Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Όταν μπαίνεις στο uni, καταλαβαίνεις πόσο τρομοκρατημένοι με τη γραφειοκρατεία είμαστε όλοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Την Δευτέρα έχουμε αγιασμό ????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ναι και περνετε βιβλια :P
Μπαινετε και στα αμφιθεατρα και γνωριζεστε με τους καθηγητες.

Δεν ξερω τι κανετε τη πρωτη μερα αλλα δε νομιζω να παιζει αγιασμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Αυτό θα γίνει την Δευτέρα η την Τρίτη που ξεκινάμε κανονικά ?

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
∆ΙΑΝΟΜΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΩΝ ΣΗΜΕΙΩΣΕΩΝ
Η διανοµή των Πανεπιστηµιακών Σηµειώσεων θα πραγµατοποιείται από τη ∆ευτέρα 1
Οκτωβρίου 2012, ∆ευτέρα έως και Παρασκευή κατά τις ώρες 10:00-14:00, από τη
Βιβλιοδιανοµή του Πανεπιστηµίου (Αντωνιάδου & Πατησίων).
Τονίζεται ότι οι Πανεπιστηµιακές σηµειώσεις του 1
ου
έτους χορηγούνται µόνο
στους φοιτητές του 1
ου
έτους και απαιτείται η επίδειξη της φοιτητικής ταυτότητας.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΥΤΑΝΕΙΑ

Την Δευτέρα πρέπει να πάμε 10.00 για να πάρουμε βιβλία δλδ ???????????Εγω που δεν έχω πανεπιστημιακή ταυτότητα τ κάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Την Δευτέρα πρέπει να πάμε 10.00 για να πάρουμε βιβλία δλδ ???????????Εγω που δεν έχω πανεπιστημιακή ταυτότητα τ κάνω?
Τη Δευτέρα να μη πας, γιατί το μόνο που θα δείς είναι: α) φραπεδοφόρους φοιτητές να ψάχνουν αμφιθέατρο για να δώσουν μάθημα, και β) διδακτορικούς να τρέχουν πάνω κάτω να μοιράσουν θέματα/επιτηρητές:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Την Δευτέρα πρέπει να πάμε 10.00 για να πάρουμε βιβλία δλδ ???????????Εγω που δεν έχω πανεπιστημιακή ταυτότητα τ κάνω?

Κανείς μας δεν έχει :P Λογικά με πιστοποιητικό σπουδών; Προχτές έκανα αίτηση και θα το πάρω την τετάρτη.
Θα μας πούνε οι έμπειροι εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Αν δεν πάω την Δευτέρα την Τρίτη πως θα πάω για μάθημα χωρίς βιβλία η τις πρώτες μέρες δεν χρειάζονται τα βιβλία ????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Περσυ εμεις δεν πηραμε πανεπιστημιακες σημειωσεις! Θα παω καμια βολτιτσα να δω! :P Ηλια μ, τρολλαρεις? τι αγιασμους και βιβλια; τελος στην εποχη του σχολειου -_- εδω υπηρχαν χρονιες που επαιρναν τα βιβλια λιγες εβδομαδες πριν την
εξεταστικη ξερω γω!εμεις θα τα παρουμε πιστευω μεχρι τελη οκτωβριου!Ενα τετραδιακι και 1-2 στυλο φτανουν!Εγω ποτε στο ετος δν πηρα βιβλιο μαζι μου λολ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis-xania

Νεοφερμένος

Ο vasilis-xania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 44 μηνύματα.

vasilis-xania

Νεοφερμένος

Ο vasilis-xania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Κανείς μας δεν έχει :P Λογικά με πιστοποιητικό σπουδών; Προχτές έκανα αίτηση και θα το πάρω την τετάρτη.
Θα μας πούνε οι έμπειροι εδώ.

πιστοποιητικο σπουδων; που το βρισκεις αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Ναι Τρίτη ξεκινάμε ........... το πιστοποιητικό το ζητάς από την γραμματεία και στο φέρνουν μετά από 2 μέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis-xania

Νεοφερμένος

Ο vasilis-xania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ναι Τρίτη ξεκινάμε ........... το πιστοποιητικό το ζητάς από την γραμματεία και στο φέρνουν μετά από 2 μέρες!

ευχαριστω.. αν ειναι θα παω αυριο να το ζητησω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
ευχαριστω.. αν ειναι θα παω αυριο να το ζητησω..

Μπορείς να κάνεις αίτηση online στο e-grammateia και μετά πας απλά και το παίρνεις. Εγώ μετά το έμαθα και πήγα εκεί σα τη χαζή και συμπλήρωσα αίτηση, ενώ οι άλλοι πήγαιναν με την ταυτότητα και παίρνανε αμέσως τα πιστοποιητικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis-xania

Νεοφερμένος

Ο vasilis-xania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Μπορείς να κάνεις αίτηση online στο e-grammateia και μετά πας απλά και το παίρνεις. Εγώ μετά το έμαθα και πήγα εκεί σα τη χαζή και συμπλήρωσα αίτηση, ενώ οι άλλοι πήγαιναν με την ταυτότητα και παίρνανε αμέσως τα πιστοποιητικά.

μπαινεις με το ονομα σου και τον κωδικο σου , πας στις αιτησεις και πατας νεα αιτηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
μπαινεις με το ονομα σου και τον κωδικο σου , πας στις αιτησεις και πατας νεα αιτηση;

Ναι, με τα logins που έφτιαξες. Δεν το έχω κάνει ακόμα, αλλά λογικά ναι, από τις αιτήσεις πας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis-xania

Νεοφερμένος

Ο vasilis-xania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ναι, με τα logins που έφτιαξες. Δεν το έχω κάνει ακόμα, αλλά λογικά ναι, από τις αιτήσεις πας.

μετα σ εχει 3 επιλογες. πιστοποιητικο αναλυτικης βαθμολογιας (λογικα οχι αυτο)
πιστοποιητικο (αυτο θελω;)
και
αλλο (που γραφεις εσυ τι αλλο θες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Τη Δευτέρα να μη πας, γιατί το μόνο που θα δείς είναι: α) φραπεδοφόρους φοιτητές να ψάχνουν αμφιθέατρο για να δώσουν μάθημα, και β) διδακτορικούς να τρέχουν πάνω κάτω να μοιράσουν θέματα/επιτηρητές:P

Ψηνομαι να δω πως ειναι να δινεις μαθημα:popcorn::popcorn:
Να κοψω κινηση. Ασε που δεν εχω τιποτα καλυτερο να κανω.
Εβγαλα και καρτα απεριοριστων διαδρομων, οποτε δεν σκεφτομαι τα χρηματα.

Αυτο με τις σημειωσεις παλι τι στο καλο ειναι? Εγω ηξερα οτι την τριτη απλα θα παμε με ενα στυλο και ενα χαρτι/τετραδιο:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ψηνομαι να δω πως ειναι να δινεις μαθημα:popcorn::popcorn:
Να κοψω κινηση. Ασε που δεν εχω τιποτα καλυτερο να κανω.
Εβγαλα και καρτα απεριοριστων διαδρομων, οποτε δεν σκεφτομαι τα χρηματα.

Αυτο με τις σημειωσεις παλι τι στο καλο ειναι? Εγω ηξερα οτι την τριτη απλα θα παμε με ενα στυλο και ενα χαρτι/τετραδιο:confused:

Πώς έβγαλες χωρίς φοιτητική ταυτότητα :eek: ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Πώς έβγαλες χωρίς φοιτητική ταυτότητα :eek: ;
Δεν εχω κλεισει ακομα τα 18 και αρα δικαιουμαι ακομα μειωμενο εισητηριο.:clapup:
Ετσι τουλαχιστον μου ειπαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top