Πρωτοετείς στη Βιολογία

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Έπεσα πάνω... Πάντως είναι ντοκουμέντο :P

Η επιθυμία σου διαταγή!
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=T4jbRSiuhvk[/ame]
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=1fRNO8jXHeo[/ame]
(δε μπορούσα να διαλέξω :D)

Τα προσωπικά σου με την ανόργανη εκτός διδακτικών ωρών παρακαλώ... Τι το πέρασες εδώ; :P:P

Πες μου τώρα ότι έκανες πραγματικότητα την επιθυμία σου αυτή να σε πάω για ευθυγράμμιση! :!::lol:

Πραγματικά το μήνυμά σου είναι τρομακτικά αντιπροσωπευτικό της κατάστασης... :P

(Και το τρέεεεεενο πια χάνεταιιιιιι... Σαν το φως μιας ημέρας...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ε όχι!!!!!!!!!! Τι να σου πώ κι εγώ τώρα??? Ότι θέλω να κατέβω στη στροφή??? Μπα, άσε το βουλώνω και δε λέω ΤίποΤα! :P (αν δε βγούμε off topic με αυτές τις μαλακίες....!:P)

Ντοκουμέντο δε λές τίποτα! Μνημιακό κομμάτι... Συλλεκτικό.... Διαστημικό...!:P ΑΥτό και το videoclip του τάσεις αυτοκτονίας. :P

Προσωπικά μου, προσωπικά σας με την ανόργανη, άαααντε δε το συνεχίζω! Όχι ΤίποΤα άλλο, αλλά και το γούσταρα και θα το ξανακάνω, μάλλον οικιοθελώς! :P Κι όποιος κατάλαβε, κατάλαβε!!!! :P:P

Πάντως όχι, δεν έκανα την ανόργανη αντί αυτού έκατσα και είδα Αριστόγατες, που ήταν ένα από τα αγαπημένα μου παιδικά όταν ήμουν μικρή.:D:P Μαλλον θα την κάνω τώρα πριν κάνω εξόρμηση στα δωρο(/καλτσο-)μάγαζα!:P:D

Υ.Γ.1: Έχω την ελπίδα ότι δε μας διαγράψουν, άλλωστε τη ζωή ενός πρωτοετούς στη Βιολογία περιγράφω....!

Υ.Γ.2: Seriously, τι τρέχει μ'αυτά τα χαμογελάκια με τη γλώσσα? Τελείωσα το γράψιμο, κοίταξα και ένα κίτρινο πράγμα με μία γλώσσα να προεξέχει τίγκαρε το οπτικό μου πεδίο... :P(για να μην ξεχνιόμαστε:P)
-----------------------------------------
Και για εξιλέωση για την παράνοια....

ΤΙ ναι αυτη η βοτανικη ρε παιδια?εξηγηστε και σε μενα:P

Sorry, τώρα είδα την απορία σου... Βοτανική: ένα ιδιαίτερο μάθημα που στατιστικά όλοι οι φοιτητές απεχθάνονται, πράγμα το οποίο φαίνεται όχι μόνο από τον αριθμό των ατόμων που καταλήγουν να το δίνουν στο πτυχίο αλλά και από τους βαθμούς των τολμηρών που αποφασίζουν να το δώσουν πιο πριν(1 , 2 άντε στα μεγάλα κέφια 4...:P) Κάαααποιοι απο μας έχουν να πατήσουν στις παραδόσεις πρακτικά από την πρώτη και μοναδική εκείνη ώρα που μας πρωτοδιδάχθηκε. Αν και δεν αμφιβάλλουμε ότι είναι ένα ενδιοαφέρον μάθημα και μία σημαντική πτυχή της Βιολογίας, δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι το βιβλίο είναι 700+ σελίδες κι ο καθηγητής κατά την πλειοψηφία είναι ο ύπνος προσωποποιημένος με τάσεις ελαφράς παράνοιας.:D Πάντως το εργαστήριο της Βοτανικής είναι το καλύτερο του εξαμήνου. :D

Sorry για την πολυλογία μου!!! Μάλλον ξύπνησα με κέφια!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Το topic είναι τόσο γενικό και τόσο εντελώς δικό μας που νομίζω ότι είμαστε οκ! :P Αλλά ας μην ξαναπούμε ΤίποΤα σχετικό! :P

Τώρα τα θες κι εσύ :D
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=iqKgHoKq0UE&feature=related[/ame]
You knew you had it coming :P

Δεν ξέρεις πόσο ευτυχισμένο με έκανες με μια τόση δα προτασούλα... :D:yeah::P

Κι εγώ κάνω τα πάντα για να πείσω τον εαυτό μου να την κάνω... :( Εκτός από το να κλείσω το pc, λες να έχει σχέση; :P Αγαπάμε Αριστόγατες! Όλοι οι γάτοι είναι μουσικοί! :D Να ξυπνήσει και ο Mr. Bouzoukia... :D:P

Θέλω να δοκιμάσω να σου απενεργοποιήσω το σχετικό κουμπάκι και να δω αντίδραση... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Το topic είναι τόσο γενικό και τόσο εντελώς δικό μας που νομίζω ότι είμαστε οκ! :P Αλλά ας μην ξαναπούμε ΤίποΤα σχετικό! :P

Τώρα τα θες κι εσύ :D
https://www.youtube.com/watch?v=iqKgHoKq0UE&feature=related
You knew you had it coming :P

Δεν ξέρεις πόσο ευτυχισμένο με έκανες με μια τόση δα προτασούλα... :D:yeah::P

Κι εγώ κάνω τα πάντα για να πείσω τον εαυτό μου να την κάνω... :( Εκτός από το να κλείσω το pc, λες να έχει σχέση; :P Αγαπάμε Αριστόγατες! Όλοι οι γάτοι είναι μουσικοί! :D Να ξυπνήσει και ο Mr. Bouzoukia... :D:P

Θέλω να δοκιμάσω να σου απενεργοποιήσω το σχετικό κουμπάκι και να δω αντίδραση... :P

Δεν εννοείς τον κρις:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Α δεν είπα τίποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aπαπα δεν τον είχα για μπουζουξη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ούτε ο ίδιος βασικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Aπαπα δεν τον είχα για μπουζουξη:P
Το ατιμο το Βιολογικο μ' εριξε στα σκληρα. :P

Αργυρη και Αθηνα, γραψατε. Πραγματικα. Θα ακολουθησει και δικο μου αναλυτικο ποστ με το οποιο θα κανω τη δικη μου αποτιμηση του πρωτου μηνα στο τμημα (οταν βρω χρονο). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Δε μπορώ να κάτσω να γράψω την ανόργανηηηηηηηηηηη! :lol2:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=xoagf0OTknI[/ame]
Μου θύμισε ο Χρήστος ότι έσπασα την παράδοση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Chris_90 sais at 04-03-08:

"Βιολογια κατ. 18,9 και Μαθηματικα κατ. 20; Ω ρε αναποδιααααα! :P

Εγω στη Βιολογια αντιθετα παλευω με νυχια και με δοντια να γραψω καθαρο 20 (και με 19,9 ανικανοποιοητος θα 'μαι :P), ενω Μαθ. κατ. με το ντουφεκι θα κυνηγησω ενα 15-16! :P"

Τι πάει και βρίσκει κανείς αν ψάξει....:P Ή απλά πέσει πάνω του τυχαία!:P Με το 19,5 μαθηματικά είσαι ευχαριστημένος τελικά???????:P

Υ.Γ.: Έχω να δηλώσω ότι τρία από τα χαμογελάκια με τις γλώσσες ανήκουν στο ποστ του Χρήστου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aυτό δεν είναι quote τοu chris πάνω σε μήνυμα του 01001κλπ;(θέμα ιατρική)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Aυτό δεν είναι quote τοu chris πάνω σε μήνυμα του 01001κλπ;(θέμα ιατρική)

Yeap! Κάπου εκεί το πέτυχα!

Προς λοιπούς καταραμένους βιολόγους, είμαι η μόνη που βαριέται να κάνει την ανόργανη και η μόνη που δεν έψει ιδέα τί έχουμε στην οργανική??? :P Εγώ πάντως βαριέμαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Μιλάμε αυτό το forum είναι μουσείο σκέτο :P

Παίζει να είσαι η μόνη που σκέφτηκε να κάνει την ανόργανη από σήμερα... :(:P Οργανική όντως δεν έχω ιδέα! :zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Κοίτα να δεις, ο μόνος λόγος που σκέφτηκα να κάνω την ανόργανη ήταν επειδή έχω τόσα νεύρα με τη γ******η την ίωση που με έχει ταράξει όλη τη βδομάδα και ήθελα απεγνωσμένα κάπου να τα ξεσπάσω. Και ποιός ο καλύτερος τρόπος να εκτονωθείς από το να ουρλιάζεις σε ένα βιβλίο????:P

Υ.Γ.: Ποπο, μόνο ένα χαμογελάκι με γλώσσα.... Πρέπει να είμαι πολύ τσαντισμένη τελικά!:P (ούπς, δεύτερο!:P- εεεε, τρίτο....!):P (δηλαδή τέταρτο. κι αντιστέκομαι στο πέμπτο γιατί δε θα τελειώσουμε ποτε!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω ανοργανη θα κανω παλι τη Δευτερα στο αναγνωστηριο και οσοι πιστοι προσελθετε. :P Οργανικη δεν εχω ανοιξει καν, μαλλον μεσοβδομαδα θα παει κι αυτη (τωρα με τι κουραγια πραγματικα δεν το ξερω :P).

Αθηνα ξεθαφτρα, μου θυμισες οτι επεσα 2 βαθμους κατω απο το στοχο μου στη Βιολογια κατευθυνσης και με εκνευρισες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Κι εγώ στο αναγνωστήριο με βλέπω να τη βγάζω τη Δευτέρα... Και όχι μόνο! Αλλά επειδή η μανούλα μου απέτησε να μείνω μέσα αύριο μάλλον θα κάτσω να κοιτάξω τίποτα, μπας και γλιτώσουμε την ανακοπή καρδίας μ'αυτή τη σχολή που έχουμε μπλέξει! :P

Χρήστο, κοίτα το από τη θετική πλευρά... Μπορεί να έπεσες λίιιιιγο Βιολογία αλλά ανέβηκες 5 βαθμούς στα Μαθηματικά! ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Σπιτι μου ΔΕΝ συγκεντρωνομαι ρε γμτ, ενω στο αναγνωστηριο εκανα πολυ καλυτερη δουλεια απ' αυτη που θα εκανα σπιτι. :( Οποτε εργασιες/εξεταστικη/3ες πανελληνιες εκει με βλεπω να τα βγαζω, ειναι το ιδανικο μερος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Συμφωνώ σε αυτό, ΑΛΛΑ να υπάρχει και ο απαραίτητος χρόνος! Γιατί αυτό που έζησα την προηγούμενη Δευτέρα, που το εγκεφαλικό και την τενοντιτιδα(ντόινγκκκκ!) δεν ξέρω πως τα γλίτωσα, δε το ξαναζώ!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Βασικα νομιζω οτι δεν εχει καμια σχεση με την προηγουμενη Δευτερα, μονο ενα πειραμα καναμε, οχι 4. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Εγω ανοργανη θα κανω παλι τη Δευτερα στο αναγνωστηριο και οσοι πιστοι προσελθετε. :P Οργανικη δεν εχω ανοιξει καν, μαλλον μεσοβδομαδα θα παει κι αυτη (τωρα με τι κουραγια πραγματικα δεν το ξερω :P).

Αθηνα ξεθαφτρα, μου θυμισες οτι επεσα 2 βαθμους κατω απο το στοχο μου στη Βιολογια κατευθυνσης και με εκνευρισες. :P
Σε ποιό αναγνωστήριο πηγαίνετε?Στο Ιπποκράτους 15 ,2ος όροφος που πηγαίνω κι εγώ?Ή έχετε κι εκεί κοντά?Πάντως όντως ο χώρος σε εμπνέει να διαβάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top