Πρωτοετείς ΕΜΠ

ncks

Νεοφερμένος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδιά ξέρουμε αν η πύλη Κοκκινοπούλου θα είναι κλειστή αύριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakisH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Πολύ αμφιβάλλω, είναι κλειστή όλες αυτές τις μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ncks

Νεοφερμένος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Τέλεια...140 και ποδαράκια μέχρι κατεχάκη..αλλιώς σκαρφάλωμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrictian

Νεοφερμένος

Η xrictian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
κι εγω θελω να παω αλλα δεν ξερω πως !ειναι ενα προβλημα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Η καλυτερη προσβαση ειναι απο Ζωγραφου, 608 νομιζω μεχρι την ογδοη ζωγραφου και μετα ποδαρακια. Μπαινετε μεσα, παιρνετε μια βαθια ανασα για να μυρισετε πολυτεχνειακο αερα και μετα συνεχιζετε την διαδρομη σας.

Ακουγεται πιο δελεαστικο για οσους παιρνουν μετρο να πανε απο Κατεχακη αλλα αυτη την περιοδο με τη διακοπη του 242, μενει μονο το εξισου αραιο 140 και σκεφτειτε οτι πολλοι θα εχουν την ιδια ιδεα με εσας. Αν παλι δν σας χαλαει τοσο το περπατημα, κοψτε το με τα ποδια για το ΕΜΠ, θα κανετε απο 10 μεχρι 20 λεπτα αναλογως ταχυτητας. Δν ειναι και γαιδουροκαλοκαιρο να μη μπορεις να περπατησεις ουτε 10 βηματα.

Αυριο με το που γυρισετε θελω εντυπωσεις, εχω μεγαλη περιεργεια για το τι θα σας πουν :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Βασικά εγώ, θα πάω με μετρό μέχρι την Στάση Πανεπιστήμιο και μετά θα πάρω το 608 μέχρι την Όγδοη Ζωγράφου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κων.

Νεοφερμένος

Η Κων. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
κι εγω θελω να παω αλλα δεν ξερω πως !ειναι ενα προβλημα!!
Κι εγώ πρώτη φορά θα πάω με συγκοινωνία προς τα εκεί και τώρα το ψάχνω. Google maps is your friend. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Καλα το συστημα απο Κατεχακη συνηθως το παιρνει ο διαολος, ειναι φορες που δν περναει τιποτα για κανα μισαωρο και μετα το επομενο που περναει φυσικα ειναι πιτα, οποτε αν δν θες να φας τα απλυτα μαλλια του μπροστινου σου πρεπει να περιμενεις για το επομενο. Αιωνιως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Papajim202

Νεοφερμένος

Ο Papajim202 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εγω ετσι κι αλλιως ζωγραφου μενω θα παρω το 608 και ολα fine
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mk123

Νεοφερμένος

Ο mk123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
τι ωρα θα πατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakisH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Τέλεια...140 και ποδαράκια μέχρι κατεχάκη..αλλιώς σκαρφάλωμα
Το σκαρφάλωμα άστο γι' αργότερα καλύτερα, να μάθεις πρώτα λίγο την πολυτεχνειούπολη... :P Έχει πολύ πράσινο, και δεν είναι όλες οι off-road περιοχές εύκολα προσβάσιμες. Έχει κάτι χαντάκια πχ κτλ. Ωστόσο η εξερεύνηση της πολυτεχνειούπολης είναι κάτι που προτείνεται ενθέρμως! (ενδεικτικές φωτογραφίες)

Αν πάλι πηδήξεις την ίδια την πόρτα, είναι άλλο θέμα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ncks

Νεοφερμένος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ε όχι και τήν πόρτα ρε παληκάρι..είμαστε καμμένοι αλλά όχι καί έτσι..έχω έρθει 3 φορές πολυτεχνειούπολη καί έχω γυρίσει τόν χώρο...
Πολύ ωραία σέ φάση άλσος αλλά όταν νυχτώσει σε τρώνε λίγο οί λύκοι...πάντως και γαμώ τους χώρους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ε όχι και τήν πόρτα ρε παληκάρι..είμαστε καμμένοι αλλά όχι καί έτσι..έχω έρθει 3 φορές πολυτεχνειούπολη καί έχω γυρίσει τόν χώρο...
Πολύ ωραία σέ φάση άλσος αλλά όταν νυχτώσει σε τρώνε λίγο οί λύκοι...πάντως και γαμώ τους χώρους

Αν δν ειχε και αυτα τα απαισια σαμαρακια θα ηταν η καλυτερη πιστα στην Ελλαδα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
11 θα πάτε ή πιο πριν-πιο μετά ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrictian

Νεοφερμένος

Η xrictian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
αναλογα τι ωρα θα μας βγαλουν τα μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Κατά τις 11 ελπίζω να είμαι εκεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Ένας τρόπος για να μπείτε πολυτεχνειουπολη ειναι ο εξής:
Μπαίνετε στις φοιτητικές εστίες απο κοκκινοπουλουνκαινπηδατε απο την πόρτα που εχει δίπλα απο το εστιατόριο της εστίας. Δίπλα ακριβώς ειναι ένα γήπεδο μπάσκετ που λείπουν τα στεφάνια και ένα γηπεδάκι τέννις. Η πόρτα ειναι ακριβώς δίπλα απο εκεί και ειναι κλειδωμένα με μια αλυσίδα και λουκέτο αλλά εύκολα κανείς τη σκαρφαλώνει...Ειναι ο μοναδικός τρόπος αν ειναι κλειστές οι πύλες απο κατεχακη και κοκκινοπουλου αλλιώς η άλλη λύση ειναι η ουλή απο Ζωγράφου που ειναι ανοιχτή πάντα(δεν κλείνει κιόλας γιατί δεν εχει πόρτα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
αύριο όποιος ηλεκτρολόγος κατά τις 10:30 ας έρθει πύλη κατεχάκη, εχουμε meetup για να πάμε παρεα στην υποδοχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ncks

Νεοφερμένος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
αύριο όποιος ηλεκτρολόγος κατά τις 10:30 ας έρθει πύλη κατεχάκη, εχουμε meetup για να πάμε παρεα στην υποδοχή!

Ορδές ηλεκτρολόγων να κατευθύνονται στην υποδοχή?..ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Ορδές ηλεκτρολόγων να κατευθύνονται στην υποδοχή?..ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!
άσε, θα αφήνουμε nerdίλα στην άσφαλτο όπως περνάμε :>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top