Πρωτοετείς στη Βιολογία

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δηλαδή εγώ αν πήγαινα που είμαι και λίγο ψηλός δεν υπήρχε περίπτωση να βρισκα right;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Δηλαδή εγώ αν πήγαινα που είμαι και λίγο ψηλός δεν υπήρχε περίπτωση να βρισκα right;:D
ε ποσο ψηλος πια εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
1.90 κατι ειναι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
1.90 κατι ειναι... :P
:!::!::!::wow::wow:δεν παραγγελνεις καλυτερα εσυ απο φετος για να εισαι σιγουρος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
:lol: Λες αν παραγγείλω από φέτος να την έχω σε 1 /2 χρόνο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
:lol: Λες αν παραγγείλω από φέτος να την έχω σε 1 /2 χρόνο;:P
και να εισαι χαρουμενος γιατι μην ξεχνας οτι ειμαστε και στην χωρα της συνεπειας!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Oh sweet lord... Πείτε μου ότι δε θα μας βάλουν να πάρουμε pHμετρο... Πάντως εγώ σκέφτηκα και το άλλο... Πες ωραία τώρα, βρήκαμε αυτά που θέλουμε. Όταν οοοοοοοολα αυτά μας τελειώσουν, το ίδιο νταούλι θα τραβήξουμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Η απαντηση ειναι ναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Oh sweet lord... Πείτε μου ότι δε θα μας βάλουν να πάρουμε pHμετρο... Πάντως εγώ σκέφτηκα και το άλλο... Πες ωραία τώρα, βρήκαμε αυτά που θέλουμε. Όταν οοοοοοοολα αυτά μας τελειώσουν, το ίδιο νταούλι θα τραβήξουμε???
abso-f****-lutely!!!!!!!!!! αυτο για το pHμετρο που το ειδες?βγηκε καινουρια λιστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Χρήστο άντε να σε δούμε και με την καινούρια σου! :P Να σου θυμίσω ότι ο τύπος είπε ότι το μέγεθός σου θα το ξαναφέρει του χρόνου... :D Οπότε ναι, από τώρα κάντε παραγγελία όποιος ενδιαφέρεται! :P

δεν υπερβαλλει κανεις απο τους παραπανω πιστεψε μας......σε 3 μαγαζια πηγαμε για μλουζες και στα 3 δεν υπηρχε και μαγαλη προμηθεια.....για να ακριβολογω το ενα μαγαζι δεν ειχε καθολου και πηγε η υπαλληλος στο προηγουμενο που ειχαμε παει εμεις για να βρει:lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Oh sweet lord... Πείτε μου ότι δε θα μας βάλουν να πάρουμε pHμετρο... Πάντως εγώ σκέφτηκα και το άλλο... Πες ωραία τώρα, βρήκαμε αυτά που θέλουμε. Όταν οοοοοοοολα αυτά μας τελειώσουν, το ίδιο νταούλι θα τραβήξουμε???

1) Θα μας βάλουν στην Ανόργανη να πάρουμε πεχαμετρικό χαρτί, αλλά μου είπαν στο άλλο φόρουμ ότι είναι άχρηστο, μαζί με άλλα 2 πράγματα που δε θυμάμαι τώρα αλλά θα σας τα πω όταν μας τα ζητήσουν :P

Προετοιμάστε τώρα τα νεύρα σας για να ακούσετε το 2... :what:

2) Σήμερα που είχα πάει να γραφτώ στα Ισπανικά γνώρισα μια κοπέλα από το τμήμα μας στο 4ο έτος (θα παρακολουθεί και την Οργανική :P) και μου είπε ότι από όλα αυτά έχουν στα εργαστήρια και κατά πάσα πιθανότητα ποτέ δε θα χρειαστούμε αυτά που αγοράσαμε.

:lol::ok::yeah::ntomata::prrrrrr::lol2::mpam:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Και γιατι μας τα βαλαν και τ'αγορασαμε τοτε; :wow: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
... :P
-----------------------------------------
Παιδιά μην το πάρει κανείς προσωπικά και δεν πάει να τα πάρει και τον κάψω! :P Κανονικά εμείς σαν τα ζώα! :P :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
ολως διολου μακακες να ναι στη σχολη!!!!!!!!!βγηκε κατι καινουριο ρε αργυρη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Πάει σύννεφο μιλάμε! :( Στο e-class τίποτα, στη σχολή δεν έχω ξαναπάει... Αυτό ξεχάσαμε να το πούμε! Μας είπε με την Αθηνά η γραμματέας ότι αν ήτανε να βγει από άλλο εργαστήριο ανακοίνωση θα είχε βγει μέχρι την Πέμπτη που πήγαμε! ;) Επαναλαμβάνω, αν τυχόν η πληροφορία είναι λάθος τη γραμματέα βαράτε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
1) Θα μας βάλουν στην Ανόργανη να πάρουμε πεχαμετρικό χαρτί, αλλά μου είπαν στο άλλο φόρουμ ότι είναι άχρηστο, μαζί με άλλα 2 πράγματα που δε θυμάμαι τώρα αλλά θα σας τα πω όταν μας τα ζητήσουν :P

Προετοιμάστε τώρα τα νεύρα σας για να ακούσετε το 2... :what:

2) Σήμερα που είχα πάει να γραφτώ στα Ισπανικά γνώρισα μια κοπέλα από το τμήμα μας στο 4ο έτος (θα παρακολουθεί και την Οργανική :P) και μου είπε ότι από όλα αυτά έχουν στα εργαστήρια και κατά πάσα πιθανότητα ποτέ δε θα χρειαστούμε αυτά που αγοράσαμε.

:lol::ok::yeah::ntomata::prrrrrr::lol2::mpam:

Ok, no problem, μέσα στη ζωή είναι αυτά, δεν ειράζει μια εμπειρία ήταν κι'αυτή, μόνο που θέλω να ρωτήσω........................






ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ??????????????



Ωστε pHμετρο λοιπόν.... Να έχει άραγε στα φαρμακεία? (ναι ναι, αποφεύγω περαιτέρω σχόλια για το αν θα τα χρειαστούμε στ'αλήθεια...:P)
-----------------------------------------
Πάει σύννεφο μιλάμε! :( Στο e-class τίποτα, στη σχολή δεν έχω ξαναπάει... Αυτό ξεχάσαμε να το πούμε! Μας είπε με την Αθηνά η γραμματέας ότι αν ήτανε να βγει από άλλο εργαστήριο ανακοίνωση θα είχε βγει μέχρι την Πέμπτη που πήγαμε! ;) Επαναλαμβάνω, αν τυχόν η πληροφορία είναι λάθος τη γραμματέα βαράτε... :P

Γιατί κι αυτή ήταν μέεεεεσα στην ενημέρωση και πάνω απ'όλα την καλή διάθεση να μας εξυπηρετήσει....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argymeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ελπίζω να μην ξύπνησες τη γειτονιά... :D

Είχα ρωτήσει το χημικό μου στην Γ' Γυμνασίου που είχαμε κάνει πείραμα και είχα πορωθεί (:P) που θα βρω τέτοιο και μου είχε απαντήσει "σε φαρμακεία στην Αθήνα!" :no1:
-----------------------------------------
Έλα ρε συ η δεύτερη τη διάθεση τουλάχιστον την είχε... :P Τώρα για την πρώτη μη θυμηθώ... "Δευτέρα Τετάρτη Παρασκευή 11-1"... :closed:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ελπίζω να μην ξύπνησες τη γειτονιά... :D

Είχα ρωτήσει το χημικό μου στην Γ' Γυμνασίου που είχαμε κάνει πείραμα και είχα πορωθεί (:P) που θα βρω τέτοιο και μου είχε απαντήσει "σε φαρμακεία στην Αθήνα!" :no1:
τιποτα αλλο εκτος απο αυτο υπαρχει που δεν πηραμε ακομα? α και τυν τεταρτη εγω εχω οργανικη.παιρνω τιποτα μαζι μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Μπαααα, ήταν σιωπηλή διαμαρτυρία.... :P Ok, και να μη τα χρειαστούμε, θα φανούμε σαν τόοοοοοοοοοοοοσο επιμελείς μαθητές, μαθητές που θα συμπαθήσεις για την αγάπη τους για τη γνώση, για την ανιδιοτελή προσφορά στην επιστήμη με το να ακολουθούν κατα γράμμα τις οδηγίες που τους δίνονται(yes, κατα βάθος είμαστε τα πειραματόζωα ενός επιστημονικού πειράματος με θέμα την υπομονή ενός 18χρονου μπροστά στο απόλυτο χάος και την ανοργανωσιά της δωρεάν εκπαίδευσης,aka "Πόσο μπορούν να αντέξουν να τους φέρονται σα μαλάκες???":P)... Και όχι, δεν τα κοπάνησα βραδιάτικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Μπαααα, ήταν σιωπηλή διαμαρτυρία.... :P Ok, και να μη τα χρειαστούμε, θα φανούμε σαν τόοοοοοοοοοοοοσο επιμελείς μαθητές, μαθητές που θα συμπαθήσεις για την αγάπη τους για τη γνώση, για την ανιδιοτελή προσφορά στην επιστήμη με το να ακολουθούν κατα γράμμα τις οδηγίες που τους δίνονται(yes, κατα βάθος είμαστε τα πειραματόζωα ενός επιστημονικού πειράματος με θέμα την υπομονή ενός 18χρονου μπροστά στο απόλυτο χάος και την ανοργανωσιά της δωρεάν εκπαίδευσης,aka "Πόσο μπορούν να αντέξουν να τους φέρονται σα μαλάκες???":P)... Και όχι, δεν τα κοπάνησα βραδιάτικα.
ενα ειναι σιγουρο οτι εχεις και γαμω τις εμπνευσεις!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όχι από μένα το δε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top