Προτείνετε ταινίες

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Θα ηθελα να μου προτεινετε αρκετες ταινιες ωστε να περναω τον χρονο μου τα μεσημερια μετα το μπανιο :P
Ταινιες απο 2000 και μετα αν μπορειτε και οχι θριλερ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Θα ηθελα να μου προτεινετε αρκετες ταινιες ωστε να περναω τον χρονο μου τα μεσημερια μετα το μπανιο :P
Ταινιες απο 2000 και μετα αν μπορειτε και οχι θριλερ!!

Γιατί οι παλιότερες είναι χειρότερες? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Αν και το Prometheus κάπου το είδα αλλά είναι θρίλερ έτσι? Και δεν έχω καλή σχέση με αυτά ειδικά τώρα που θα μένουμε -σχεδόν- μόνοι μας.:redface::D
Άλλο ένα Alien είναι.
Φαντάσματα δεν έχει πάντως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Γιατί οι παλιότερες είναι χειρότερες? :hmm:

Οχι επειδη τις παλιες καλες τις εχω δει ολες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδιά καμια καλή περιπέτεια που να είδατε πρόσφατα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
''What to expect when you're expecting''

ΠΟΛΎ ΓΕΛΙΟ ενώ περίμενα ότι θα ήταν μάπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά καμια καλή περιπέτεια που να είδατε πρόσφατα??



Πολυ ωραια ταινια δρασης-περιπετειας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Την έχω δεί, όντως πολύ καλή ταινία :D Καποια άλλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την έχω δεί, όντως πολύ καλή ταινία :D Καποια άλλη?




Αυτην ειδα επισης προσφατα:) Καλουτσικη ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Προσφατα ειδα τη ταινια "The man without a face"
Καλη,δραματικη ταινια !:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Από τις καλύτερες ταινίες που είδα φέτος. The Intouchables.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Καλη ταινια με θεμα την μουσικη και με προτιμηση σε Trance,House,Electro κτλ ???
Εχετε να προτεινετε καμια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetawaves

Νεοφερμένος

Ο Thetawaves αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εχετε να προτεινετε καμια?

Έχω να σου πω για ροκ όσες ταινίες θες όπως το "school of rock" που μου άρεσε πολύ και δεν χρειάζεται να είσαι ροκάς για να σου αρέσει (είναι κωμωδία). Επίσης μια ταινία/ντοκιμαντέρ για την black metal σκηνή της Νορβηγίας είναι το "Until the light takes us". Έχει γούστο ειδικά αν ξες τους καλλιτέχνες και τους ακούς. Μιλάνε τα άτομα που πριν 20 χρόνια ως πιτσιρικάδες μεταλάδες είχαν εμπλακεί σε φόνους, απαγωγές, εμπρησμούς εκκλησιών και άλλα πολλά, και το ποιες είναι οι γνώμες τους για τα γεγονότα σήμερα. Τώρα, όσο για τα γούστα σου τι να σου πω... Στις ταινίες Blade έχει σκηνές από κατι club που παίζουν rave μουσική :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αίτνα

Νεοφερμένος

Η ΄Οπως και της γιαγιάς :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Midnight Express
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Freedom Writers!! Πολύ ωραία ταινία που παρουσιάζει μια ενδιαφέρουσα οπτική :D Συγκλονίστηκα όταν την πρωτοείδα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

getinfo

Νεοφερμένος

Ο getinfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καμια ταινια σαν το RocknRolla ή το Lock, Stock and Two Smoking Barrels;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Επιστροφή στα κλασσικά.

Μ

Του Fritz Lang



Η κοινωνική αναστάτωση που προκαλεί σε μία μικρή πόλη της Γερμανίας η τέλεση παιδικών δολοφονιών εξωθεί τον υπόκοσμο στην καταδίωξη του δράστη λόγω μείωσης εισοδήματος!

Αποκορύφωμα της ταινίας η "λαϊκή" δίκη του παιδοκτόνου, σκηνή που θίγει ζητήματα απονομής δικαιοσύνης που παραμένουν άλυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Παιδια εχετε να προτεινετε καμια καλη σχετικα καινουργια κωμωδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αίτνα

Νεοφερμένος

Η ΄Οπως και της γιαγιάς :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Χορεύοντας με τους λύκους...σε όποιον αρέσουν οι πολύωρες ταινίες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Παιδια εχετε να προτεινετε καμια καλη σχετικα καινουργια κωμωδια;

Καινούρια όχι...Αλλά προτείνω ανεπιφύλακτα:Ροζ Πάνθηρα και Χαρλεάδες.Κι οι 2 γαμάτες!Κατουριέσαι από το γέλιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top