Πρωτοετείς ΕΜΠ

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Γίνανε κι άλλες εκδηλώσεις πρωτοετών??? :eek:
Εγώ μάλλον θα πάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Και εγώ μάλλον θα πάω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Κι εγώ πήγα σε μια συνάντηση πρωτοετών και ήταν πολύ ωραία. Ανυπομονώ να παω κ στη σχολή να δω πως θα είναι. Ποιος άλλος έχει πάει σε συνέλευση της σχολής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Κι εγώ πήγα σε μια συνάντηση πρωτοετών και ήταν πολύ ωραία. Ανυπομονώ να παω κ στη σχολή να δω πως θα είναι. Ποιος άλλος έχει πάει σε συνέλευση της σχολής;

Βασικά είχα πάει στις 2 Οκτωβρίου σε μία που έχε γίνει στην Πατησίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Θα πάω στη συνέλευση της σχολής σε καμιά ώρα. Θεωρητικά αρχίζει 12:30 αλλά στην πράξη 16:00 :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΕΜΠ


1)ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΑΠΕΡΓΙΑΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ Ε.Μ.Π.:
Σχετικά με τις εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών λειτουργεί καθημερινά (εκτός Σαββάτου και Κυριακής) γραμμή ενημέρωσης στο τηλέφωνο 2107723660.‘Ώρες λειτουργίας 10.00-13.00.

2)Εκδήλωση για τους πρωτοετείς

Οι σύλλογοι καθηγητών, εργαζομένων και φοιτητών Ε.Μ.Π. καλούν τους πρωτοετείς φοιτητές σε εκδήλωση με θέμα: "Η σημασία του Ε.Μ.Π. στην Ελληνική κοινωνία και η σημερινή κρίση".
Εδώ ολόκληρη η πρόσκληση:


"ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Οι Σύλλογοι εργαζομένων φοιτητών και καθηγητών του Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου προσκαλούν τους πρωτοετείς φοιτητές του Ιδρύματος σε εκδήλωση υποδοχής, με θέμα η σημασία του Ε.Μ.Π. στην Ελληνική Κοινωνία και η σημερινή κρίση.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 9 Οκτωβρίου 2013 στην Αίθουσα Τελετών του Κτηρίου Διοίκησης στην Πολυτεχνειούπολη Ζωγράφου, στις 11:00 π.μ.

ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ, ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΕΜΠ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΕΜΠ


1)ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΑΠΕΡΓΙΑΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ Ε.Μ.Π.:
Σχετικά με τις εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών λειτουργεί καθημερινά (εκτός Σαββάτου και Κυριακής) γραμμή ενημέρωσης στο τηλέφωνο 2107723660.‘Ώρες λειτουργίας 10.00-13.00.

2)Εκδήλωση για τους πρωτοετείς

Οι σύλλογοι καθηγητών, εργαζομένων και φοιτητών Ε.Μ.Π. καλούν τους πρωτοετείς φοιτητές σε εκδήλωση με θέμα: "Η σημασία του Ε.Μ.Π. στην Ελληνική κοινωνία και η σημερινή κρίση".
Εδώ ολόκληρη η πρόσκληση:


"ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Οι Σύλλογοι εργαζομένων φοιτητών και καθηγητών του Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου προσκαλούν τους πρωτοετείς φοιτητές του Ιδρύματος σε εκδήλωση υποδοχής, με θέμα η σημασία του Ε.Μ.Π. στην Ελληνική Κοινωνία και η σημερινή κρίση.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 9 Οκτωβρίου 2013 στην Αίθουσα Τελετών του Κτηρίου Διοίκησης στην Πολυτεχνειούπολη Ζωγράφου, στις 11:00 π.μ.

ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ, ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΕΜΠ"

Ειναι μια καλη ευκαιρια να σας εξηγησουν γτ αγωνιζονται και να ζητησουν τη συμπαρασταση σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Ευχαριστούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john36

Νεοφερμένος

Ο john36 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
μηχανολόγους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
H Έκτακτη Συνέλευση τoυ Συλλόγου ΔΕΠ ΕΜΠ αποφάσισε τη συνέχιση της απεργίας ως τις 14/10 και τη συμμετοχή σε όλες τις κινητοποιήσεις των συλλόγων των ΑΕΙ οι οποίες διοργανώνονται αυτή την εβδομάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Μμμμμάλιστα....

Εγώ επιβεβαιώνω την παρουσία της αφεντιάς μου στο αυριανό event!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Κ εγώ το σκέφτομαι σοβαρά για αύριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NicolasM

Νεοφερμένος

Ο NicolasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Εγώ θα πάω, μιας και δεν έχω πατήσει μέχρι τώρα είναι ευκαιρία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Μέσα και εγώ...8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
all in!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
same here
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κων.

Νεοφερμένος

Η Κων. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Κι εγώ μάλλον θα έρθω αύριο. Nα μπούμε και λίγο στο κλίμα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ncks

Νεοφερμένος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Όλοι μέσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Papajim202

Νεοφερμένος

Ο Papajim202 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
I'll be there
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
See you there λοιπόν!!!
Θα έρθει και ένας ακόμα φίλος μου από την ΗΜΜΥ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top