Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Οι διαλεξεις των μαθηματων ξεκινουν την Τριτη.
Επειδη ειμαι και εγω στο Μ-Ω εχουμε
δευτ. 13-17 και 19-21
τριτη. 13-17 και 19-21
τετ. 9-11 και 17-19
πεμπτη. 13-19
Και εγώ Μ-Ω είμαι αλλά το schedule master την Τετάρτη μου λέει 9-11 19-21 και την Πέμπτη 13-17..:hmm:Να 'χω ξεχάσει κανα μάθημα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Την Δευτέρα τι έχουμε 19.00-21.00???????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Έχουμε Εφαρµοσµένη Πληροφορική (Α-Ω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Έχουμε Εφαρµοσµένη Πληροφορική (Α-Ω)
Ναι αυτό δεν το 'χω πιάσει ακριβώς. Έχουμε 2 φορές χωρισμένοι αλφαβητικά και 1 φορα όλοι μαζί;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Την Δευτέρα τι έχουμε 19.00-21.00???????????????
Το προγραμμα ειναι αυτο που εγραψα παραπανω.. Το ελεγξα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Την Δευτέρα στις 5 δεν σχολάμε ??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
εμείς στο τμήμα οικονομικής επιστήμης μπορούμε να πάρουμε σαν μάθημα επιλογής το ιδιωτικο δίκαιο Ι????γιατι δν το βλεπω πουθενα στο προγραμμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
εμείς στο τμήμα οικονομικής επιστήμης μπορούμε να πάρουμε σαν μάθημα επιλογής το ιδιωτικο δίκαιο Ι????γιατι δν το βλεπω πουθενα στο προγραμμα...
Έχει γίνει λίγο σκατά το πρόγραμμα, όντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
εμείς στο τμήμα οικονομικής επιστήμης μπορούμε να πάρουμε σαν μάθημα επιλογής το ιδιωτικο δίκαιο Ι????γιατι δν το βλεπω πουθενα στο προγραμμα...

καλυτερα να μην το παρεις γιατι αλλαξε ο καθηγητης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Παιδιά, από το ΔΕΤ είμαι.
Δεν είχα internet μέχρι σήμερα και δεν είχα ενημερωθεί για το Business Game. Τι έχασα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barca10

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Παιδιά, από το ΔΕΤ είμαι.
Δεν είχα internet μέχρι σήμερα και δεν είχα ενημερωθεί για το Business Game. Τι έχασα;

Τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Στο πρόγραμμα εκεί που λέει φροντιστήριο τι είναι ?????????? Πρέπει να πηγαίνουμε ??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas76

Νεοφερμένος

Ο nikolas76 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλημερα.Ειμαι 36 ετων.Μαλλον πρωτοετης αφου πριν 15 χρονια που περασα δεν παρακολουθησα σχεδον καθολου.Καλως σας βρηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Στο πρόγραμμα εκεί που λέει φροντιστήριο τι είναι ?????????? Πρέπει να πηγαίνουμε ??????????
Ασκήσεις θα λύνετε, να πηγαίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ρε παιδες υπαρχει περιπτωση η προθεσμια υποβολης δικαιολογητικων για την καρτα σιτησης να παραταθει? Χθες το ειδα και δεν νομιζω να προλαβαινω να τα βγαλω ολα οσα ζητανε σε μια μερα. Και γιατι φετος ζητανε ενα ματσο χαρτια? Τα προηγουμενα χρονια εφερνες ενα εκκαθαρηστικο και τελειωνε ο πανικος.

Χτες πήγα στη σχολή για να πάρω 3 βεβαιώσεις και επειδή είχε μια ουρά ως την έξοδο από πρωτοετείς, είπαν ότι η υποβολή των δικαιολογητικών για τη σίτηση πήρε παράταση για τους πρωτοετείς ως τις 30/10 και για τους υπολοίπους ως τις 10/10.

Το φώναζε ο μεσιέ της γραμματείας μου. :)


Καλημερα.Ειμαι 36 ετων.Μαλλον πρωτοετης αφου πριν 15 χρονια που περασα δεν παρακολουθησα σχεδον καθολου.Καλως σας βρηκα.

Καλώς σε βρήκαμε :D
Σε ποιο τμήμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Χτες πήγα στη σχολή για να πάρω 3 βεβαιώσεις και επειδή είχε μια ουρά ως την έξοδο από πρωτοετείς, είπαν ότι η υποβολή των δικαιολογητικών για τη σίτηση πήρε παράταση για τους πρωτοετείς ως τις 30/10 και για τους υπολοίπους ως τις 10/10.

Το φώναζε ο μεσιέ της γραμματείας μου. :)




Καλώς σε βρήκαμε :D
Σε ποιο τμήμα;


Καλά πήγα και εγώ τη παρασκευή για τα δικαιολογητικά και μόλις είδα την ουρά έκανα ανάστροφη και δρομο .Ήταν σίγουρο οτι θα έδιναν κάποια παράταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas76

Νεοφερμένος

Ο nikolas76 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Χτες πήγα στη σχολή για να πάρω 3 βεβαιώσεις και επειδή είχε μια ουρά ως την έξοδο από πρωτοετείς, είπαν ότι η υποβολή των δικαιολογητικών για τη σίτηση πήρε παράταση για τους πρωτοετείς ως τις 30/10 και για τους υπολοίπους ως τις 10/10.

Το φώναζε ο μεσιέ της γραμματείας μου. :)




Καλώς σε βρήκαμε :D
Σε ποιο τμήμα;

Ευχαριστω.Οικονομικες Επιστημες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis-xania

Νεοφερμένος

Ο vasilis-xania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
sos.
Παιδιά πρέπει να δηλώσουμε τα μαθήματα που θα παρακολουθήσουμε το 1ο εξάμηνο; Αν ναι πότε και πού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Βασίλη μου, σου απάντησα στο topic του ΟΔΕ.
Μην μου αγχώνεσαι -_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top