Πρωτοετείς ΕΜΠ

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
από ζωγράφου πως πάμε σε εκείνο το σημείο; το 242 κάνει κανονικά δρομολόγια μέσα από πολυτεχνειούπολη τώρα με τις απεργίες/καταλήψεις; γιατί δεν το έχω δει καθόλου τις φορές που έχω πάει... και αν αυτό δεν κάνει τότε ας δώσει κάποιος τα φώτα του :Ρ

Από ότι μου έχουν πει..το 242 δεν λειτουργεί τελευταία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
To 242 δεν κάνει δρομολόγια τώρα. Το πιο βολικό είναι με το μετρό μέχρι τη στάση Κατεχάκη. Βγαίνοντας από τις σκάλες το σημείο συνάντησης είναι ακριβώς απέναντι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Από ότι μου έχουν πει..το 242 δεν λειτουργεί τελευταία.
Κι εγώ όταν πήγα την προηγούμενη εβδομάδα το ίδιο παρατήρησα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
από ζωγράφου πως πάμε σε εκείνο το σημείο; το 242 κάνει κανονικά δρομολόγια μέσα από πολυτεχνειούπολη τώρα με τις απεργίες/καταλήψεις; γιατί δεν το έχω δει καθόλου τις φορές που έχω πάει... και αν αυτό δεν κάνει τότε ας δώσει κάποιος τα φώτα του :Ρ

Το 140 απο τη σταση Κατεχακη σε παει προς Ζωγραφου αν και δν ξερω που κανει στασεις ακριβως. Μην το επιχειρησετε για κανενα λογο με τα ποδια γιατι ειναι μακρια. Αν θελετε τη γνωμη μου συναντηθειτε Ευαγγελισμο και παρτε το 608 ολοι μαζι να πατε Ζωγραφου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Ρε παιδιά ...τι σας διευκολύνει καλύτερα τελικά...?

Εγώ βασικά όταν είχα κατεβεί Πολυτεχνειούπολη το 608 είχα πάρει από Παναπιστήμιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
εάν είναι να βάλουμε στάση μετρό ως meeting point ας βάλουμε ευαγγελισμό. για εμάς τους επαρχιώτες που οι περισσότεροι μένουμε ζωγράφου βολεύει πολύ καλύτερα. και όσοι είναι με μετρό απλά θα κατέβουν μια στάση πιο πέρα :Ρ σε κάθε περίπτωση μέσα πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Papajim202

Νεοφερμένος

Ο Papajim202 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Και εμενα με βολευει λιγο περισσοτερο απο Ζωγραφου να παω Ευαγγελισμο. Τωρα οπως αποφασισετε δεν υπαρχει θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ωραία να βάλουμε ως σημείο συνάντησης τη στάση του μετρό "Ευαγγελισμός"; Έχει κάποιος αντίρρηση με αυτό; Αν όχι σε ποιο σημείο ακριβώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Μια χαρά.....:P
Για την ώρα τώρα ..12 ..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john36

Νεοφερμένος

Ο john36 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
νομιζω 12 είναι καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NicolasM

Νεοφερμένος

Ο NicolasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Η στάση Ευαγγελισμού είναι πίσω από το νοσοκομείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Προτείνω το σημείο συνάντησης να είναι αυτό που έχω σημειώσει στο χάρτη.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorg0s

Νεοφερμένος

Ο Giorg0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Η μαθηματική παρασταση σπερνει!! Η φρικιπέδια εχει πιασει τοπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Προτείνω το σημείο συνάντησης να είναι αυτό που έχω σημειώσει στο χάρτη.
:thumbup:
τελικά τετάρτη ή πέμπτη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Πέμπτη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorg0s

Νεοφερμένος

Ο Giorg0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Να ρωτήσουμε και μεσα στο ΕΜΠ για καμιά εξελιξη σχετικα με τις εγγραφές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Να ρωτήσουμε και μεσα στο ΕΜΠ για καμιά εξελιξη σχετικα με τις εγγραφές

Το ΕΜΠ εχει καταληψη τουλαχιστον μεχρι και την Παρασκευη, οποτε δν μπορειτε να ρωτησετε. Αποφυγετε την Πολυτεχνειουπολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Papajim202

Νεοφερμένος

Ο Papajim202 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
https://www.ntua.gr/announcements/rector/uploads/2013-10-14_183708_meiwmeno.pdf
Χαζοι ειναι? Ποια βεβαιωση εγγραφης εφοσον εγγραφες δεν γινονται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Λοιπόν για να έχουμε μια ολοκληρωμένη εικόνα της συνάντησης ας κάνουμε μια λίστα προσθέτοντας ο καθένας το όνομά του. Ημερομηνία Πέμπτη 17/10 και τόπος στάση μετρό Ευαγγελισμός. Ώρα 12.00.

Συμμετέχοντες:

1) x4r7s
2) giorg0s
3)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Papajim202

Νεοφερμένος

Ο Papajim202 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
1) x4r7s
2) giorg0s
3)Papajim202+φιλος που περασε ΣΕΜΦΕ
4)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top