεις πας στην διευθυνση https://dias.aueb.gr:8100/ και βαζεις το username και password που ηταν γραμμενοι στο χαρτακι που πηρες κατα την εγγραφή σου στην σχολή. Συν τοις αλλοις αυτοί οι κωδικοί ειναι και για να μπεις στο eclass!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Ειναι το email που σου παρέχει η σχολη! Για να μπεις πας στην διευθυνση https://dias.aueb.gr:8100/ και βαζεις το username και password που ηταν γραμμενοι στο χαρτακι που πηρες κατα την εγγραφή σου στην σχολή. Συν τοις αλλοις αυτοί οι κωδικοί ειναι και για να μπεις στο eclass!

Ευχαριστω, εκει που λεει layout τι βαζουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Σήμερα δεν θα κάνουμε φροντιστήριο που λέει το πρόγραμμα ???????????θα έχουμε 2 ώρες κενό ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Ευχαριστω, εκει που λεει layout τι βαζουμε?
ΤΙποτα άστο κενο οπως και τα κουτακια απο κατω. Μονο username kai password βαλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top