Προτάσεις για φροντιστήρια

kalhkardia

Νεοφερμένος

Η kalhkardia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους
Το 2024 δίνω δεύτερη φορά πανελλαδικές από Υγείας με στόχο το Βιολογικό. Φέτος πέτυχα στη γεωπονική Αθήνας , αλλά η βιολογία είναι κάτι που θέλω από το γυμνάσιο κιόλας, για αυτό και μπαινω στη διαδικασία να ξαναδώσω. Το φροντιστήριο που πήγαινα ενδέχεται να μην έχει τμήμα αποφοίτων φέτος . Θα με βοηθούσε πολύ να μου προτείνετε καλά φροντιστήρια που γνωρίζετε στην Αθήνα, τα οποία να είναι στο κέντρο η στα νότια προάστια. Παράλληλα με τις πανελλήνιες θα έχω μια παρτ ταιμ δουλειά ώστε να καλύπτω κάποια από τα έξοδα του φροντιστηρίου. Αν τυχαίνει να γνωρίζετε τιμές θα με βοηθούσε ακόμα παραπάνω !!
Ευχαριστώ ❤️
 

Elia738283

Νεοφερμένος

Η Elia738283 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους
Το 2024 δίνω δεύτερη φορά πανελλαδικές από Υγείας με στόχο το Βιολογικό. Φέτος πέτυχα στη γεωπονική Αθήνας , αλλά η βιολογία είναι κάτι που θέλω από το γυμνάσιο κιόλας, για αυτό και μπαινω στη διαδικασία να ξαναδώσω. Το φροντιστήριο που πήγαινα ενδέχεται να μην έχει τμήμα αποφοίτων φέτος . Θα με βοηθούσε πολύ να μου προτείνετε καλά φροντιστήρια που γνωρίζετε στην Αθήνα, τα οποία να είναι στο κέντρο η στα νότια προάστια. Παράλληλα με τις πανελλήνιες θα έχω μια παρτ ταιμ δουλειά ώστε να καλύπτω κάποια από τα έξοδα του φροντιστηρίου. Αν τυχαίνει να γνωρίζετε τιμές θα με βοηθούσε ακόμα παραπάνω !!
Ευχαριστώ ❤️
Και γω ξαναδινωω δυστηχως είμαι αε φροντηστιριο με παιδιά που δίνουν πρωτη φορά και πάμε λίγο αργα …υγειας ΕΙΝΑΗ παλούκι θα μπορείς να δουλεύεις ταυτοχρονα ;
 

Enhypen

Νεοφερμένος

Η Enhypen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγώ που ξαναδινω φέτος είμαι σε απογευματινό τμήμα με απόφοιτους και μαθητές που δίνουν πρώτη φορά... Γενικά εμένα προσωπικά με βολεύει γιατί έχω όλο το πρωί δικό μου να διαβάζω συν το ότι αφού είμαι σε τμήμα με παιδιά που δίνουν πρώτη φορά πανελλήνιες (είναι 3η λυκείου) οι καθηγητές εξηγούν το μάθημα από την αρχή, και έτσι με βοηθούν να κατανοήσω την ύλη καλύτερα και να εντοπίσω κενά που είχα. Δεν μένω Αθήνα για να σου προτείνω κάποιο φροντιστήριο, αλλά αυτό που έχω να σου προτείνω είναι η παρτ ταιμ δουλειά που θα έχεις να μην συμπίπτει πολύ με τις ώρες του φροντιστηρίου, γιατί ξέρω ένα παιδί που δουλεύει και πάει φροντιστήριο ταυτόχρονα, και πραγματικά δεν προλαβαίνει να διαβάσει όσο πρέπει.
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Το ΘΕΤΙΚΟ φροντιστήριο έχει τμήμα αποφοίτων, είναι στην ομόνοια, εχω γνωστούς που πανε υγείας απο κεί (εγώ παω θετική) και είναι πολύ καλο
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Είμαι της άποψης ότι το φροντιστήριο πρέπει να είναι κοντά σου, νά μήν χάνεις χρόνο στο πήγαινε έλα
Εγώ πήγαινα απέναντι από το σπίτι μου, καλό εεε, εδώ στην γειτονιά μου,μια χαρά πέρασα ιατρική και τα αδέρφια μου επίσης σε σχολές που ήθελαν
Η προσωπική προσπάθεια είναι η πιο σημαντική
Και εφόσον θά δουλεύεις δεν έχεις καιρό για χάσιμο
Πήγαινε λοιπόν στο πιο καλό κοντινό σου,δες τι επιτυχίες έχει, ρώτησε φίλους σου
 
Top