Πρωτοετείς στη Βιολογία

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Βασικά, επειδή βλέπω ότι υπάρχουν πολλά κοινά μεταξύ ολων μας
ήδη έχουμε τα φόντα για τη δημιουργία της πρώτης αδελφότητας του πανεπιστημιου

ταινιούλες, σειρούλες, γαρδένιες, λεωφορεία, ιδιωτικά τραπεζάκια
nice!!!!!!!τελικα ομως δεν μου ειπες!ισχυει αυτο που εγραψα πριν η ακυρο τελειως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Ακριβως πάνω από μενα μιλάγατε κάποιοι για το prison break, ρωταει μια κοπέλα για το πως τελείωσε η σειρά, σας λέω εγώ να σκάσετε γιατί δεν το χω δει, και μετά ρώτησα κάποιον (φαντάζομαι εσένα) πού παρακολουθείς το prison break


Απλά πες μου ότι ήσουν εσύ και ότι δεν κάνω λάθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ακριβως πάνω από μενα μιλάγατε κάποιοι για το prison break, ρωταει μια κοπέλα για το πως τελείωσε η σειρά, σας λέω εγώ να σκάσετε γιατί δεν το χω δει, και μετά ρώτησα κάποιον (φαντάζομαι εσένα) πού παρακολουθείς το prison break


Απλά πες μου ότι ήσουν εσύ και ότι δεν κάνω λάθος
ναι εγω ημουν αυτος...τωρα συνεννοηθηκαμε!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
ΑΧαχαχα!!!:lol:

georgeze, έλεος
είμαι αυτή που σε ρώτησε κάποιες σειρές πιο κάτω για το πρίσον μπρέικ (ναι ρε τί θέλετε δηλαδή; να μη ρωτήσω κάτι σχετικό με το μάθημα; )

Αθηνά, καθόσουν ακριβως πίσω μου και σου είπα οτι η Μερεντιθ είναι αχώνευτη;;


:!:
Καλά μάγκες
συγγενεις θα βγούμε σε λίγο
-----------------------------------------
Α ναι!
Ο παππούς...
αχ ο παππούς...
με έστειλε πρωί πρωί

Εγώ ήμουν δίπλα στο Γιώργο εκείνη την ώρα(οργανική νομίζω είχαμε??? τες πα, στην prison break-grey's anatomy ώρα:P)... Τώρα το αν μου είπες κάτι για τη Μέρεντιθ, sorry αλλά δε το άκουσα! Γιατί είχαμε και άλλη παλαβή συζήτησή εκ παραλλήλου με τον Αργύρη και το crew από δίπλα και κάποια στιγμή μπλέχτηκα ανελέητα!:P



Βασικά, επειδή βλέπω ότι υπάρχουν πολλά κοινά μεταξύ ολων μας
ήδη έχουμε τα φόντα για τη δημιουργία της πρώτης αδελφότητας του πανεπιστημιου

ταινιούλες, σειρούλες, γαρδένιες, λεωφορεία, ιδιωτικά τραπεζάκια

Ψήνεστε??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ποιος εχει εργαστηριο βοτανικης σημερα???1-4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
φοραω κοκκινη μπλουζα..:lol::lol::lol::lol:

Οκ, κι εγώ μώβ μπλούζα, τζίν και γαλάζια τσάντα... Άιντε να δούμε...!(εγώ τώρα φεύγω από το σπίτι μου για να είμαι 1 εκεί:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Οκ, κι εγώ μώβ μπλούζα, τζίν και γαλάζια τσάντα... Άιντε να δούμε...!(εγώ τώρα φεύγω από το σπίτι μου για να είμαι 1 εκεί:P)
οκ...εγω σε κανα μισαωρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prince40664

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
αν μ ακουει κανεις ας κανει ενα ποστ. γεια και απο εμενα, συμφοιτητης και εγω στο βιολογικο αθηνας.... λογω βλακειας εχασα την πρωτη μερα παραδωσεων και οταν ηρθα για τα εργαστηρια εμαθα οτι θα εχουμε μονο βοτανικης αυτην την εβδομαδα :). ετσι οπως εψαχνα στο google που θα αγορασω τα απαραιτητα για το εργαστηριο ανακαλυψα την παρεα σας! παω τωρα για αγορες και ελπιζω με τον καιρο να γνωριστουμε με ολους :D...
-----------------------------------------
btw ειχα σημερα εργαστηρια οργανικης αλλα αυτα απ οτι φενεται θα ξεκινισουν απο βδομαδα, αρα λουφαρω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ακριβως πάνω από μενα μιλάγατε κάποιοι για το prison break, ρωταει μια κοπέλα για το πως τελείωσε η σειρά, σας λέω εγώ να σκάσετε γιατί δεν το χω δει

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εσύ το είπες αυτό το θρυλικό; :lol::lol::lol: Σε έχω αποθεώσει μιλάμε! :D:P
-----------------------------------------
αν μ ακουει κανεις ας κανει ενα ποστ. γεια και απο εμενα, συμφοιτητης και εγω στο βιολογικο αθηνας.... λογω βλακειας εχασα την πρωτη μερα παραδωσεων και οταν ηρθα για τα εργαστηρια εμαθα οτι θα εχουμε μονο βοτανικης αυτην την εβδομαδα :). ετσι οπως εψαχνα στο google που θα αγορασω τα απαραιτητα για το εργαστηριο ανακαλυψα την παρεα σας! παω τωρα για αγορες και ελπιζω με τον καιρο να γνωριστουμε με ολους :D...
-----------------------------------------
btw ειχα σημερα εργαστηρια οργανικης αλλα αυτα απ οτι φενεται θα ξεκινισουν απο βδομαδα, αρα λουφαρω :D

Welcome to the club! :) Πίστεψέ με καλύτερα που δεν ήρθες, γλίτωσες και την απογοήτευση... :P Αν θελήσεις τις σημειώσεις κάτι θα κάνουμε! ;) Θα γνωριστούμε κι απ την καλή κι απ την ανάποδη σου λέω εγώ! :P

Παιδιά σε ότι αφορά τα εργαστήρια: πήρα στη γραμματεία να τη ρωτήσω για τη Βιολογία και μου είπε ότι δεν έχουν ενημέρωση... Μου έδωσε το τηλέφωνο από έναν τομέα, πήρα, μου είπαν ότι είναι ο λάθος τομέας (:ok:), μου έδωσαν άλλο τηλέφωνο, πήρα και μου είπαν ότι δεν έχουν αρχίσει και θα βγει ανακοίνωση... Πήγα να ρωτήσω "στο e-class μήπως;" αλλά το άφησα :P Οπότε φαντάζομαι το ίδιο ισχύει και για την οργανική αλλά δεν ξαναπαιρνω να ρωτήσω, συγγνώμη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
αν μ ακουει κανεις ας κανει ενα ποστ. γεια και απο εμενα, συμφοιτητης και εγω στο βιολογικο αθηνας.... λογω βλακειας εχασα την πρωτη μερα παραδωσεων και οταν ηρθα για τα εργαστηρια εμαθα οτι θα εχουμε μονο βοτανικης αυτην την εβδομαδα :). ετσι οπως εψαχνα στο google που θα αγορασω τα απαραιτητα για το εργαστηριο ανακαλυψα την παρεα σας! παω τωρα για αγορες και ελπιζω με τον καιρο να γνωριστουμε με ολους :D...
-----------------------------------------
btw ειχα σημερα εργαστηρια οργανικης αλλα αυτα απ οτι φενεται θα ξεκινισουν απο βδομαδα, αρα λουφαρω :D
αν ειχες και χτες εργαστηριο βοτανικης τοτε εχεις το ιδιο προγραμμα με μενα...πρεπει να ησουν καποιος αππο τα ατομα που ελειπαν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prince40664

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
αν ειχες και χτες εργαστηριο βοτανικης τοτε εχεις το ιδιο προγραμμα με μενα...πρεπει να ησουν καποιος αππο τα ατομα που ελειπαν:P

οχι βασικα χτες ειχα βιολογια π ακυρωθηκε... σημερα οργανικη π μ ειπαν απο βδομαδα. αυριο εχω βοτανικη και ετρεχα σημερα το πρωι να αγορασω τα απαραιτητα! ειναι ενα βιβλιοπωλειο (το ονομα το ξεχασα ηδη:P) διπλα σχεδον στο τερμα του 608 π εχει τα παντα:D! οσοι δν τα εχουν προμηθευτει να παρουν 30 ευρω (τοσο κοστιζουν ολα εκει παντως) και να παρουν τα απαραιτητα για να νιωσουν και αυτοι μολις φορεσουν την ρομπα την λευκη αυθεντικοι βιολογοι! χαχαχαχαχα! (εγω παντως με το που την δοκιμασα λεω "εδω ειμαστε" :lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
... και να παρουν τα απαραιτητα για να νιωσουν και αυτοι μολις φορεσουν την ρομπα την λευκη αυθεντικοι βιολογοι! χαχαχαχαχα! (εγω παντως με το που την δοκιμασα λεω "εδω ειμαστε" :lol:)

Όλοι έτσι νιώσαμε φίλε Γιάννη!!! :iagree: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prince40664

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Όλοι έτσι νιώσαμε φίλε Γιάννη!!! :iagree: :)

φανταζομαι... τουλαχιστον ειναι σημαντικο να ξερεις πως δν εισαι ο μοναδικος καμμενος :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

microbio

Νεοφερμένος

Η Βασιλική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Μπα! Δεν ξέρω αν το παρατήρησες αλλά δείχνουμε όλοι το ίδιο χαμένοι :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
οχι βασικα χτες ειχα βιολογια π ακυρωθηκε... σημερα οργανικη π μ ειπαν απο βδομαδα. αυριο εχω βοτανικη και ετρεχα σημερα το πρωι να αγορασω τα απαραιτητα! ειναι ενα βιβλιοπωλειο (το ονομα το ξεχασα ηδη:P) διπλα σχεδον στο τερμα του 608 π εχει τα παντα:D! οσοι δν τα εχουν προμηθευτει να παρουν 30 ευρω (τοσο κοστιζουν ολα εκει παντως) και να παρουν τα απαραιτητα για να νιωσουν και αυτοι μολις φορεσουν την ρομπα την λευκη αυθεντικοι βιολογοι! χαχαχαχαχα! (εγω παντως με το που την δοκιμασα λεω "εδω ειμαστε" :lol:)
τοτε εχεις το ιδιο προγραμμα με τον χρηστο!επιλογη λεγεται αν λεμε το ιδιο....την ρομπα απο που την πηρες εσυ?οσο να ναι ειναι μια καλη αισθηση!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prince40664

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
τοτε εχεις το ιδιο προγραμμα με τον χρηστο!επιλογη λεγεται αν λεμε το ιδιο....την ρομπα απο που την πηρες εσυ?οσο να ναι ειναι μια καλη αισθηση!:D:D:D

α μπραβο επιλογη λεγεται! εκει ειχε φερει και ρομπες αλλα εως προσφατα ειχε μονο γυναικειες... anyway με τον χρηστο θα γνωριστουμε αυριο πρωι στο εργαστηριο :D:D χαρακτηριστικα μ: ειμαι μαλλιας και κουβαλαω μια κοκκινη τσαντα :P! cya παιδες...
-----------------------------------------
Μπα! Δεν ξέρω αν το παρατήρησες αλλά δείχνουμε όλοι το ίδιο χαμένοι :xixi:

εμμ... καμμενος ειπα οχι χαμενος.. αλλα και αυτο το νιωθω, απλα το παιζω cool για τα ματια του κοσμου :P! cya :no1:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top