Προς πολυτεχνειοποίηση οι Μηχανικοί του ΠΑΔΑ

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
προχωρα η διαδικασια αντιστοιχισης των σχολων μηχανικων του παδα με τις πολυτεχνικες σχολες και αποδοση των δικαιωματων ΤΕΕ.
Η εθααε εχει αποδωσει εδω και καιρο το integrated master και τωρα πρεπει να απαντησει στα παρακατω δυο ερωτηματα ...το πρωτο ειναι μπουρδα και το αλλο το εχει δεχθει
Το ελμεπα που ειναι ? καλα το παπελ πατρας ενταξει δεν εχει ψήφους.

ε. Τουλάχιστον το 80% των μελών Δ.Ε.Π. του Τμήματος να έχει γνωστικό αντικείμενο σε αντικείμενα μηχανικού.

στ. Το Προπτυχιακό Πρόγραμμα Σπουδών του Τμήματος να είναι συναφές σε ποσοστό τουλάχιστον 70% με το Πρόγραμμα Σπουδών του Τμήματος Πολυτεχνικής Σχολής

 
Τελευταία επεξεργασία:

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Τελος του μηνα γινεται και η αντιστοιχη με ολα τα πανεπιστημια στην Γεωπονια.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Τελικά αυτός που έστησε το ΠΑΔΑ πιο μάγκας από όλους είναι.
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Και τωρα θα γινει και εξισωση στ μεταγραφες,εχει να γινει ο χαμος!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
Τελικά αυτός που έστησε το ΠΑΔΑ πιο μάγκας από όλους είναι.
Πραγματι ..αυτος λεγοταν Μουτζουρης και ηταν πρωην πτυτανης του ΕΜΠ.
Νεοδημοκρατης στα πολιτικα αλλα τον εμπιστευτηκε ο Γαβρογλου και καλα εκανε διοτι εφτιαξε ενα πανεπιστημιο σύγχρονο επαγγελμα.
Μετα εκλεχτηκε περιφερειαρχης βορειου αιγαιου με την ΝΔ και μετα εβρισε αγρια τον Κουλη για τους προσφυγες στην Μυτιλήνη και τα σπασανε.
Αλλα και ο μετα αντικαταστατης του ο νυν εκλεγμενος πρυτανης ειναι μαϊμου διπλωματιας και ικανοτητας και το προχωρα το θεμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Πραγματι ..αυτος λεγοταν Μουτζουρης και ηταν πρωην πτυτανης του ΕΜΠ.
Νεοδημοκρατης στα πολιτικα αλλα τον εμπιστευτηκε ο Γαβρογλου και καλα εκανε διοτι εφτιαξε ενα πανεπιστημιο σύγχρονο επαγγελμα.
Μετα εκλεχτηκε περιφερειαρχης βορειου αιγαιου με την ΝΔ και μετα εβρισε αγρια τον Κουλη για τους προσφυγες στην Μυτιλήνη και τα σπασανε.
Αλλα και ο μετα αντικαταστατης του ο νυν εκλεγμενος πρυτανης ειναι μαϊμου διπλωματιας και ικανοτητας και το προχωρα το θεμα.
Το ΠΑΔΑ μάζεψε τις πιο χρήσιμες και επαγγελματικές σχολές και γαμάει και δέρνει αν ήμουν Αθήνα θα έδινα κατατακτήριες για κοινωνικής εργασίας χθες.
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
ΠΑΔΑ περναγα επισκεπτρων και επισκεπτριων αλλα προτιμησα την Γεωπονια.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
ΠΑΔΑ περναγα επισκεπτρων και επισκεπτριων αλλα προτιμησα την Γεωπονια.
Ενταξει η δημοσια υγεια ειναι πολυ σημαντικη οπως και πολυ προσφατα ειδαμε αλλα η γεωπονια ειναι επιστημη με καλο οραμα.
Το προβλημα με την γεωπονία ειναι οτι το κρατος σφυριζει κινεζικα παρα την σταθερη αξια που προσφερει η παραγωγη τροφιμων και τις διαφαινομενες απειλες για σιτιστικη κριση η οποια καποτε θα ερθει και θα ξαναρθει.
Πως γινεται η ολανδια να ειναι παγκοσμιος τροφοδοτης τροφιμων χωρις σωστο και καλο κλιμα και η ελλαδα τιποτα.
Εχεις φαει ολανδεζικη ντοματα ?...δεν τρωγεται
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Ετσι ειναι γιαννη,οπως τα λες δυστυχως ζουμε σε μπανανια!στο τελος βλεπω να κανω μονο συνταγογραφηση για γεωπονικα φαρμακα!!!
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Τωρα που θα εξισωθουν ολες οι σχολες μηχανικων και γεωπονων θεωρειται οτι θα μπορεις να ζητας κ μεταγραφη στο γεωπονικο αθηνων η και στο πολυτεχνειο?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
Τωρα που θα εξισωθουν ολες οι σχολες μηχανικων και γεωπονων θεωρειται οτι θα μπορεις να ζητας κ μεταγραφη στο γεωπονικο αθηνων η και στο πολυτεχνειο?
οι αντιστοιχιες θα αλλαξουν μεν αλλα ο κοφτης 2750 θα παραμεινει, οποτε παλι η μετεγγραφη θα ειναι δυσκολη.
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Ειμαι στις καλαματας και σιγουρα πιανω τα οικονομικα κριτηρια,θα εχω και τον κοφτη?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Κριμα ρε γαμωτο,γτ οικονικα δυσκολευομαι φουλ.Αν πηγαινα αθηνα δεν θα ειχα οικονομικο προβλημα.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
Κριμα ρε γαμωτο,γτ οικονικα δυσκολευομαι φουλ.Αν πηγαινα αθηνα δεν θα ειχα οικονομικο προβλημα.
Κοιτα η διατηρηση του κοφτη ειναι δικη μου εκτιμιση
Εχω ενα βιτσιο και παρακολουθω την συζητηση των νομοσχεδιων στην επιτροπη μορφωτικων υποθεσεων.
Πριν 2 χρονια οταν γινοταν η συγκεκριμενη συζητηση για τον κοφτη 2750 κανενα κομμμα δεν εναντιωθηκε ..ουτε καν το κκε..ουτε για το αυθαιρετο του αριθμου αυτου.
Σε αντιθεση τσακωθηκαν για την αντιστοίχηση σχολων.
Οποτε εικαζω οτι ο κοφτης θα παραμεινει ...μπορει να αλλάξει σε 3000 ή 3500 ( ειναι αποφαση υπουργου ) αλλα θα παραμείνει
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Οταν με το καλο θα την κανω εγω την αιτηση δεν εχω να χασω κατι.Απο οτι μαθαινω σε λιγες μερες θα γινει η εξισωση των γεωπονικων ΑΕΙ,οποτε φανταζομαι οταν ξανα ανοιξουν οι μεταγραφες θα εχω το δικαιωμα αιτησης.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
Οταν με το καλο θα την κανω εγω την αιτηση δεν εχω να χασω κατι.Απο οτι μαθαινω σε λιγες μερες θα γινει η εξισωση των γεωπονικων ΑΕΙ,οποτε φανταζομαι οταν ξανα ανοιξουν οι μεταγραφες θα εχω το δικαιωμα αιτησης.
Το κανω αιτηση ειναι μεγαλη κουβεντα... βασικα δεν σε αφηνουν να κανεις αιτηση...Αιτηση σημαινει πλατφορμα μετεγγραφων και αυτη δεν ξερει απο διαπραγματευση.
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Και φετος στο 10% στο γεωπονικο αθηνας ειχε 8.312 μορια.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Ειδα οτι στα 10 εξαμηνα 5 ετη δηλαδη,περνουμε integrate master,ειναι master η μετα πρεπει να κανεις κ ενα κανονικο master?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top