Πρωτοετείς στη Βιολογία

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Καλά να πάθετε. Εμείς τη τρίτη έχουμε ωραιότατα... Αρχαία...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Επειδή σκέφτομαι να παρακολουθήσω κάποια μαθήματα στη Βιολογία Αθήνας, σας έχουν μήπως δώσει το πρόγραμμα;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Επειδή σκέφτομαι να παρακολουθήσω κάποια μαθήματα στη Βιολογία Αθήνας, σας έχουν μήπως δώσει το πρόγραμμα;:)
ναι..ποια μαθηματα θες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Με ενδιαφέρουν κυρίως η εισαγωγή στη βιολογία και η βοτανική.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Το προγραμμα των θεωριων ειναι:
Δευτέρα: 8-11: Μαθηματικά,
11-12: Εισαγωγή στη Βιολογία,
12-14: Εισαγωγή στη Βοτανική
14-15: Ανόργανη Χημεία

Τρίτη: 8-10: Μαθηματικά
10-13: Οργανική Χημεία
13-15: Ανόργανη Χημεία

Παρασκευή: 9-11: Εισαγωγή στη Βιολογία
11-13: Εισαγωγή στη Βοτανική
13-15: Οργανική Χημεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Το προγραμμα των θεωριων ειναι:

Σε ευχαριστώ πολύ!:) Τα περισσότερα συμπίπτουν με τα δικά μου...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Λοιπον, τα "εργαστηριακα" τα πηραμε απο ενα μαγαζι στου Ζωγραφου, κοντα στο τερμα του 608 (οδο δε θυμαμαι, αν θυμουνται οι αλλοι ας τη γραψουν :P). Τις ποδιες τις πηραμε (-νε δηλαδη, αλλα αυτο ειναι πονεμενη ιστορια) απο ενα μαγαζι στην Ομονοια, στην οδο Σωκρατους.

Ημασταν εγω, ο Αργυρης, η Αθηνα (Athens18) και ο Γιωργος απο τη Συμη.
νομιζω κρητης ηταν και το μαγαζι λεγοταν επιλογη
το αλλο μαγαζι ηταν σωκρατους 69
ελα τωρα που στεωοχωριεσει:Pη δικη σου ηταν απο μαγαζι καθαρα με ιατρικες μπλουζες!!!!!!!!δεν το ευχαριστηθηκες?:P:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosvt

Νεοφερμένος

Ο πανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
νομιζω κρητης ηταν και το μαγαζι λεγοταν επιλογη
το αλλο μαγαζι ηταν σωκρατους 69
ελα τωρα που στεωοχωριεσει:Pη δικη σου ηταν απο μαγαζι καθαρα με ιατρικες μπλουζες!!!!!!!!δεν το ευχαριστηθηκες?:P:cool:


ναι το βιβλιοπωλειο(με οργανα χημειου) λεγεται Επιλογη και ειναι στη γωνια των οδων κρητης και χρυσανθεμων διπλα στο τερμα του 608..
Ρε παιδια παιζει να ειναι κανεις απο δω στο πρωτο γκρουπ των 20 στα εργαστηρια?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ναι το βιβλιοπωλειο(με οργανα χημειου) λεγεται Επιλογη και ειναι στη γωνια των οδων κρητης και χρυσανθεμων διπλα στο τερμα του 608..
Ρε παιδια παιζει να ειναι κανεις απο δω στο πρωτο γκρουπ των 20 στα εργαστηρια?:D
εγω ειμαι γτ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosvt

Νεοφερμένος

Ο πανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω ειμαι γτ???

γιατι κι εγω σε αυτο ειμαι..να γνωριζομαστε σιγα σιγα γιατι οπως ειπε και η toknil(ημουν μαζι της)τη μερα της εγγραφης καναμε τρομερες γνωριμιες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
γιατι κι εγω σε αυτο ειμαι..να γνωριζομαστε σιγα σιγα γιατι οπως ειπε και η toknil(ημουν μαζι της)τη μερα της εγγραφης καναμε τρομερες γνωριμιες:P
εκεινη την ημερα εγω δεν γνωρισα κανεναν...δεν ξερω για εσας..εε θα γνωριστουμε απο τριτη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
νομιζω κρητης ηταν και το μαγαζι λεγοταν επιλογη
το αλλο μαγαζι ηταν σωκρατους 69
ελα τωρα που στεωοχωριεσει:Pη δικη σου ηταν απο μαγαζι καθαρα με ιατρικες μπλουζες!!!!!!!!δεν το ευχαριστηθηκες?:P:cool:

Έλα ντε! Άντε αντε, και από του χρόνου που θα είσαι high class γιατρός θα σου κάνουμε εμείς ειδική παραγγελία στα μέτρα σου!!!:D:P

ναι το βιβλιοπωλειο(με οργανα χημειου) λεγεται Επιλογη και ειναι στη γωνια των οδων κρητης και χρυσανθεμων διπλα στο τερμα του 608..
Ρε παιδια παιζει να ειναι κανεις απο δω στο πρωτο γκρουπ των 20 στα εργαστηρια?:D

Κι εγώ είμαι στο πρώτο γκρούπ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Πηρα κι αλλη μια μπλουζα, ελαφρως πιο στα μετρα μου (αν και εχει κι αυτη τασεις σακιου :P).

Αααα, του χρονου αμα καταφερω και ξαναδωσω (και βγαλω τα μορια) θα κανω παραγγελια για μπλουζα απο τον Ιουνιο. Ολα κι ολα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Πηρα κι αλλη μια μπλουζα, ελαφρως πιο στα μετρα μου (αν και εχει κι αυτη τασεις σακιου :P).

Αααα, του χρονου αμα καταφερω και ξαναδωσω (και βγαλω τα μορια) θα κανω παραγγελια για μπλουζα απο τον Ιουνιο. Ολα κι ολα. :P
:bravo::bravo::bravo::up::up::up: Εν τω μεταξύ είδα κι εγώ τη δικιά μου στον καθρέφτη και είναι επιεικώς φριχτή...:P Οπότε μη σκάς. We will all suck!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Πηρα κι αλλη μια μπλουζα, ελαφρως πιο στα μετρα μου (αν και εχει κι αυτη τασεις σακιου :P).

Αααα, του χρονου αμα καταφερω και ξαναδωσω (και βγαλω τα μορια) θα κανω παραγγελια για μπλουζα απο τον Ιουνιο. Ολα κι ολα. :P

Μήπως είσαι λίγο υπερβολικός;
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Μήπως είσαι λίγο υπερβολικός;
:P
Ω όχι δεν είναι!!!! Μπορώ να σου το εγγυηθώ προσωπικώς αυτό!:P Εγώ και άλλοι οι άλλοι δύο ταλαίπωροι που τον παρηγορούσαμε σε τρία διαφορετικά μαγαζιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αυτό ισχύει σε όλα τα εργαστηριακά τμήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ω όχι δεν είναι!!!! Μπορώ να σου το εγγυηθώ προσωπικώς αυτό!:P Εγώ και άλλοι οι άλλοι δύο ταλαίπωροι που τον παρηγορούσαμε σε τρία διαφορετικά μαγαζιά!
δεν υπερβαλλει κανεις απο τους παραπανω πιστεψε μας......σε 3 μαγαζια πηγαμε για μλουζες και στα 3 δεν υπηρχε και μαγαλη προμηθεια.....για να ακριβολογω το ενα μαγαζι δεν ειχε καθολου και πηγε η υπαλληλος στο προηγουμενο που ειχαμε παει εμεις για να βρει:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όχι σας πιστεύω αλλά θα πηγαίνουν και φοιτητές χημικού και ιατρικής για τέτοια ψώνια;:D Kαι πόσο σας βγήκε;Εγώ ας πούμε έχω μπανίσει ένα ph-μετρο που κάνει 50 ευρώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αυτό ισχύει σε όλα τα εργαστηριακά τμήματα;
Ε λογικα...

Η μπλουζα μου εκανε 19 ευρω και τα αλλα που μας ζητησαν 8 και κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top