Προτείνετε ταινίες

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,849 μηνύματα.
Προσπαθούσα να σκεφτώ πως θα αντιδρούσα στη θέση του.
Πραγματικά το ευχαριστήθηκα όταν της έριξε την γραφομηχανή.Ανακούφιση :P
Ποια άλλα βιβλία του King έχουν γίνει καλές ταινίες;
Τη στιγμη με τη γραφομηχανη δεν προκειται να την ξεχασω :P Πραγματικη δικαίωση!Εδώ ειναι μερικές απο τις καλύτερες! :) https://cinetv-world.blogspot.gr/2011/05/top-10-stephen-king-movies.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Καμια καλη κωμωδια περα απο τις κλασικες hangover/ american pie κλπ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Καμια καλη κωμωδια περα απο τις κλασικες hangover/ american pie κλπ;
Είχα προτείνει παλιότερα τις 21 Jump Street
Tropic Thunder, 3 Idiots (δεν μπορούσα να το βάλω σε link :hmm: αλλά δες το στο imdb) και προσθέτω La chance de ma vie , Comme un chef

Πολύ ωραίες είναι όλες αλλά η καλύτερη για μένα είναι το 3 Idiots!!! ;):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Είχα προτείνει παλιότερα τις 21 Jump Street
Tropic Thunder, 3 Idiots (δεν μπορούσα να το βάλω σε link :hmm: αλλά δες το στο imdb) και προσθέτω La chance de ma vie , Comme un chef

Πολύ ωραίες είναι όλες αλλά η καλύτερη για μένα είναι το 3 Idiots!!! ;):clapup:

Eυχαριστω!
Το 3 idiots το ειχα βαλει σε λιστα για να το δω, οποτε λεω να δω αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ισχύει. Το 3 idiots αξίζει πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gaga.boy

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
the best ever...the fault in our stars
https://www.youtube.com/watch?v=9ItBvH5J6ss
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nuria.m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.

gaga.boy

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
ναι nuria.m και εγω καπως ετσι ημουν οταν την εβλεπα :P ειναι φοβερη ταινια..8.3 εχει στο imdb...δες της και θα με θυμηθεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,849 μηνύματα.
ναι nuria.m και εγω καπως ετσι ημουν οταν την εβλεπα :P ειναι φοβερη ταινια..8.3 εχει στο imdb...δες της και θα με θυμηθεις :D

εχω διαβασει το βιβλιο! πρεπει να δω την ταινια βεβαια!! εχω ακουσει καλες κριτικες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nuria.m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
ναι nuria.m και εγω καπως ετσι ημουν οταν την εβλεπα :P ειναι φοβερη ταινια..8.3 εχει στο imdb...δες της και θα με θυμηθεις :D
8.3???wow...
παντως μεχρι στιγμης δεν εχω γνωρισει ανθρωπο που δεν του αρεσε η ταινια...!!!!:clapup::clapup::clapup:

εχω διαβασει το βιβλιο! πρεπει να δω την ταινια βεβαια!! εχω ακουσει καλες κριτικες :D
να την δεις ...βεβαια η ταινια ειναι ψυχοπλάκωμα...εγω 2 βδομαδες ειχα πεσει σε κατάθλιψη..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,849 μηνύματα.
να την δεις ...βεβαια η ταινια ειναι ψυχοπλάκωμα...εγω 2 βδομαδες ειχα πεσει σε κατάθλιψη..:worry:

Τόσο πολύ?? Και το βιβλίο ήταν πολύ δυνατό, φαντάσου η ταινία.. Συν τοις άλλοις είναι ότι πρέπει για την ηλικία μας..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ να δείτε κλάμα. Ευτυχώς την πρώτη φορά το διάβασα στα αγγλικά το βιβλίο και γλίτωσα την απαίσια μετάφραση.
Και η ταινία πραγματικά είναι υπέροχη. Ταίριαξε γάντι το cast και ήταν αρκετά πιστή στο βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,849 μηνύματα.
Εγώ να δείτε κλάμα. Ευτυχώς την πρώτη φορά το διάβασα στα αγγλικά το βιβλίο και γλίτωσα την απαίσια μετάφραση.
Και η ταινία πραγματικά είναι υπέροχη. Ταίριαξε γάντι το cast και ήταν αρκετά πιστή στο βιβλίο.

Και γω στα αγγλικά το'χω διαβάσει!! Έχεις δίκαιο η μετάφραση είναι τουλάχιστον άθλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Και γω στα αγγλικά το'χω διαβάσει!! Έχεις δίκαιο η μετάφραση είναι τουλάχιστον άθλια!
Μην σποιλάρουμε το τόπικ αλλά πραγματικά χάλασαν όλα τα quotes του βιβλίου.Μετάφραση της πλάκας.
Να την δεις την ταινία όταν βγει σε καλή ανάλυση.Εγώ την είδα από webcam και δεν την απόλαυσα όσο ήθελα. Απλά δεν μπορούσα να περιμένω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,849 μηνύματα.
Μην σποιλάρουμε το τόπικ αλλά πραγματικά χάλασαν όλα τα quotes του βιβλίου.Μετάφραση της πλάκας.
Να την δεις την ταινία όταν βγει σε καλή ανάλυση.Εγώ την είδα από webcam και δεν την απόλαυσα όσο ήθελα. Απλά δεν μπορούσα να περιμένω. :P

Σε νιωθωωω. Θα περιμένω να βγει σε dvd να την κατεβάσω ώστε να την ευχαριστηθώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gaga.boy

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Και εγω απο webcam την ειδα,αλλα νταξει με εξαιρεση το πρωτο μισαωρο που ακογονταν κατι ακυρες φωνες δεν ειχα θεμα...παντως θα τη ξαναδω οταν θα βγει σε καλη αναλυση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Και εγώ.Νομίζω μετά τον Αύγουστο βγαίνει...Το Divergent έκανε αρκετό καιρό.
Πρώτη φορά βλέπω αγόρια που έχουν διαβάσει το βιβλίο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nuria.m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nuria.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Τόσο πολύ?? Και το βιβλίο ήταν πολύ δυνατό, φαντάσου η ταινία.. Συν τοις άλλοις είναι ότι πρέπει για την ηλικία μας..!!
ναι τοσο πολυ...δυστυχως δεν εχω διαβασει το βιβλιο..παντως τη ταινια εγω την ειδα στο cinema...καλυτερα βεβαια να την εβλεπα μονη μου στο σπιτι...ολη την ωρα καποιος πισω μου ψιθύριζε και σποιλαρε ολη την ταινια...:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blue Rose

Νεοφερμένος

Η Blue Rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
2 days in Paris :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top