Προς πολυτεχνειοποίηση οι Μηχανικοί του ΠΑΔΑ

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,613 μηνύματα.
Εγω παλι προσπαθω να διαβασω πισω απο την κουρτινα ...γιατι αρχισαν απο τους ναυπηγους και οχι πχ απο τους πολιτικους ή τους ηλεκτρολογους κλπ
Που θα παει θα το βρω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

EFAKIT

Νεοφερμένος

Η EFAKIT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγω παλι προσπαθω να διαβασω πισω απο την κουρτινα ...γιατι αρχισαν απο τους ναυπηγους και οχι πχ απο τους πολιτικους ή τους ηλεκτρολογους κλπ
Που θα παει θα το βρω.
οντως....υποπτο! Ισως επειδη ειναι λιγοτεροι...
 

Leo komm

Νεοφερμένος

Ο Leo komm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φυσικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
ΔΕΝ βλεπω κατι το πονηρο...απο καπου επρεπε να ξεκινησουν, συνηθως ξεκινας απο τα μικρα για να πας στα μεγαλα..
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,308 μηνύματα.
Εγω παλι προσπαθω να διαβασω πισω απο την κουρτινα ...γιατι αρχισαν απο τους ναυπηγους και οχι πχ απο τους πολιτικους ή τους ηλεκτρολογους κλπ
Που θα παει θα το βρω.
Ενδεχομένως να οφείλεται στο γεγονός ότι οι ναυπηγοί του ΕΜΠ βλέπουν με πιο θετικό μάτι τους σύντομα συναδέλφους τους.

Βέβαια αυτό είναι αυθαίρετη υπόθεση. Δεν νομίζω και εγώ να σηματοδοτεί κάτι ούτε να έχει ιδιαίτερη σημασία από ποιο τμήμα θα ξεκινήσει η αντιστοίχιση.
 

Primary Care

Νεοφερμένος

Ο Primary Care αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Εγω παλι προσπαθω να διαβασω πισω απο την κουρτινα ...γιατι αρχισαν απο τους ναυπηγους και οχι πχ απο τους πολιτικους ή τους ηλεκτρολογους κλπ
Που θα παει θα το βρω.
1. Η σχολή έχει βαθμολογηθεί με ΑΡΙΣΤΑ .
2. Δεν υπάρχει άλλη σχολή Ναυπηγών πλην ΕΜΠ & ΠΑΔΑ.
3. Η Ναυτιλία χρειάζεται Ναυπηγούς .
4. Οι περισσότεροι καθηγητές των Ναυπηγών ΠΑΔΑ είναι Μετσοβίτες .
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top