Προτείνετε ταινίες

eirini9595

Νεοφερμένος

Η eirini9595 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας Ιονίου (Κέρκυρα) και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
hostel,the woman in black!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
FIght Club(ναι όσο κι αν φαίνεται περίεργο έφτασα να τελείωσω το σχολείο για να μου κόψει κάποια στιγμή να το δω)
The Social Network
Batman : Dark knight rises
The Orphanage
Skyfall

Σύντομα θα δω το 12 monkeys.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
FIght Club(ναι όσο κι αν φαίνεται περίεργο έφτασα να τελείωσω το σχολείο για να μου κόψει κάποια στιγμή να το δω)
The Social Network
Batman : Dark knight rises
The Orphanage
Skyfall

Σύντομα θα δω το 12 monkeys.
Και γω άργησα πολύ να το δω το Fight Club.Πριν λίγες βδομάδες το' δα .Κορυφή.

Όλη η τριλογία Batman είναι φοβερή :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μετά απο λίγο ψάξιμο στο θρεντ..
Dead Poets Society ( just respect )Pan's labyrinth (τέλειααα)

Πλοκές; :happy:
Αυτά που μου έχουν αρέσει εμένα κυρίως(αν δεν τα έχεις δει) είναι τα εξής: One hour photo, butterfly effect και panic room. Αυτά μου έρχονται τώρα στο μυαλό. Αν δεν έχεις δει το 1ο απο τα παραπανω στο προτείνω:)

Το δεύτερο θέλω πολύ να το δω, όσες φορές το έχει βάλει στο οτε τβ που έχω, δεν το έχω προλάβει.
Το τελευταίο το έχω δει πολλές φορές, μ'αρέσει αλλά δεν θα το πρότεινα..

Παιδιά το άλογο του πολέμου λέει;Έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλό , αλλά το τρέιλερ στο youtube δεν με ενθουσίασε!

Έχω δει το μισό, είναι καλό μπορώ να πω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Προσθέτωωωωω: Ο Ταλαντούχος κος Ριπλει. (The Talented Mr Ripley) του 99 αν θυμάμαι καλά με soundtrackάρα και απο cast σκίζει.. Matt Damon, Jude Law, Hoffman, Cate Blanchett, Paltrow κλπ κλπ και πανεξυπνο.. βασισμένο σε βιβλίο βλέπετε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Έρωτας είναι...
Αν και συνήθως δεν προτιμώ αυτού του είδους τις ταινίες, με εξέπληξε πολύ ευχάριστα: ιδιαίτερο, καινοτόμο, ανατρεπτικό, συγκινητικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna-what if??

Νεοφερμένος

Η anna-what if?? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Midnight in Paris: Για μένα η κορυφαία ταινία του Γούντυ Άλλεν τα τελευταία χρόνια. Υπέροχο Παρίσι, ταξίδια στο 1920 με όλη τη μαγεία του και αγαπημένες ατάκες όπως: -Πικάσο, δεν καταλαβαίνω αυτό που ζωγράφισες ή -Ο Χέμινγουει πήγε στο Κιλιμάντζαρο για μερικούς μήνες(!!!)
Αγαπημένος, λατρεμένος Γούντυ!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detp

Νεοφερμένος

Ο Detp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ανδόρρα (Ευρώπη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Αυτή που είδα χθες: Flight με τον Denzel Washington
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CH2=CH-CH2-COOH

Νεοφερμένος

Η CH2=CH-CH2-COOH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βι.Πε. Θ. (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
The Grey
Cast:Liam Neeson, Dallas Roberts, James Badge Dale, Dermot Mulroney, Frank Grillo
Director:Joe Carnahan
Genre:Action
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μήνα

Νεοφερμένος

Η Nemo Nobody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Mr. Nobody(science fiction drama) https://www.youtube.com/watch?v=oU_aIfityBQ

Και επειδη ειμαι fan του Ν.Κορεατικου κινηματογραφου και γενικα οτι εχει να κανει με Ασια... σας προτείνω:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Zougraf

Αφού θες όπως λες mindfuck: the Machinist

προσωπικά δε μου άρεσε αλλά έτσι κι αλλιώς δε τη βρίσκω με τέτοιες, προσεγγίζει κάπως το στυλ του fight club αλλά σε πιο μαυρίλα.

δες μεμεντο ρε μαλακα και μετα ελα να μας μιλησεις για μάιντφακ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.


Ενα από τα αγαπημένα μου ψυχολογικά θρίλερ! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Το βράδυ θα έρθει η παρέα μου για ταινία.Σκεφτόμουν να δούμε κανένα ψυχολογικό θρίλλερ ή τρόμου.
Το θέμα είναι ότι έχω στερέψει από ταινίες.Δεν μου έρχεται κάποια καλή και κοιτάζοντας σε διάφορα site με ταινίες δεν μου έκανε καμία το κλικ.
Καμία πρόταση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Το βράδυ θα έρθει η παρέα μου για ταινία.Σκεφτόμουν να δούμε κανένα ψυχολογικό θρίλλερ ή τρόμου.
Το θέμα είναι ότι έχω στερέψει από ταινίες.Δεν μου έρχεται κάποια καλή και κοιτάζοντας σε διάφορα site με ταινίες δεν μου έκανε καμία το κλικ.
Καμία πρόταση;

σημερα ειδα το case 39....
σου προτεινω ,επισης, το insidious
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
σημερα ειδα το case 39....
σου προτεινω ,επισης, το insidious
Τα έχω δει και τα 2. Το πρώτο μάλιστα αυτή την εβδομάδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Τα έχω δει και τα 2. Το πρώτο μάλιστα αυτή την εβδομάδα :P

mama
η γυναικα με τα μαυρα
παρανοια
unborn
call

τα εχω δει και στα προτεινω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Rope, Birds, Psycho.

Όλα του Χίτσκοκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos9631

Νεοφερμένος

Ο nikos9631 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
The intouchables ( οι άθικτοι)
The lives of others ( oι ζωές των άλλων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top