Προκαταρκτικές εξετάσεις στρατιωτικών σχολών

alexandrahere

Νεοφερμένος

Η alexandrahere αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Μαθήτρια Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Γεια σε ολους! :)

Απλως θελω οσοι γνωριζουν και θελουν, ας γραψουν χρησιμες πληροφοριες που ισως να μην βρησκεις ευκολα στο διαδικτυο οσο αναφορα το θεμα. Επισης οποιος ξερει να μου πει αν οντως γινονται καθε χρονο προκαταρκτικες εξετασεις για τις στρατιωτικες σχολες τον Μαϊο κλπ.

Ευχαριστω πολυ!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Γεια σε ολους! :)

Απλως θελω οσοι γνωριζουν και θελουν, ας γραψουν χρησιμες πληροφοριες που ισως να μην βρησκεις ευκολα στο διαδικτυο οσο αναφορα το θεμα. Επισης οποιος ξερει να μου πει αν οντως γινονται καθε χρονο προκαταρκτικες εξετασεις για τις στρατιωτικες σχολες τον Μαϊο κλπ.

Ευχαριστω πολυ!
Καθε χρονο γινονται τετοιες εξετασεις και αν τις περασες τον προηγουμενο δεν ισχυουν για τον επομενο.
Δεν τις εκανα ποτε και δεν εχω εμπειρια, Θελω ομως να πω οτι στα ψυχομετρικα τεστ μην πας αδιαβαστη εχει γριφους παρε καποιο σχετικο βιβλιο να διαβασεις να μπεις στο πνευμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

alexandrahere

Νεοφερμένος

Η alexandrahere αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Μαθήτρια Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καθε χρονο γινονται τετοιες εξετασεις και αν τις περασες τον προηγουμενο δεν ισχυουν για τον επομενο.
Δεν τις εκανα ποτε και δεν εχω εμπειρια, Θελω ομως να πω οτι στα ψυχομετρικα τεστ μην πας αδιαβαστος εχει γριφους παρε καποιο σχετικο βιβλιο να διαβασεις να μπεις στο πνευμα.
Ευχαριστω παρα πολυ επισης εχεις καποιο βιβλιο να μου προτεινεις;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Ευχαριστω παρα πολυ επισης εχεις καποιο βιβλιο να μου προτεινεις;

Και μια γευση
 

alexandrahere

Νεοφερμένος

Η alexandrahere αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Μαθήτρια Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

Και μια γευση
Ευχαριστω παρα πολυ!!!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top