Πρωτοετείς στη Βιολογία

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Θα τα δωσω εγω που ημουν και απων; :fss: :P

Ε, ναι. Με αυτο το προγραμμα δευτερο σπιτι μας ειναι η σχολη. Μια τουαλετα της προκοπης τουλαχιστον τη δικαιουμαστε, ολα κι ολα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Μη δικαιολογείσαι
Αρχικά εκεί ήσουν, μετά το διάλειμμα απλά ''καθυστερήθηκες από εξωγενείς παράγοντες'' (ε λολ όσοι το ακούσαμε και αυτό)


Πραγματικά, είναι υπερβολή το χαρτί και το σαπούνι
η ανάγκη καλύπτεται απλά και μόνο με την ύπαρξη της τουαλέτας
τα υπόλοιπα είναι πολυτέλειες

εξάλλου τί θα απογίνουμε και μεις οι λάτρεις των μικροβίων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
απλά ''καθυστερήθηκες από εξωγενείς παράγοντες''
:lol:

Ε, γεμισα τις μπαταριες μου και παρακολουθησα με περισσο ζηλο την οργανικη μετα. :P Περα απο την πλακα, δεν την παλευα αλλο με τον Βοτανικο, χαρα στο κουραγιο σας οσοι τον υπομεινατε και 2η ωρα.

Ε, εμεις οι μη λατρεις των μικροβιων εχουμε και τα αντισηπτικα gel. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έλιωσαααααααααα!!!!!!:D:D:D:lol::lol::lol:

Νομίζω ότι η Βιολογία δε θα είναι ποτέ ξανά ίδια μετά από εμάς.... :P

Φανταστείτε λίγο την αντίδραση του Βοτανικού (που κατά κάποιους δολοφονήθηκε από πένα σμήνος ανθρωποφάγων κατσαρίδων-ονόματα δε λέμε :P) αν μετά από την κοπέλα που μπήκε τελευταία και προκάλεσε την έξαρση του, άνοιγε η πόρτα κι έμπαινε ο γεράκος να μας καλημερίσει και να μας στείλει χαιρετίσματα από τα μνήματα....... Η φάτσα του θα ήταν εικόνα για avatar.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Και της Βοτανικης πρεπει να της δωσουμε ρε. :P

Α, εγω τον τιτλο του βιβλιου δεν τον κρατησα. Ε λογικα θα ειναι στη λιστα με τα προτεινομενα συγγραμματα που θα μας δωσουν (κααααποτε :P).

Καλα, αυτο με τις τουαλετες ειναι απο ααααααλλο ανεκδοτο... :P

Α, ειδα και τις σημειωσεις που ειναι στο e-class. Ελπιζω να ειναι ολες εκει...
που τις βρηκες τις σημειωσεις???
εγω παντως δεν μπορω να τις βρω...
μπορεις να βοηθησεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Φανταστείτε λίγο την αντίδραση του Βοτανικού (που κατά κάποιους δολοφονήθηκε από πένα σμήνος ανθρωποφάγων κατσαρίδων-ονόματα δε λέμε :P) αν μετά από την κοπέλα που μπήκε τελευταία και προκάλεσε την έξαρση του, άνοιγε η πόρτα κι έμπαινε ο γεράκος να μας καλημερίσει και να μας στείλει χαιρετίσματα από τα μνήματα....... Η φάτσα του θα ήταν εικόνα για avatar.
ω λολ σου λέω!!
:lol:
Νιώθεις και εσύ ότι θα ακούγαμε ακαδημαϊκές χριστοπαναγίες τότε, ε;

Ανθρωποφάγες κατσαρίδες;;
ουυυυ ποιός το σκέφτηκε αυτό;
εγώ που τον άκουσα και 2η ώρα έχω σκεφτεί καλύτερο (και πιο επώδυνο)




Παναγιώτη, ψάχνω και γω....
Έψαξα.
-----------------------------------------
Βάλτε σκαι μωρέ να μορφωθείτε
ΤΩΡΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φανή32502

Νεοφερμένος

Η Φανή32502 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά ευχαριστώ εκ των προτέρων για τισ σημειώσεις!!! Απ' ότι κατάλαβα σήμερα έχασα θέαμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
ω λολ σου λέω!!
:lol:
Νιώθεις και εσύ ότι θα ακούγαμε ακαδημαϊκές χριστοπαναγίες τότε, ε;

Ανθρωποφάγες κατσαρίδες;;
ουυυυ ποιός το σκέφτηκε αυτό;
εγώ που τον άκουσα και 2η ώρα έχω σκεφτεί καλύτερο (και πιο επώδυνο)

Επιστημονικά καντήλια και δε συμμαζεύεται....!:P

Άστο, αυτό με τις κατσαρίδες θα στο εξηγήσουμε εμπρακτα από Δευτέρα!!! Ειδικά αν αποφασίσουμε να παρακολουθήσουμε καμια ώρα του Βοτανικού ακόμα...:s
-----------------------------------------
Παιδιά ευχαριστώ εκ των προτέρων για τισ σημειώσεις!!! Απ' ότι κατάλαβα σήμερα έχασα θέαμα:P

Έχασες θέαμα, αλλά έσωσες εγκεφαλικά κύτταρα!!!:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εχω φωτοτυπιες των σημειωσεων της Βοτανικης παντως. Τη Δευτερα οποιος θελει παω στο φωτοτυπικο και βγαζω φωτοτυπιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Θα τα δωσω εγω που ημουν και απων; :fss: :P

Ε, ναι. Με αυτο το προγραμμα δευτερο σπιτι μας ειναι η σχολη. Μια τουαλετα της προκοπης τουλαχιστον τη δικαιουμαστε, ολα κι ολα. :P

Συμβιβάστηκες με την ιδέα βλέπω; :P

+1!!! Ειδικά εμείς με τα ευαίσθητα στομάχια! :P

Μη δικαιολογείσαι
Αρχικά εκεί ήσουν, μετά το διάλειμμα απλά ''καθυστερήθηκες από εξωγενείς παράγοντες'' (ε λολ όσοι το ακούσαμε και αυτό)

:lol::lol::lol::lol::lol:

Τι ήταν κι αυτό; :D


Ε, γεμισα τις μπαταριες μου και παρακολουθησα με περισσο ζηλο την οργανικη μετα. :P Περα απο την πλακα, δεν την παλευα αλλο με τον Βοτανικο, χαρα στο κουραγιο σας οσοι τον υπομεινατε και 2η ωρα.

Ε, εμεις οι μη λατρεις των μικροβιων εχουμε και τα αντισηπτικα gel. :P

Πλάκα πλάκα γι αυτό είμασταν τόσο ζωηροί στην Οργανική εμείς! :D Θα φέρω από Δευτέρα και το δικό μου που έχει άρωμα Ocean Fresh ή κάτι παρεμφερές μαρκετινγκίστικο τέλος πάντων να δεις πως θα μοσχοβολάει το αμφιθέατρο! :P

Φανταστείτε λίγο την αντίδραση του Βοτανικού (που κατά κάποιους δολοφονήθηκε από πένα σμήνος ανθρωποφάγων κατσαρίδων-ονόματα δε λέμε :P) αν μετά από την κοπέλα που μπήκε τελευταία και προκάλεσε την έξαρση του, άνοιγε η πόρτα κι έμπαινε ο γεράκος να μας καλημερίσει και να μας στείλει χαιρετίσματα από τα μνήματα....... Η φάτσα του θα ήταν εικόνα για avatar.

Πωπωωωωωωωω... :lol::lol::lol: Θα μας είχε βγάλει όλους έξω! :D

Ανθρωποφάγες κατσαρίδες;;
ουυυυ ποιός το σκέφτηκε αυτό;
εγώ που τον άκουσα και 2η ώρα έχω σκεφτεί καλύτερο (και πιο επώδυνο)

Βάλτε σκαι μωρέ να μορφωθείτε
ΤΩΡΑ!

Θα σου δείξουμε τη Δευτέρα ποιος και πως το σκέφτηκε :P Καλά τα σπάει το ΣΚΑΙ! Ξαναπορώθηκα! :P

Ειδικά αν αποφασίσουμε να παρακολουθήσουμε καμια ώρα του Βοτανικού ακόμα...:s

Προσεύχομαι από τώρα στα ξυλάκια... :'(

Εχω φωτοτυπιες των σημειωσεων της Βοτανικης παντως. Τη Δευτερα οποιος θελει παω στο φωτοτυπικο και βγαζω φωτοτυπιες...

Θα σου έλεγα για τις φωτοτυπίες τώρα αλλά χάιντε γιατί μου έδωσες αντισηπτικό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Πλάκα πλάκα γι αυτό είμασταν τόσο ζωηροί στην Οργανική εμείς! :D Θα φέρω από Δευτέρα και το δικό μου που έχει άρωμα Ocean Fresh ή κάτι παρεμφερές μαρκετινγκίστικο τέλος πάντων να δεις πως θα μοσχοβολάει το αμφιθέατρο! :P

- Τι μυρίζει έτσι ρε παιδιά;
-Ο Αργύρης μωρέ πήγε τουαλέτα

Το θες;Πίστεψε με, δεν το θες

Θα σου δείξουμε τη Δευτέρα ποιος και πως το σκέφτηκε :P Καλά τα σπάει το ΣΚΑΙ! Ξαναπορώθηκα! :P

Θα μου δείξετε;
χμ...

Προσεύχομαι από τώρα στα ξυλάκια... :'(
Αν και δεν το δήλωσα, το δηλώνω τώρα
Θέλω και γω ξυλάκιαααααα...
Σας παρακαλώ!
Θα με παίξετε και μένα;
Λίγο οίκτο σας ζητώ
-----------------------------------------
Να τι κουβαλάνε Χρήστος και Αργύρης στο αμφιθέατρο...
Η φωτογραφία τραβήχτηκε σε ένα από τα διαλείμματα -πριν πάνε τουαλέτα, που τα απλώσανε απροκάλυπτα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Είσαι τρισάθλια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
αχαχαχα
δεν κάνει τίποτα ρε συ
μην το συζητάς καν


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
γεια σας παιδιά:)
Σήμερα κατά τις 17:30 θα συναντηθώ με την Άννα έξω από το σταθμό του μετρό στο Σύνταγμα... Θα πάμε στο Θησείο σε μία εκδήλωση των εθελοντικών οργανώσεων κ μετά σε ένα φεστιβαλ μουσικής! Όποιος θέλει ακολουθεί!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Παιδιά από μένα ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση, αλλά είχα κανονίσει για μια συναυλία χτες... :) Πώς περάσατε; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Τελικά μόνο εγώ με την Άννα βρεθήκαμε, αλλά ίσως αυτό ήταν δικό μου λάθος καθώς δεν σας έδωσα τον αριθμό μου για να επικοινωνήσει όποιος ήθελε. Ζητώ συγγνώμη...
Πάντως περάσαμε πολύ ωραία. Ειδικά στο φεστιβαλ, στο λόφο του Στρέφη!

Λέγαμε με την Άννα ότι πρέπει να βρεθούμε κ εκτός σχολής κάποια μέρα για καφεδάκι ή σινεμά. Τι λέτε κ εσείς?

Σε τι συναυλία πήγες Αργύρη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Την επόμενη φορά! :) Κι εγώ θέλω να κανονίσουμε, ότι πούμε είμαι μέσα! ;)
Ήταν η συναυλία της Tarja Turunen, της πρώην τραγουδίστριας των Nightwish και ήταν πάρα πολύ ωραία! :) Το φεστιβάλ τι περιεχόμενο είχε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Την επόμενη φορά! :) Κι εγώ θέλω να κανονίσουμε, ότι πούμε είμαι μέσα! ;)
Ήταν η συναυλία της Tarja Turunen, της πρώην τραγουδίστριας των Nightwish και ήταν πάρα πολύ ωραία! :) Το φεστιβάλ τι περιεχόμενο είχε;

Καλά μιλάμε, Αργύρη, το φεστιβάλ ήταν σκέτη μαστούρα:P
Η Βασιλική μπορεί να το επιβεβαιώσει

ήταν το Indie festival



Το ocean fresh μην ξεχάσεις αύριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
...Ouch... :stars:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Πριν ξεκινήσεις τα επιφωνήματα, τις ασκήσεις τις έκανες;:P
Εγώ ένα βλέφαρο έριξα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top