Προκλητικό ντύσιμο κοριτσιών

kιkή

Νεοφερμένος

Η kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Μια χαρά είναι η νέα γενιά.Σεξουαλικά,ο οργανισμός ωριμάζει στην εφηβεία.Για χιλιάδες χρόνια γινόταν αυτό,αμάν.

Συμφωνω με αυτα που λες, αλλα μεχρι στιγμης εχω καταλαβει οτι δεν μιλανε γενικα για τις κοπελες στην εφηβεια αλλα για συγκεκριμενα κοριτσια, τις λεγομενες "ευκολες". Για μενα, αυτα τα κοριτσια δεν κανουν οτι κανουν απαραιτητα επειδη το θελουν, πιο πολυ ακολουθουν "προτυπα"(?), "παραδειγματα"(?) αλλων που πραγματικα ξερουν τι τους αρεσει, πιστευοντας οτι ετσι εχουν περισσοτερη περαση στο αντιθετο φυλο(πραγμα που σαφως και ειναι αληθεια με αυτα που διαβαζω). Γι'αυτο και το σχολιο μου περι γενιας που εχει ξεφυγει. Κανε ο,τι θες αλλα να το γουσταρεις πραγματικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εμενα γιατι μου κανει αυτο κατι σε ορισμου της λεξης πορνης ?:hmm:

Γιατί δεν έχεις συνηθίσει να βλέπεις γυναίκες με αυτοπεποίθηση που απολαμβάνουν το σεξ ίσα με τους άντρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
δικαιωμα της καθε κοπελιας να πηδιεται και να ντυνεται οπως γουσταρει.και μιλαμε για την κοπελα που παει σε κλαμπ σε μπαρ και τα συναφη ντυνεται προκλητικα γιατι απλα ψαχνει πηδουλο της μιας νυχτας και καλα κανει.δεν χρειαζεται οοολες να περιμενουν τον αντρα που θα την δει για τον υπεροχο εσωτερικο της κοσμο γιατι πολυ απλα ο πριγκηπας με το ασπρο αλογο αργει πολυυυ να ερθει και καποιες φορες δεν ερχεται ποτε και οι καυλες δεν περιμενουν:Pτωρα για την ηλικια ειναι ενα θεμα εγω προσωπικα θεωρω βιολογικα ετοιμη και ωριμη την γυναικα απο 18 και πανω αλλα και παλι σχετικο ειναι αυτο υπαρχουν και οι εξαιρεσεις.καποτε κατεκρινα και εγω αυτες που ντυνονταν ετσι στην ηλικια μου οταν πηγαινα σχολειο και αηδιαζα αργοτερα καταλαβα οτι καλα κανουν ποια ειμαι εγω που θα τους πω τι να κανουν στη ζωη τους?η μανα τους?απλα ζηλευα γιατι δεν ειχα την αυτοπεποιθηση που εχουν αυτες.και επισης πολυ τσαντιζομαι οταν ακουω αντρες να λενε ''α πουτανα ειναι αυτη''σωπα ρε?με την ιδια λογικη και ο αντρας που γαμαει διαφορετικη καθε βραδυ μαλακας δεν ειναι?εσεις γιατι τον λετε μαγκα?:mad: νομιζω πως ολοι γιναμε κριτες και το παιζουμε το τι ειναι σωστο και τι οχι.για μενα ενας μαγκας ή μια σωστη κοπελα ειναι αυτος/αυτη που ειναι ειλικρινής και σεβεται τους αλλους ειναι ενταξει στις υποχρεωσεις του και θα βοηθησει καποιο φιλο-η σε δυσκολη στιγμη.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
ενα ξερω..ο καθενας στην ζωη του κανει οτι θελει χωρις να παραβιαζει την ελευθερια του αλλου..ποιος σου "παραβιαζει" την ελευθερια σε ενα κλαμπ ή σε εναν δημοσιο χωρο μονο και μονο επειδη ντυθηκε οπως επιθυμουσε?αν το επιτρεπει η πολιτικη που ακολουθει το κλαμπ ή ο οποιοσδηποτε χωρος και το επιτρεπει επισης και το ιδιο το ατομο στον εαυτο του γιατι να ενοχληθεις εσυ?τι σε πειραζει αν βγει στο δρομο με κοντο σορτς?ετσι νιωθει ανετα ετσι θα ντυθει.και τριο να κανει σπιτι της παλι δεν αφορα κανενα..δικος της το προβλημα.η σεξουαλικοτητα του καθενος ειναι μοναδικη και δεν το απαγορευει κανενας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Menoula

Νεοφερμένος

Η Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Με το ντυσιμο κ με τον τροπο συμπεριφορας σου πολλες φορες δειχνεις κ τι εισαι εσυ ο ιδιος...οποτε καλα κανουν και ντυνονται ετσι για να ξεχωριζουμε απο μακρια τι ακριβως ειναι οι κοπελιες αυτες..
Οι λιγουριδες δινουν θαρρος με αποτελεσμα ολο αυτο να γινει πιο δημοφιλες κ πολλα κοριτσια να ντυνονται και να συμπεριφερονται ετσι...απο κει κ περα...αστες να ριχνουν το επιπεδο τους κ αλλο κ να βιαζονται να μεγαλωσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
In short,γιατί έχω βαρεθεί saying the same over & over again:
-Δικαίωμά της,της κάθε κοπέλας,να ντύνεται όπως θέλει και να πηγαίνει με όποιον θέλει.

Ενταξει. Αμα εμενα(οποιουδηποτε) ομως μου καρφωσει να την βιασω, μετα μην κλαιγεται, αυτο ζητουσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ενταξει. Αμα εμενα(οποιουδηποτε) ομως μου καρφωσει να την βιασω, μετα μην κλαιγεται, αυτο ζητουσε
Oh mon Dieu :confused:, δεν το πιστεύω αυτό που διαβάζω βραδιάτικα. Τι πάει να πει "αυτό ζητούσε"; Δηλαδή θεωρούμε φυσιολογικό να μην μπορεί μία κοπέλα να ντυθεί όπως θέλει επειδή εσύ (ο οποιοσδήποτε) θα καβλώσει(ς) να τη βιάσει(ς);
Δηλαδή τι; το θεωρούμενο από πολλούς "προκλητικό" ντύσιμο κάποιας δικαιολογεί ή "νομιμοποιεί" τον βιασμό;

Στ' αλήθεια, θλίβομαι να διαβάζω τέτοιες απόψεις από νεαρούς ανθρώπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
αυτή νιώθει ωραία στα ρούχα που φοράει. δεν το κάνει για σένα. το κάνει γιατί έτσι γουστάρει.
έχει το δικαίωμα να διαθέτει τον εαυτό της όπως θέλει. οπότε ο βιασμός δεν δικαιολογείται σε καμιά περίπτωση...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Ενταξει. Αμα εμενα(οποιουδηποτε) ομως μου καρφωσει να την βιασω, μετα μην κλαιγεται, αυτο ζητουσε

φίλε την έχεις χάσει την μπάλα. Δηλαδή άμα εγώ γυρνάω στο δρόμο με ένα iphone (λέμε τώρα :P) και μου το κλέψουν , θα δικαιολογήσεις τον κλέφτη; Είναι ακριβώς το ίδιο. Όπως την κοπέλα πολλοί θα την δουν και θα θέλουν να την γ****, έτσι και με το που δουν το iphone θα θέλουν να το κλέψουν. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ενταξει. Αμα εμενα(οποιουδηποτε) ομως μου καρφωσει να την βιασω, μετα μην κλαιγεται, αυτο ζητουσε

Μισώ τα κίτρινα μπλουζάκια.Αν μου καρφωθεί να αρπάξω κανέναν περαστικό με κίτρινο μπλουζάκι,να του χώσω βαθιά στα εντόσθια ένα σκουριασμένο σιδερένιο μαχαίρι και στη συνέχεια να του ξεριζώσω την καρδιά,την οποία τελετουργικά θα αποθέσω στο στόμα του και θα τον περιλούσω με βενζίνη για να τον κάψω,να μην κλαίγεται,αυτός το ζητούσε.Διότι προφανώς απ'ότι καταλαβαίνω ζούμε στη ζούγκλα,όχι σε ανθρώπινη κοινωνία,οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Oh mon Dieu :confused:, δεν το πιστεύω αυτό που διαβάζω βραδιάτικα. Τι πάει να πει "αυτό ζητούσε"; Δηλαδή θεωρούμε φυσιολογικό να μην μπορεί μία κοπέλα να ντυθεί όπως θέλει επειδή εσύ (ο οποιοσδήποτε) θα καβλώσει(ς) να τη βιάσει(ς);
Δηλαδή τι; το θεωρούμενο από πολλούς "προκλητικό" ντύσιμο κάποιας δικαιολογεί ή "νομιμοποιεί" τον βιασμό;

Στ' αλήθεια, θλίβομαι να διαβάζω τέτοιες απόψεις από νεαρούς ανθρώπους.

Ωραια, αλλα αν εγω βγω στον δρομο με το σωβρακο, θα με περασουν για τρελο.Δεν ειναι ρατσισμος αυτο?.Το ντυσιμο αυτο ειναι προκλητικο,και δεν θελει πολυ για να ερεθισεις τον Κεναν, μεταναστη απο τη Νιγηρια ,που η τελευταια του σεξουαλικη επαφη ηταν πριν 15 χρονια με μια κατσικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ωραια, αλλα αν εγω βγω στον δρομο με το σωβρακο, θα με περασουν για τρελο.Δεν ειναι ρατσισμος αυτο?.Το ντυσιμο αυτο ειναι προκλητικο,και δεν θελει πολυ για να ερεθισεις τον Κεναν, μεταναστη απο τη Νιγηρια ,που η τελευταια του σεξουαλικη επαφη ηταν πριν 15 χρονια με μια κατσικα
Και επειδή θα τον ερεθίσει, σημαίνει ότι το δικαιολογείς να βιάσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Μισώ τα κίτρινα μπλουζάκια.Αν μου καρφωθεί να αρπάξω κανέναν περαστικό με κίτρινο μπλουζάκι,να του χώσω βαθιά στα εντόσθια ένα σκουριασμένο σιδερένιο μαχαίρι και στη συνέχεια να του ξεριζώσω την καρδιά,την οποία τελετουργικά θα αποθέσω στο στόμα του και θα τον περιλούσω με βενζίνη για να τον κάψω,να μην κλαίγεται,αυτός το ζητούσε.Διότι προφανώς απ'ότι καταλαβαίνω ζούμε στη ζούγκλα,όχι σε ανθρώπινη κοινωνία,οκ.

Οτι, ναναι :) Και η γιαγια μου αν ειχε το μου*ι στην πλατη, θα ηταν κουμπαρας. Αλλο να προκαλεις τον αλλον με κατι οπως το μπλουζακι και αλλο το να τον προκαλεις σεξουαλικα .Ποιο ειναι πιο πιθανο να ωθησει καποιον σε αδικημα? :whistle:
Καλωσηρθες στο 2011
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Οτι, ναναι :) Και η γιαγια μου αν ειχε το μου*ι στην πλατη, θα ηταν κουμπαρας. Αλλο να προκαλεις τον αλλον με κατι οπως το μπλουζακι και αλλο το να τον προκαλεις σεξουαλικα .Ποιο ειναι πιο πιθανο να ωθησει καποιον σε αδικημα? :whistle:
Καλωσηρθες στο 2011

Χέστηκα ποιο είναι το πιο πιθανό.Αυτό έλειπε,αντί να προσπαθούμε να κάνουμε την κοινωνία πιο ανθρώπινη,να συμβιβαζόμαστε εμείς επειδή η κοινωνία είναι μπάχαλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Ενταξει. Αμα εμενα(οποιουδηποτε) ομως μου καρφωσει να την βιασω, μετα μην κλαιγεται, αυτο ζητουσε

Αχα!!Ευτυχως που εμαθα,εστω και αργα,οτι φουστα(η κατι κοντο τελοσπαντων)=βιασμος!!Ωραια,για να ξερω να μην ξαναβαλω φουστα η φουστανι...:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
και εκει που καμαρωνα το καινουριο μινι φορεματακι μου :'(

καλα μιλαμε μερικοι ειστε τελειως ανωμαλοι...και εγω ξερω ενα παιδι γκει που φτιαχνεται με τα αγορια που εχουν χαμηλα το παντελονι και φαινεται το μποξερακι τους...αλλα δεν θυμαμαι να ΒΙΑΣΕ κανεναν:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Μπορεί να έγινε το ανάποδο. Ξέρεις πόσοι είναι straightοφανείς; Ξέρεις πόσοι είναι bi; Γουστάρουν να πάνε με την Τιτίκα την trelika, αλλά και μια π**πα-διείσδυση με τον Γιωργάκη που χαζεύει το το φούσκωμα, δεν τους χαλάει. Γι' αυτό θυμάμαι ότι κολλούσαν τα πλακάκια στις σχολικές τουαλέτες πριν το χεστήριο και δεν ήξερα τι είναι. Δεν μπορούσα να φανταστώ, τι σκηνές είχαν παιχτεί. Εποχές...δίχως ίντερνετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι αρέσει στα κοριτσάκια να προκαλούν τα αγοράκια γιατί ξέρουν ότι τους ανάβουν... Δεν λέω ότι με χαλάει αλλά υπάρχει και κάποιο όριο. Φυσικά και ο βιασμός είναι παράλογος εδώ, αλλά δεν ξέρουμε ως σε ποιον βαθμό το προκαλούσε το αρσενικό. Μπορεί και να το ήθελε το κοριτσάκι, να δει πόσο σέξυ είναι και μέχρι που θα φτάσει ο άλλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Καλα ρε παιδια πατε καλα??? Συνειδητοποιειτε αυτα που γραφετε?? Η εχει καψει φλατζα ο εγκεφαλος απο το πολυ το διαβασμα??
Ποιος σου ειπε εσενα ρε μ@μι@ οτι επειδη μια γυναικα ντυνεται προκλητικα(define προκλητικα παρακαλω γιατι αυτο δεχεται πολλες ερμηνειες) αυτο σου δινει το δικαιωμα να την "βιασεις". Εαν ημουν ο αδερφος,η ο πατερας της...Θα σου ειχα κοψει τα π@π@ρι@ απο την ριζα!!!!
Αυτη ειναι η σημερινη εννοια του αντρα?? Εαν αυτο ειναι αντρας...Τοτε καλυτερα να αυτοαποκαλεστω gay....

Να ξεκαθαρισω...
Δεν εχω κανενα απολυτος προβλημα με το πως ντυνεται ο καθενας,γουστο του και καπελο του. Εαν εχει το σωμα,γιατι οχι.... Οπως λενε τα μεταξωτα βρακια θελουν και επιδεξιους κωλους...Αυτο ομως δεν σου δινει κανενα δικαιωμα να αποκαλεις την κοπελα τσουλ@ρ@. Απολυτως κανενα.
Επισης δεν εχω κανενα προβλημα με οσους και οσες αποζητανε το one night stand...Τι να κανουμε...οι καιροι ειναι δυσκολοι, ποσο να καταπιεσεις πια αυτες τις ορμες(που στο τελος δημιουργει και προβληματα αυτη η καταπιεση).Δεν υπαρχει τιποτα κακο στο να ειναι ο αλλος απελευθερωμενος και να ξερει τι ζηταει και να το παιρνει. Δεν μπορουμε να περιμενουμε τον πριγκηπα η την πριγκηπισσα μεχρι να εμφανιστει.

Φαντασου εαν νομιζεις οτι η κοπελα ειναι τσουλ@κι και θελει π***σο...Τι εισαι εσυ?? Ο μ@μι@ς της γειτονιας?? Δεν νομιζω....
Τι ειναι η γυναικα?? Δοχειο για να κανεις το κεφι σου οποτε εσυ γουσταρεις??

Αυτο θελουμε να κληρονομισουμε στα παιδια μας?? Οτι η γυναικες ειναι μονο σκευη ηδονης κατα παραγγελια?? Και πως μπορουμε να τις "βιαζουμε" επειδη τα ρουχα τους αυτο μας λενε??
Ειλικρινα...Θα επρεπε ενα τετοιο ζωο να ντρεπεται για τα παντελονια που φοραει...Γιατι ζωο ειναι και οχι αντρας...

Εαν την θες τοσο πολυ...Κερδισε την...

ΥΓ. Σορρυ αλλα συγχηστηκα με τις βλακειες που διαβαζω πρωι πρωι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Καλα ρε παιδια πατε καλα??? Συνειδητοποιειτε αυτα που γραφετε?? Η εχει καψει φλατζα ο εγκεφαλος απο το πολυ το διαβασμα??
Ποιος σου ειπε εσενα ρε μ@μι@ οτι επειδη μια γυναικα ντυνεται προκλητικα(define προκλητικα παρακαλω γιατι αυτο δεχεται πολλες ερμηνειες) αυτο σου δινει το δικαιωμα να την "βιασεις". Εαν ημουν ο αδερφος,η ο πατερας της...Θα σου ειχα κοψει τα π@π@ρι@ απο την ριζα!!!!
Αυτη ειναι η σημερινη εννοια του αντρα?? Εαν αυτο ειναι αντρας...Τοτε καλυτερα να αυτοαποκαλεστω gay....

Να ξεκαθαρισω...
Δεν εχω κανενα απολυτος προβλημα με το πως ντυνεται ο καθενας,γουστο του και καπελο του. Εαν εχει το σωμα,γιατι οχι.... Οπως λενε τα μεταξωτα βρακια θελουν και επιδεξιους κωλους...Αυτο ομως δεν σου δινει κανενα δικαιωμα να αποκαλεις την κοπελα τσουλ@ρ@. Απολυτως κανενα.
Επισης δεν εχω κανενα προβλημα με οσους και οσες αποζητανε το one night stand...Τι να κανουμε...οι καιροι ειναι δυσκολοι, ποσο να καταπιεσεις πια αυτες τις ορμες(που στο τελος δημιουργει και προβληματα αυτη η καταπιεση).Δεν υπαρχει τιποτα κακο στο να ειναι ο αλλος απελευθερωμενος και να ξερει τι ζηταει και να το παιρνει. Δεν μπορουμε να περιμενουμε τον πριγκηπα η την πριγκηπισσα μεχρι να εμφανιστει.

Φαντασου εαν νομιζεις οτι η κοπελα ειναι τσουλ@κι και θελει π***σο...Τι εισαι εσυ?? Ο μ@μι@ς της γειτονιας?? Δεν νομιζω....
Τι ειναι η γυναικα?? Δοχειο για να κανεις το κεφι σου οποτε εσυ γουσταρεις??

Αυτο θελουμε να κληρονομισουμε στα παιδια μας?? Οτι η γυναικες ειναι μονο σκευη ηδονης κατα παραγγελια?? Και πως μπορουμε να τις "βιαζουμε" επειδη τα ρουχα τους αυτο μας λενε??
Ειλικρινα...Θα επρεπε ενα τετοιο ζωο να ντρεπεται για τα παντελονια που φοραει...Γιατι ζωο ειναι και οχι αντρας...

Εαν την θες τοσο πολυ...Κερδισε την...

ΥΓ. Σορρυ αλλα συγχηστηκα με τις βλακειες που διαβαζω πρωι πρωι...

The trollest one of them all.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top