Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εγω περασα στο οικονομικης επιστημης!!!!!

Ξερει κανεις ποτε κανουμε αιτηση για το πασο των ΜΜΜ;
https://www.eimaifoititis.gr/arthra/paideia/apo-deutera-24-9-oi-aithseis-gia-ti-foititiki-tautotita τσέκαρε εδώ ;) !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Εγω περασα στο οικονομικης επιστημης!!!!!

Ξερει κανεις ποτε κανουμε αιτηση για το πασο των ΜΜΜ;

Καλώς ήρθες, συνάδελφε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙασοναςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΙασοναςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
αυριο -ή σήμερα μαλλον- ξεκιναν οι εγγραφες για αυτους των Οικονομικων Επιστημων!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
πολύ κομματόσκυλο στης έγραφες !!!εγγράφτηκε και κανένας άλλος σήμερα στο τμήμα οικονομικής επιστήμης????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
πολύ κομματόσκυλο στης έγραφες !!!εγγράφτηκε και κανένας άλλος σήμερα στο τμήμα οικονομικής επιστήμης????
Για πες μας λεπτομερειες αν θες, πως πηγε η εγγραφη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
μια χαρά μας έβαλαν στο αμφιθέατρο και όλα καλά ,αλλά μέχρι να πας στο αμφιθέατρο έρχονται ορδές ανθρώπων να σου δώσουν συγχαρητήρια (τόσα συγχαρητήρια ούτε όταν βγήκαν τα αποτελέσματα ) ,να σε ρωτήσουν από που είσαι , να σου δώσουν φυλλάδια και να σε "βοηθήσουν" . τεσπα να ρωτήσω κάτι άλλο τον Αριθμός Μητρώου που τον βρίσκεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
μια χαρά μας έβαλαν στο αμφιθέατρο και όλα καλά ,αλλά μέχρι να πας στο αμφιθέατρο έρχονται ορδές ανθρώπων να σου δώσουν συγχαρητήρια (τόσα συγχαρητήρια ούτε όταν βγήκαν τα αποτελέσματα ) ,να σε ρωτήσουν από που είσαι , να σου δώσουν φυλλάδια και να σε "βοηθήσουν" . τεσπα να ρωτήσω κάτι άλλο τον Αριθμός Μητρώου που τον βρίσκεις?

Το εγραφε στα στοιχεια σου, οταν εκανες την ηλεκτρονικη εγγραφη.
Να σε ρωτησω, η γραμματεια σου εδωσε τιποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Συγχαρητήρια στους νεοεισερχόμενους Οικονομολόγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Το εγραφε στα στοιχεια σου, οταν εκανες την ηλεκτρονικη εγγραφη.
Να σε ρωτησω, η γραμματεια σου εδωσε τιποτα?
Ναι ,αρχικά μας έδωσαν έναν φάκελο όπου βάλαμε τα χαρτιά τις εγράφης και είχε οδηγίες .Επίσης μια τσάντα με ένα βιβλιαράκι το όποιο έχει γενικές πληροφορίες για το πανεπιστήμιο . έναν στύλο και κάτι σαν επιστολή το όποιο είχε έναν κωδικό και ένα username.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Ναι ,αρχικά μας έδωσαν έναν φάκελο όπου βάλαμε τα χαρτιά τις εγράφης και είχε οδηγίες .Επίσης μια τσάντα με ένα βιβλιαράκι το όποιο έχει γενικές πληροφορίες για το πανεπιστήμιο . έναν στύλο και κάτι σαν επιστολή το όποιο είχε έναν κωδικό και ένα username.

A ωραια. Δεν σου δινουν και βεβαιωση σπουδων ή θα πρεπει να ζητησεις εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
@tsoufou : Μπορεί να περάσω όταν θα γίνονται οι εγγραφές των παιδιών της τμηματάρας μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
A ωραια. Δεν σου δινουν και βεβαιωση σπουδων ή θα πρεπει να ζητησεις εσυ?

εγω που ρωτησα μου ειπαν απο τεταρτη,θα περασω αυριο και αμα υπαρχει κανενα νεο θα ενημερωσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Φαντάζομαι οι περισσότεροι μόνοι θα πήγαν για εγγραφη,σωστά ? χωρις γονείς ή καποιο φίλο!?!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
A ωραια. Δεν σου δινουν και βεβαιωση σπουδων ή θα πρεπει να ζητησεις εσυ?

νομιζω τη βεβαιωση τη θελεις για τη σιτιση..
για τη σιτιση γραφτηκε κανεις? γινεται να γραφτει?
εγω εχω ολα τα δικαιολογητικα για τη σιτιση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
νομιζω τη βεβαιωση τη θελεις για τη σιτιση..
για τη σιτιση γραφτηκε κανεις? γινεται να γραφτει?
εγω εχω ολα τα δικαιολογητικα για τη σιτιση..

Και φοιτητική ταυτότητα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the_truth

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the_truth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Αδερφια μεχρι την Τριτη αναγκαστικα ειναι για το ΛΟΧΡΗ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Αδερφια μεχρι την Τριτη αναγκαστικα ειναι για το ΛΟΧΡΗ?

το λοχρη ειναι μονο αυριο 9πμ μεχρι 12πμ

αν δεν μπορεις να εισαι εκει, καλυτερα να παρεις τηλ. τη γραμματεια, δεν μπορουμε να σου πουμε εμεις..

ναι βεβαιωση σπουδων και φοιτητικη τατοτητα θελεις για τη σιτιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the_truth

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the_truth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Εγω που ειμαι απο 10% λεω να κανω αυριο τη διαγραφη γιατι σημερα εχουν κλεισει ολα(ΚΕΠ,γραμματειες κλπ).Μου ζητανε κανα χαρτι ? Ο συνδεσμος που δινει το σαιτ του ΟΠΑ δεν λειτουργει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top