Προετοιμασια για τις Πανελληνιες

ioanna06

Νεοφερμένος

Η ioanna06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας! Ειμαι μαθητρια της Β Λυκειου και του χρονου θα παω υγειας. Βλεπω ολους τους συμμαθητες μου να εχουν αρχισει ηδη προετοιμασια για τις πανελληνιες και αγχωνομαι καθως δεν εχω τη δυνατοτητα να παω φροντιστηριο και νιωθω πιο πισω απο αυτους. Θελω να περασω χημικο και με εχουν τρομοκρατησει ολοι πως δε θα τα καταφερω χωρις φροντιστηριο. Γενικα ειμαι ανθρωπος που θα κατσει να διαβασει, δεν εχω ιδιαιτερο προβλημα με τα μαθηματα της κατευθυνσης και προσπαθω να παιρνω οσα περισσοτερα μπορω απ το μαθημα στο σχολειο. Εχω παρει το πρωτο τευχος της βιολογιας της Γ κ αρχιζω να διαβαζω μονη μου. Επισης ξερω πως ολοι κανουν την οργανικη της Γ και κρουσεις στη φυσικη και λεω στις φιλες μου να μου δινουν αυτα που κανουν στο φροντιστηριο να διαβαζω αλλα χανομαι, ειναι καλυτερα να παρω καποιο βοηθημα; Τι συμβουλες εχετε να μου δωσετε;
 

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.
δεν είναι αναγκαίο να ξεκινήσεις από τώρα για τη γ λυκείου κατ' εμέ. καλύτερα να αποκτήσεις γερές βάσεις από τα μαθήματα της Β λυκείου για να καταλάβεις τα μαθήματα της Γ. έτσι κι αλλιώς από το καλοκαίρι θα ξεκινήσεις τη θερινή προετοιμασία. χρόνος υπάρχει για να διαβάσεις τα μαθήματα της Γ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top