Προτάσεις ταινιών στην TV αυτή την εβδομάδα

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Ένα θέμα που πιστεύω πάνω-κάτω όλους θα ενδιαφέρει.



ΕΒΔΟΜΑΔΑ 11/10-17/10/2009
Πολλές ταινίες έχει η εβδομάδα που ακολουθεί και αξίζουν πιστεύω
Την Κυριακή πρώτη και καλύτερη είναι στον Ant1 στις 21:00 το "Ο Διάβολος φοράει Prada", ενώ ενδιαφέρουσα φαίνεται και αμέσως μετά στο ίδοιο κανάλι στις 23:30 το "Epic movie" (και τα δύο σε Α' τηλεοπτική προβολή). Στο Alter στις 21:00 προβάλλει το "Η μούμια" που μοιάζει λίγο μέτριο με τους Μπρένταν Φρέιζερ, Ρέιτσελ Βάις, Τζον Χάνα. Το Mega την ελληνική ταινία "Πέντε λεπτά ακόμα" στις 21:00. Το Star στις 13:30 προβάλλει το "Δύο εβδομάδες προθεσμία" με τους Σάντρα Μπούλοκ, Χιου Γκραντ, ενώ πολύ αργότερα στις 03:15 το "Alien siege" που πιστεύω αξίζει ένα βλέφαρο. Στον Alpha στις 22:00 έχει το "Γκοτζίλα". Και τέλος στη Net στις 19:00 το πολύ καλό "Μανταλένα" μια ταινία που προτάθηκε και για βραβείο στις Κάννες και όσες φορές και να τη δούμε δε θα τη βαρεθούμε.
Τη Δευτέρα αυτό που ίσως ξεχωρίζει είναι το "Ληστεία αλά Ιταλικά" στο Star στις 21:00.
Τη Τρίτη ενδιαφέρον φαίνεται να έχει το ψυχολογικό θρίλερ "Το ξέφωτο" που προβάλλει ο Ant1 τις 21:00 με τον Ρόμπερτ Ρέντφορντ. Το Star έχει τον Κλιντ Ιστγουντ στις 21:00 στη ταινία "Αληθινά εγκλήματα", μετά το θρίλερ τρόμου "Psycho cop" στις 02:30 και για τους ξενύχτηδες στις 04:15 το "Χαμός στο ring" με τους Ντειβιντ Αρκέτ και Σκοτ Κάαν που φαίνεται να έχει κάποιο ενδιαφέρον.
Τη Τετάρτη το Star έχει το αστυνομικό θρίλερ "Τα φιλιά που σκοτώνουν" στις 21:00 με τον Μόργκαν Φρίμαν. Ενδιαφέρουσα ταινία πρέπει να έχει η Net το "Σε επικίνδυνη τροχιά" στις 22:00 με τους Μαρκ Γουόλμπεργκ και Σαρλίζ Θερόν.
Την Πέμπτη το Star στις 21:00 έχει το "Επικίνδυνη αποστολή νο. 3" με τον Τομ Κρουζ και άλλους γνωστούς ηθοποιούς και στις 02:30 το "Ναπολέων" με τους Κριστιάν Κλαβιέ και Ζεράρ Ντεπαρτιέ. Ενδιαφέρουσες επιλογές και στο Alter στις 00:30 το "Στόχος δολοφονίας" και στις 02:45 το "Μοιραία διαθήκη". Η Net στις 22:00 έχει το "Texas rangers" σύγχρονο γουέστερν με γνωστούς ηθοποιούς του Χόλυγουντ. Επίσης το "Transporter νο. 2" στον Ant1 στις 21:00.
Την Παρασκευή το Alter έχει τη μεγαλύτερη ταινία όλων των εποχών στις 02:15 το "Ψυχώ" του Άλφρεντ Χίτσκοκ που πραγματικά ό,τι και να πεις θα είναι λίγο για μια ταινία τόσο καλή και διαχρονική όπως αυτή. Απλά σεβασμός και όλοι να συντονιστούμε εκεί παρά τα άλλα τηλεοπτικά προγράμματα γιατί ταινία σα το "Ψυχώ" σπάνια βλέπουμε στην ελληνική τηλεόραση. Όσοι πάλι δεν έχουν τι να κάνουν μέχρι να ξεκινήσει το "Ψυχώ" ας δουν στο Star τις 21:00 το "XIII: Η συνομωσία της σκιάς" και στη συνέχεια στις 00:45 στο ίδιο κανάλι "Η δολοφονία του Richard Nixon" με τον Σον Πεν. Αν και καλύτερο είναι να συντονιστούν στον Alpha μια και στις 21:00 έχει το "Η αγάπη μας" με Βουγιουκλάκη και Παπαμιχαήλ και στις 23:00 το "Βαθιά άγρια θάλασσα" που πραγματικά μετά το "Ψυχώ" αξίζει. Για τους παρακμιακούς μπορεί να χαζέψουν στο Mega στις 00:45 "Το ουρλιαχτό της μούμιας". Πάντως τόσες καλές ταινίες σε μια μέρα. Επίτιδες΄το κάνουν. Προσωπικά θα προτιμήσω το "Βαθιά άγρια θάλασσα" και θα δω για δέκατη φορά το "Ψυχώ".
Το Σάββατο επίσης πολλές επιλογές: Το Star στις 21:00 έχει το "Shrek", στις 22:45 το "Η εκδίκηση της ξανθιάς". Έπειτα το "Μοιραίος έρωτας" στις 00:45 και στις 04:30 το "Gremlins νο. 2: Η νέα γενιά". Το Alter στις 02:00 έχει το "Η εκδίκηση του Durant" (Darkman no. 3). Στο Mega στις 01:45 το "Νεκρή ζώνη". Και τελειώνουμε στον Alpha στις 17:05 με το "Πρωταθλητής μαϊμού" και στις 23:00 με το "Η ένατη πύλη" για τους φαν του Roman Polanski και του Johnny Depp.
Καλή διασκέδαση και τα λέμε την άλλη βδομάδα. Μέχρι τότε να είστε καλά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Χαρα στο κουραγιο σου που εκατσες και το εκανες ολο αυτο!
Εγω παντως θα σε διαβαζω αν το συνεχισεις :)
Θα μπορουσες να τονιζεις και τους τιτλους των ταινιων με καποιο χρωμα για να ειναι πιο ευδιακριτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Εννοείται ότι θα συνεχίσω. Με μεγάλη προθυμία το κάνω και ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Σχόλια κάνει να κάνουμε; :emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Ναι, αλλά τα σχόλια να αφορούν τις ταινίες ή γενικά ό,τι θέλετε για την εκάστοτε εβδομάδα, που θα την αναγράφω με μαύρο έντονο χρώμα. Καλή ώρα όπως ξεκίνησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Γεια σου Σωκρατη...:xixi:
Καλα εκανες και μας τις εγραψες..
Ειδες καποια απο αυτες ?? :D
Εγω το "Δύο εβδομάδες προθεσμία" ... :xixi:
ηθελα να δω και το Ο Διάβολος φοράει Prada", :'(αλλα δε μπορεσα.. Ειναι πολυ καλη ταινια... :D

Το Ληστεία αλά Ιταλικά" το εχω δει πολλες φορες οποτε χθες δεν το ειδα..
Αλλα σημερα καποια θα δουμε... :xixi:
-----------------------------------------
Καλα εχει τον "Shrek", το Σαββατο ?? :jumpy:
Σιγα μη βγω...:D
Ειδες τι εχει την παρασκευη ? Το "Βαθιά άγρια θάλασσα" μαλλον ειναι αυτο που σου ελεγα απο τα dvd μου.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Γεια σου Σωκρατη...:xixi:
Καλα εκανες και μας τις εγραψες..
Ειδες καποια απο αυτες ?? :D
Εγω το "Δύο εβδομάδες προθεσμία" ... :xixi:
ηθελα να δω και το Ο Διάβολος φοράει Prada", :'(αλλα δε μπορεσα.. Ειναι πολυ καλη ταινια... :D

Το Ληστεία αλά Ιταλικά" το εχω δει πολλες φορες οποτε χθες δεν το ειδα..
Αλλα σημερα καποια θα δουμε... :xixi:
-----------------------------------------
Καλα εχει τον "Shrek", το Σαββατο ?? :jumpy:
Σιγα μη βγω...:D
Ειδες τι εχει την παρασκευη ? Το "Βαθιά άγρια θάλασσα" μαλλον ειναι αυτο που σου ελεγα απο τα dvd μου.. ;)

Πολλές έχω δει, αλλά μια και έχω ευκαιρία κάθομαι και ξαναβλέπω πολλές. Σήμερα στο βίντεο είδα το "Δυο εβδομάδες προθεσμία" που ήταν αρκετά συμπαθητικό. Παρά το ότι τέτοιες ταινίες τις θάβω αυτή την είδα. Το "Πέντε λεπτά ακόμα" είναι πραγματικό εκπληκτικό. Κι αυτό σήμερα το είδα και πορώθηκα άγρια. Κάποιοι μπορεί να το θεωρήσουν φτηνό, εμένα πάντως μου άρεσε. Το "Ο Διάβολος φοράει Prada" δεν περίμενα να μου φανεί τόσο συμπαθητικό πραγματικά. Πολύ καλή ταινία. Το "Βαθιά άγρια θάλασσα" ναι, είναι η ταινία που μου είπες και θα το δω. Δεν ξέρω αν θα κάτσω να ματαξαναδώ το "Ψυχώ". Καλά σήμερα Ant1 θα δω και μετά Star με τις ταινίες που γράφω ότι έχει.
Την Παρασκευή έχει την αγάπη σου!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
"Το ξέφωτο" για αυτο λες ??? Και εγω θα το δω.. :D
"Ο Διάβολος φοράει Prada" δε το ειδα.. :( αλλα καπου θα το βρω..:P
Ποια ειναι βρε η αγαπη μου που εχει την Παρασκυη ??? Ελπιζω να μην εννοεις αυτο.. "Η αγάπη μας" ... :!:..

Και εμενα μου αρεσει να ξανα βλεπω ταινιες που εχω ξανα δει αλλα το Ληστεία αλά Ιταλικά το εχω δει αν θυμαμαι καλα 3 φορες και δεν ελεγε για τεταρτη γιατι δεν ειναι απο τις ταινιες που οσες φορες και να την δεις θα την δεις με την ιδια θεληση, αγωνια, δε ξερω πως να το πω.. :P

Το 5 λεπτα ακομα μου αρεσε και εμενα.. :no1:Πιστευω απο τις καλυτερες ελληνικες ταινιες που εχουν βγει τα τελευταια χρονια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
"Το ξέφωτο" για αυτο λες ??? Και εγω θα το δω.. :D
"Ο Διάβολος φοράει Prada" δε το ειδα.. :( αλλα καπου θα το βρω..:P
Ποια ειναι βρε η αγαπη μου που εχει την Παρασκυη ??? Ελπιζω να μην εννοεις αυτο.. "Η αγάπη μας" ... :!:..

Και εμενα μου αρεσει να ξανα βλεπω ταινιες που εχω ξανα δει αλλα το Ληστεία αλά Ιταλικά το εχω δει αν θυμαμαι καλα 3 φορες και δεν ελεγε για τεταρτη γιατι δεν ειναι απο τις ταινιες που οσες φορες και να την δεις θα την δεις με την ιδια θεληση, αγωνια, δε ξερω πως να το πω.. :P

Το 5 λεπτα ακομα μου αρεσε και εμενα.. :no1:Πιστευω απο τις καλυτερες ελληνικες ταινιες που εχουν βγει τα τελευταια χρονια..

"Το ξέφωτο" εννοείται θα το δω και μετά θα γράψω στο βίντεο στο Star το "Psycho cop" και το "Χαμός στο ring".
Όντως το "Πέντε λεπτά ακόμα" εξαιρετική ταινία. Έμεινα βλάκας σήμερα που το είδα. Ξέρεις η ταινία αυτη βγήκε την ίδια εποχή με το "Μια μέλισσα τον Αύγουστο" που είχα την ατυχία να το δω και περίμενα ότι κι αυτό θα είναι μια ξεπέτα. Όμως δεν ήταν έτσι. Τη θεωρώ κάπως αδικημένη γιατί βγήκε σε μια εποχή που το ελληνικό σινεμά βρίσκεται σε παρακμή.
Το "Ληστεία αλά Ιταλικά" δεν έτυχε να το δω ολόκληρο, αλλά λίγο που το είχα δει κάποτε δε μου άρεσε. Οι ηθοποιοί που παίζουν μου αρέσουν γι' αυτό εν καιρώ θα το δω.
Το "Η αγάπη μας" είναι ταινία με την Αλίκη Βουγιουκλάκη και τον Δημήτρη Παπαμιχαήλ. Προσωπικά τη βρίσκω συμπαθητική, αλλά προσωπικά μου αρέσουν ταινίες με ψυχοπαθείς δολοφόνους, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δε βλέπω κι άλλες ταινίες όπως αυτή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Που πηγε το ξεφωτο;;
Χ-factor βλεπω εγω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Που πηγε το ξεφωτο;;
Χ-factor βλεπω εγω :hmm:

Κι εγώ το ίδιο είπα αρχικά, αλλά δεν κάθισα να σκάσω και να δω τη ΜΑΛΑΚΙΑ "X-factor". Έτσι ΄τροχάδειν έβαλα το Star και είδα τον Clint Eastwood που ευτυχώς ακόμα δεν είχε ξεκινήσει (Γεια σου Πετρούλα που καθυστερείς το καλό να μη το χάσω!!!)
Όσον αφορά το λάθος που έγινε τι να σου πω;;:hmm:Δε φταίω εγώ. Άσε που η πηγή που το είδα είναι εκατό τοις εκατό έγκυρη. Άσε πάλι που το γράφει και το site του Ant1 και το διαφήμιζε κιόλας. Φαίνεται όμως πως΄νόμισαν ότι το Factor θα αποφέρει περισσότερα χρήματα, επειδή πολύ απλά πάνε όλοι οι καθυστερημένοι κι όσοι καθονται και το βλέπουν (κι όποιο άλλο ριάλιτι) είναι περισσότερο καθυστερημένοι. Ούτε δεμένος θα έβλεπα ποτέ ριάλιτι.
Όσον αφορά για σένα BAM BAM έλεγα ότι έχει την Ένατη πύλη την Παρασκευή με τον Τζόνι Ντεπ!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Βασικα επειδη ειχε Λαζοπουλο και το αλλο το "Λακης ο γλυκουλης" η πως το λενε τελοσπαντων, ειπαν να μην την καψουν την ταινια, γι'αυτο εβαλαν επαναληψη
Λεω εγω τωρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Που πηγε το ξεφωτο;;
Χ-factor βλεπω εγω :hmm:
:mad:νευριασα μολις ειδα πως δεν ειχε την ταινια και ειχε παλι αυτους τους βλακες...
-----------------------------------------
Κι εγώ το ίδιο είπα αρχικά, αλλά δεν κάθισα να σκάσω και να δω τη ΜΑΛΑΚΙΑ "X-factor". Έτσι ΄τροχάδειν έβαλα το Star και είδα τον Clint Eastwood που ευτυχώς ακόμα δεν είχε ξεκινήσει (Γεια σου Πετρούλα που καθυστερείς το καλό να μη το χάσω!!!)
Όσον αφορά το λάθος που έγινε τι να σου πω;;:hmm:Δε φταίω εγώ. Άσε που η πηγή που το είδα είναι εκατό τοις εκατό έγκυρη. Άσε πάλι που το γράφει και το site του Ant1 και το διαφήμιζε κιόλας. Φαίνεται όμως πως΄νόμισαν ότι το Factor θα αποφέρει περισσότερα χρήματα, επειδή πολύ απλά πάνε όλοι οι καθυστερημένοι κι όσοι καθονται και το βλέπουν (κι όποιο άλλο ριάλιτι) είναι περισσότερο καθυστερημένοι. Ούτε δεμένος θα έβλεπα ποτέ ριάλιτι.
Όσον αφορά για σένα BAM BAM έλεγα ότι έχει την Ένατη πύλη την Παρασκευή με τον Τζόνι Ντεπ!!!:P:P:P
Ρε συ για αυτο με μπερδεψες... :fss::fss:
Το Σαββατο εχει την Ενατη Πυλη και οχι την Παρασκευη... :xixi: μπερδευτικες..:xixi:
Παντως ναι.. Λογικα θα το δω..
Αφου παιζει το μαναρι.. :inlove::D
Αλλα οχι και πως η ταινια δεν αξιζει..:)
-----------------------------------------
Τη Τετάρτη το Star έχει το αστυνομικό θρίλερ "Τα φιλιά που σκοτώνουν" στις 21:00 με τον Μόργκαν Φρίμαν. Ενδιαφέρουσα ταινία πρέπει να έχει η Net το "Σε επικίνδυνη τροχιά" στις 22:00 με τους Μαρκ Γουόλμπεργκ και Σαρλίζ Θερόν.

Λοιπον εγω ειδα το "Τα φιλιά που σκοτώνουν" που το εχω ξανα δει και αλλες φορες επειδη το εχω βαλει αρκετες στην τηλεοραση αλλα ειπα να το ξανα δω.. :D
Μετα ειδα gray's anatomy... :xixi:
και μετα sex in the city...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
:mad:νευριασα μολις ειδα πως δεν ειχε την ταινια και ειχε παλι αυτους τους βλακες...
-----------------------------------------

Ρε συ για αυτο με μπερδεψες... :fss::fss:
Το Σαββατο εχει την Ενατη Πυλη και οχι την Παρασκευη... :xixi: μπερδευτικες..:xixi:
Παντως ναι.. Λογικα θα το δω..
Αφου παιζει το μαναρι.. :inlove::D
Αλλα οχι και πως η ταινια δεν αξιζει..:)
-----------------------------------------


Λοιπον εγω ειδα το "Τα φιλιά που σκοτώνουν" που το εχω ξανα δει και αλλες φορες επειδη το εχω βαλει αρκετες στην τηλεοραση αλλα ειπα να το ξανα δω.. :D
Μετα ειδα gray's anatomy... :xixi:
και μετα sex in the city...:xixi:

Συγγνώμη λάθος!!!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
ΕΒΔΟΜΑΔΑ 18/10-24/10/2009
Λοιπόν επιστρέφουμε με νέα εβδομάδα και νέε ταινίες για να δούμε τι έχει και εδώ...
Την Κυριακή το Alter στις 21:00 τη ταινία τρόμου "Van Helsing" σε Α' τηλεοπτική προβολή που αξίζει να δούμε. Το Ant1 έχει το υπερεκτημημένο "Mr & mrs. Smith" και στις 23:15 το επίσης υπερεκτιμημένο "Το φαινόμενο της πεταλούδας". Το Mega στις 21:00 έχει το συμπαθητικό "Straight story" και μετά στις 00:45 ΤΟ "Οργισμένα νιάτα" που φαίνεται να έχει ένα ενδιαφέρον. Το Star στις 23:00 έχει το "Fierce people" και στις 03:30 το ανορθόδοξο "Mosquitoman: Η νέα γενιά του τρόμου".
Τη Δευτέρα το Star έχει το "Ο πόλεμος των κόσμων" στις 21:00, στις 02:15 το εξαιρετικό ριμέικ "Τα τρωκτικά" και στις 04:15 το ψιλοενδιαφέρον "Ξενώνας θηλέων".
Τη Τρίτη το Star έχει το γουέστερν "Maverick" στις 21:00 και στις 02:30 "Το κτήνος". Το Alter στις 21:00 προβάλλει το "Bridget Jones: Η επόμενη γενιά".
Τη Τετάρτη το Alter στις 00:30 έχει το "Hannibal" με τον Άντονι Χόπκινς, Τζούλιαν Μουρ. Το Star στις 02:45 έχει το "Επίθεση βρικολάκων".
Την ΄Πέμπτη προς έκπληξη έχει μόνο βλακείες. Όποιος θέλει να βγει έξω, άλλοι ας κάτσουν να δουν dvd ή ό,τι άλλο θέλουν... Και αυτοί που δίνουν Πανελλαδικές να διαβάσουν.
Την Παρασκευή στο Alter στις 02:15 έχει το "Ο θρύλος του Fantom Rider". Το Mega στις 00:30 έχει το "Θανάσιμος στόχος" και στις 02:30 το "Μικροί ντετέκτιβ σε κίνδυνο". Το Star έχει στις 21:00 το "Αλέξανδρος", στις 00:45 το "Στη δίνη της παράνοιας" και στις 02:30 το "Θεραπεία για δυο". O Alpha προβάλλει το "Σκοτεινή δύναμη" στις 23:00.
Το Σάββατο στο Star έχει "Ο Harry Potter και η κάμαρα με τα μυστικά" και στις 02:45 "Το σπίτι του θανάτου". Το Mega τις 00:45 έχει το "Ξεκαθάρισμα λογαριασμών".
Φτωχό κάπως το βρήκα το ρεπερτόριο. Δε βαριέστε καλά είναι αυτό. Τα λέμε την άλλη εβδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
ΕΒΔΟΜΑΔΑ 25/10-31/10/2009
Έφτασε και μια καινούρια εβδομάδα. Για να δούμε τι θα δούμε....
Την Κυριακή το Star δίνει δυο ταινίες: Στις 23:45 την περιπέτεια "Αντιμέτωπος με το θάνατο" και στη 01:45 το κοινωνικό θριλεράκι "Μεσάνυχτα στον κήπο του καλού και του κακού". Ο Alpha στις 21:00 προβάλλει το θρυλικό και χιλιοιδωμένο "Τιτανικός". Ο Ant1 στις 23:30 έχει το ενδιαφέρον "Ανατέλλων ήλιος". Το Mega προβάλλει το "Νεκρή ζώνη" ξανά στις 00:45. Το Net στις 02:00 έχει την περιπέτεια φαντασίας "Ο άρχων του κακού".
Τη Δευτέρα τα λόγια είναι περιττά καθώς στις 21:00 το Net έχει το "Κρυμμένος" σε σκηνοθεσία του Michael Haneke. Απλά σεβασμός. Το Star έχει επίσης στις 21:00 το "Θανάσιμη καταδίωξη", αλλά εμείς προτιμούμε Haneke.
Τη Τρίτη το μόνο που ξεχωρίζει είναι το "Η κόρη του προέδρου" στις 21:00 στο Star.
Τη Τετάρτη να ευχηθώ χρόνια πολλά και όλη την ημέρα θα βρεις πολλά επετειακά σε πολλά κανάλια. Περίεργο πυ δεν έβαλαν καμιά ταινία της Αλίκης Βουγιουκλάκη.
Την Πέμπτη το Net έχει στις 23:15 το "Ριψοκίνδυνα παιχνίδια". Το Alter στις 00:30 έχει "Το ξύπνημα των νεκρών". Το Star στις 02:15 το κλασικό "Ο εξορκιστής".
Την Παρασκευή το Star στις 21:00 έχει τη "Τροία". Το Mega στις 00:30 έχει "Το άσυλο με τα χίλια πρόσωπα". Ο Alpha προσφέρει δυο ταινίες στις 21:00 το "Αχ αυτή η γυναίκα μου" και στις 23:00 το "Έρωτας δίχως παρών".
Το Σάββατο στον Alpha έχουμε στις 23:00 το "Εντολή δολοφονίας". Το Star στις 21:00 έχει το "Scooby Doo νο. 2: Τα τέρατα απελευθερώθηκαν" και στις 22:45 το "Η εκδίκηση της ξανθιάς νο. 2".
Τα λέμε next week!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Λεω να δω τον Τιτανικο ΠΑΛΙ σημερα :P
Αυριο το Κρυμμενος νομιζω το εχει η ΕΤ1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
τιτανικός στον άλφα!!!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
εχει το zathura στο mega τωρα!
Οποιος θελει ας συντονιστει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top