Πρωτοετείς στο ΠΑ.ΠΕΙ.

aris93:)

Νεοφερμένος

Ο aris93:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
χαχ το μονο που ξερω ειν οτι ειν ακριβσ στο λιμανι και μολισ κατεβαινεις εχει everest!!! ημουν κατατοπιστικοτατος παλι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lnxngl

Νεοφερμένος

Η lnxngl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Στο Φαληρο κ στο Λιμανι!!!

αν κατεβεις φαληρο και παρεις τραμ ως σεφ και μετα τρολει που εχει σταση ακριβως απεναντι απο τη σταση του τραμ σε βγαζει στο δρομο του πανεπιστημιου. αν δεν κανω λαθος γιατι μπορει να λεω και βλακειες. εγω π.χ. περα απο το λεωφορειο που βγαζει σχεδον κατευθειαν απ το σπιτι μου εκει μπορω να παρω και τραμ εως σεφ και μετα τρολει απεναντι απο τη σταση που με βγαζει ακριβως στο πανεπιστημιο. δεν ξερω αν σε βοηθησα. θα ρωτησω αυριο εναν πειραιωτη απ αυτους που ξερω να μου πουνε τον πιο ευκολο δρομο να παιρνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geobai

Νεοφερμένος

Ο geobai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Για το πως πας στο Πανεπιστήμιο Πειραιά υπάρχει σχετικό topic.Από ησαπ φαλήρου με όποιο λεωφορείο περνά από την πλατεία διπλα από το σταθμό και ο αριθμός του λεωφορείου δεν περιέχει 9.Δηλαδή βολεύουν τα Α1,Β1,217,218,232.130,101,040 κλπ.Όλα αυτά τα λεωφορεία αφήνουν στη στάση "Δημοτικό" επί της Ηρώων Πολυτεχνείου.Από εκεί είναι 5 λεπτά ανηφόρα ως το πανεπιστήμιο.

Από ησαπ πειραιά, από στάση έξω από το λιμάνι βολεύουν κάποια λεωφορεία όπως το 915 που κάνουν στάση επί της Γρηγορίου Λαμπράκη.

Για το κτίριο των Ναυτιλιακών βολεύει το λεωφορείο 049 με αφετηρία στην πλατεία Ομονοίας.Είναι το μόνο που αφήνει σχετικά κοντά στο συγκεκριμένο κτιριο.Αλλιώς για να πας εκεί, επιλέγεις λεωφορείο από φαληρο ή πειραιά και μετά πόδια...

https://www.youdrive.gr Ενα site οπου μπορεις να βρεις πως θα πας οπουδήποτε μόνο με ΜΜΜ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
συμφωνω με τον απο πανω...ειμαι 3 ετος οικονομικη επιστημη στο Πρωτο Πανεπιστημιο της χωρας.....Καλως Ηλθατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lnxngl

Νεοφερμένος

Η lnxngl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Άλλος στο Πα.Πει. βρε παιδια; Κανεις στο τμημα μου; Δεν εχω βρει τοσο καιρο ουτε εναν συμφοιτητη μου ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jordaninio

Νεοφερμένος

Ο jordaninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
γεια σας παιδια!!πρωτοετης στα ψηφιακα συστηματα!!δεν εχω βρει ουτε εναν συμφοιτητη μεχρι στιγμης...πικραααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki_kk

Νεοφερμένος

Η aggeliki_kk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Οικονομικήε επιστήμης πειραιά!! Βρήκα κ σπίτι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris93:)

Νεοφερμένος

Ο aris93:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
απο οτι βλεπω κανεις δν εχει βρει συμφοιτητη!!! ουτε εγω!!! και συγχαρητηρια για το σπιτι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki_kk

Νεοφερμένος

Η aggeliki_kk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
χαχα ευχαριστώ! Εμένα έχει περάσει μία φίλη μου στο ίδιο τμήμα...Αλλά δεν έχει σημασία έχω την εντύπωση πως και τα 9 τμήματα στεγάζονται στο κεντρικό κτήριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lnxngl

Νεοφερμένος

Η lnxngl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
χαχα ευχαριστώ! Εμένα έχει περάσει μία φίλη μου στο ίδιο τμήμα...Αλλά δεν έχει σημασία έχω την εντύπωση πως και τα 9 τμήματα στεγάζονται στο κεντρικό κτήριο!

Τα ναυτιλιακα ειναι αλλου απο οτι ξερω. Οι αλλες νομιζω ειναι στο κεντρικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

priniao

Νεοφερμένος

Ο priniao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Τα ναυτιλιακα ειναι σιγουρα ξεχωριστα!!! Υπαρχει αλλο ενα κτηριο στη Γρ. Λαμπρακη με ταμπελα του πανεπιστημιου, αλλα δεν ξερω τι ακριβως ειναι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lnxngl

Νεοφερμένος

Η lnxngl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Τα ναυτιλιακα ειναι σιγουρα ξεχωριστα!!! Υπαρχει αλλο ενα κτηριο στη Γρ. Λαμπρακη με ταμπελα του πανεπιστημιου, αλλα δεν ξερω τι ακριβως ειναι!!!

γενικα ειναι αρκετα κτιρια επειδη υπαρχουν σ αυτα καποιες αιθουσες διδασκαλιας, καποιες γραμματειες κ καποια γραφεια καθηγητων κτλ. Μαλλον γι αυτο και η ταμπελα. Επισης δν ειμαι σιγουρη για το αν το τμημα διεθνων και ευρωπαικων σπουδων και το τμημα ψηφιακων συστηματων ειναι κ αυτο στο κεντρικο κτιριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris93:)

Νεοφερμένος

Ο aris93:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
παιδιαααα θελω και εγω αυτο που εχετε με τις σχολες σας κατω κατω....που θα βρω????? χαχα ζηλευω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lnxngl

Νεοφερμένος

Η lnxngl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
παιδιαααα θελω και εγω αυτο που εχετε με τις σχολες σας κατω κατω....που θα βρω????? χαχα ζηλευω!!!

Πλησίασε πάνω πάνω δεξιά στο όνομά σου (χωρίς link), ανοίγει ένα μικρό μενού. Πήγαινε επεξεργασία υπογραφής και βάλε εισαγωγή εικόνας και μετά βάλε το link της εικόνα. Ψάξε στο google για εικόνα τέτοια ή στο site του Πανεπιστημίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

leoperisteri13

Νεοφερμένος

Ο Λεωνίδας Σουλιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδιά και εγώ προτοετής στη Στατιστική!!! Κανείς στην ίδια θέση με εμένα;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lnxngl

Νεοφερμένος

Η lnxngl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Παιδιά και εγώ προτοετής στη Στατιστική!!! Κανείς στην ίδια θέση με εμένα;;;;

εγωωωωωωωωωωωωω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomologos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο oikonomologos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 237 μηνύματα.
καλως ηλθατε πρωτακια!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leoperisteri13

Νεοφερμένος

Ο Λεωνίδας Σουλιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλώς σε βρήκα τότε Inxngl... :)
@Oikonomologos : Και εσύ Στατιστική & Ασφαλιστική ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lena1993

Νεοφερμένος

Η Λένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ε,εντάξει δεν ήμαστε και λίγοι εμείς του ΠΑ.ΠΕΙ ;P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leoperisteri13

Νεοφερμένος

Ο Λεωνίδας Σουλιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αλιμονο... Δεν είπα κάτι τέτοιο... Απλώς ψάχνω παιδιά απ' το τμήμα μου... Γιατί πρώτη μέρα μόνος, δε λέει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top