Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

RedDevil20

Νεοφερμένος

Ο RedDevil20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ρε παιδια τις φοιτητικες ταυτοτητες τις παιρνουμε αμεσως μετα την εγγραφη ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ρε παιδια τις φοιτητικες ταυτοτητες τις παιρνουμε αμεσως μετα την εγγραφη ???
Το πιο πιθανό όχι...εκτός αν τις φτιάχνουν..εκείνη τη μέρα για τόσα άτομα...:worry: αλλά δεν νομίζω να αργήσουν όσο το πάσο...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

barca10

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ρε παιδια τις φοιτητικες ταυτοτητες τις παιρνουμε αμεσως μετα την εγγραφη ???

Όχι, τις πρώτες μέρες των μαθημάτων θα περάσετε από την γραμματεία να τις πάρετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Όχι, τις πρώτες μέρες των μαθημάτων θα περάσετε από την γραμματεία να τις πάρετε.
Eυχαριστούμε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Εκανε κανεις την ηλεκτρονικη εγγραφη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μου λέει Λανθασμένα στοιχεία :eek:

Την έκανα πριν καμιά ώρα...

Τρολάρεις; Αφού λέει συγκεκριμένα:

Η πρώτη φάση περιλαμβάνει την ηλεκτρονική εγγραφή που θα πραγματοποιηθεί από το Σάββατο 8 Σεπτεμβρίου 2012 και ώρα 00:00 μέχρι και την Τετάρτη 12 Σεπτεμβρίου 2012 και ώρα 23:59 .

Τρόμαξα κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
τελικα οι 3 ιατρικες εξετασεις ειναι υποχρεωτικες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Όχι, δεν νομίζω να είναι.
Σε εμάς τουλάχιστον δεν ήταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Και εγω την εκανα, και τωρα αυτο που μενει ειναι να βρω εκτυπωτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOSKYR

Νεοφερμένος

Ο NIKOSKYR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!Έχω δύο απορίες για την εγγραφή απο την ιστοσελίδα του ΟΠΑ
1ον Στο πεδίο προηγούμενο πτυχία γράφω το απολυτήριο ή όχι?
2ον Στον τόπο κατοικίας φοιτητή βάζουμε το σπίτι στην Αθήνα που νοικιάσαμε ή απο εκεί που είμαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!Έχω δύο απορίες για την εγγραφή απο την ιστοσελίδα του ΟΠΑ
1ον Στο πεδίο προηγούμενο πτυχία γράφω το απολυτήριο ή όχι?
2ον Στον τόπο κατοικίας φοιτητή βάζουμε το σπίτι στην Αθήνα που νοικιάσαμε ή απο εκεί που είμαι?
Για το πρωτο, αν δεν εχεις πτυχιο βαζεις μια παυλα
Οσο για το 2ο βαζεις τα στοιχεια του σπιτιου που εχεις νοικιασει.
Σε ποιο τμημα εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

NIKOSKYR

Νεοφερμένος

Ο NIKOSKYR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ΛΟΧΡΗ
Και στο τηλ.σταθερού τι να βάλω???Μ'αρέσει το έχουν και υποχρεωτικό πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
ΛΟΧΡΗ
Και στο τηλ.σταθερού τι να βάλω???Μ'αρέσει το έχουν και υποχρεωτικό πεδίο.
Αν δεν εχεις λογικα βαζεις παυλα. Εγω επειδη θα μεινω στην φοιτητικη εστια, εβαλα τα στοιχεια του σπιτιου που μενω απ την περιοχη που ειμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

NIKOSKYR

Νεοφερμένος

Ο NIKOSKYR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
AAAA OK ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Μου λέει Λανθασμένα στοιχεία :eek:



Τρολάρεις; Αφού λέει συγκεκριμένα:



Τρόμαξα κιόλας.

Όχι δεν τρολάρω καθόλου. Λογικά μπερδεύτηκες με τις ώρες και τις ημέρες. Χθές μέχρι 23:59 ήταν Παρασκευή και ένα λεπτό αργότερα μπήκε το Σάββατο οπότε και άνοιξαν οι εγγραφές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Εκει που λέει προηγούμενο πτυχίο εννοεί οτιδήποτε πτυχίο έχουμε πάρει, ας πούμε μπορώ να γράψω και το Proficiency στα Αγγλικά ή λάθος κατάλαβα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εκει που λέει προηγούμενο πτυχίο εννοεί οτιδήποτε πτυχίο έχουμε πάρει, ας πούμε μπορώ να γράψω και το Proficiency στα Αγγλικά ή λάθος κατάλαβα?
Όχι δεν εννοεί πτυχίο ξένων γλωσσών...αλλά άλλο πανεπιστημιακό πτυχίο...;) Σε ποιο τμήμα είσαι? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Όχι δεν εννοεί πτυχίο ξένων γλωσσών...αλλά άλλο πανεπιστημιακό πτυχίο...;) Σε ποιο τμήμα είσαι? :)

χαχαχα ευχαριστώ Άρα βάζω παύλα! ευτυχώς ρώτησα αλλιώς θα γελούσαν μαζί μου!!:redface:
Στο ΔΕΤ πέρασα! εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
χαχαχα ευχαριστώ Άρα βάζω παύλα! ευτυχώς ρώτησα αλλιώς θα γελούσαν μαζί μου!!:redface:
Στο ΔΕΤ πέρασα! εσύ?
Σιγά που θα γελούσαν...άμα είναι αόριστη η ερώτηση δεν φταις εσύ...Εγώ στο Δ.Ε.Ο.Σ πέρασα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top