Προτείνετε ταινίες

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλά και γω έχω πολλούς μήνες να δω ταινίες αλλά τώρα στην εξεταστική επιβάλλεται αλλιώς αν συνεχίσω να βλέπω ναρούτο με τέτοιο ρυθμό βλέπω να μην πατάω να γράψω...:P

Naruto? Δεν ξέρω τι animes έχεις δει αλλά...

Death Note
Fullmetal Alchemist Brotherhood
Code Geass
Code Geass R2
One Piece

Και μόλις σου χάλασα την εξεταστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ZouGRaF αν δεν το έχεις δει, να δεις το Fight Club
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
ZouGRaF αν δεν το έχεις δει, να δεις το Fight Club
2-3 φορές!:P

Naruto? Δεν ξέρω τι animes έχεις δει αλλά...

Death Note
Fullmetal Alchemist Brotherhood
Code Geass
Code Geass R2
One Piece

Και μόλις σου χάλασα την εξεταστική.
Tα code Geass που γράφεις δεν τα ξέρω καθόλου.
Τ'άλλα 3 τα χω δει :P
Μόλις τελειώσω την εξεταστική θα βάλω να δω fairy tail,Hellsing,Claymore δεν θα τα δω όλα το καλοκαίρι εννοείται! :P Αλλά είναι στην λίστα. Θα έβαζα και bleach αλλά έχω ακούσει ότι σταμάτησε και έχει πολλά fillers
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
@Zougraf

Αφού θες όπως λες mindfuck: the Machinist

προσωπικά δε μου άρεσε αλλά έτσι κι αλλιώς δε τη βρίσκω με τέτοιες, προσεγγίζει κάπως το στυλ του fight club αλλά σε πιο μαυρίλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tribbiani

Νεοφερμένος

Ο Tribbiani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Cicade De Deus (αγγλικά=City Of God). Απλά τέλεια :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
@Zougraf

Αφού θες όπως λες mindfuck: the Machinist

προσωπικά δε μου άρεσε αλλά έτσι κι αλλιώς δε τη βρίσκω με τέτοιες, προσεγγίζει κάπως το στυλ του fight club αλλά σε πιο μαυρίλα.
Το Machinist είναι αυτό που ο πρωταγωνιστής έχασε πολλά κιλά για εξαιτίας του ρόλου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Το Machinist είναι αυτό που ο πρωταγωνιστής έχασε πολλά κιλά για εξαιτίας του ρόλου;

δε ξέρω, παίζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

herein

Νεοφερμένος

Η herein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μια αγαπημένη ταινία έχω, μια προτείνω πάντα λοιπόν: The curious case of Benjamin Button. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WilliamWallace

Νεοφερμένος

Ο WilliamWallace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
δε ξέρω, παίζει

Αυτο ειναι..ο ηθοποιος του Machinist ειναι αυτος που επαιζε στο batman! Πολυ ωραια ταινια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Για mindfuck υπάρχει και το Shutter Island.

Btw Zougraf κοίτα το Code Geass, είναι mecha αλλά έχει πολύ καλό στόρι, μοιάζει λιγάααακι στο death note αλλά είναι άλλο στυλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Οι Άθλιοι/Les Miserables (2012)

πραγματικά φοβερή ταινία! Είναι μιούζικαλ και δίνει μια νέα πνοή στην κλασσική ιστορία. Δεν περίμενα να με εντυπωσιάσει τόσο..

Αν θέλετε να απολαύσετε αυτήν την ταινία στο μέγιστο μην βάλετε ελληνικούς υπότιτλους, βάλτε αγγλικούς ;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • les_miserables_ver11.jpg
    les_miserables_ver11.jpg
    111.3 KB · Εμφανίσεις: 120

grape

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
THE ROAD...ταινιάρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
και το django πολυ καλη ταινια

εχει κανενας να μου προτεινει καμια καλη κωμωδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grape

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Tais-toi! (2003)
φοβερό γέλιο...(JEAN RENO KAI GERARD DEPARDIEU):clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
και το django πολυ καλη ταινια

εχει κανενας να μου προτεινει καμια καλη κωμωδια?
The Hangover!!
Meet the parents!!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
το hangover το εχω δει,απο τις καλυτερες κωμωδιες που εχω δει!!
για το tais-toi! δεν βρισκω link
το meet the parents το εβαλα να κατεβει,φαινεται καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grape

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
το hangover το εχω δει,απο τις καλυτερες κωμωδιες που εχω δει!!
για το tais-toi! δεν βρισκω link
το meet the parents το εβαλα να κατεβει,φαινεται καλο

tais-toi
https://www.imdb.com/title/tt0310203/?ref_=sr_1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
και το django πολυ καλη ταινια

εχει κανενας να μου προτεινει καμια καλη κωμωδια?

hangover
a fish called wanda
lock,stock and the 2 smoking barrels
anger managment
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top