Προετοιμασία στο φροντιστήριο ΕΠΑΛ Β' Λυκείου

EVE-ELENA

Νεοφερμένος

Η EVE-ELENA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα
Είμαι β λυκειου στον τομέα υγείας και ενδιαφέρομαι για τη σχολή αισθητικής. Η απορία μου είναι αν πιστεύετε ότι χρειάζεται φροντιστήριο στην ανατομία και στην υγιεινή.
Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε φροντιστήρια στη Θεσσαλονίκη που να ασχολούνται και να είναι καλά. Αν υπάρχει κάποιος που έχει άποψη ασ με βοηθήσει σας παρακαλώ γιατί φοβάμαι ότι αν ξεκινήσω μόνη μου θα χάσω τον ρυθμό του διαβάσματος.
 

Lady D.

Νεοφερμένος

Η Lady D. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλησπέρα
Είμαι β λυκειου στον τομέα υγείας και ενδιαφέρομαι για τη σχολή αισθητικής. Η απορία μου είναι αν πιστεύετε ότι χρειάζεται φροντιστήριο στην ανατομία και στην υγιεινή.
Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε φροντιστήρια στη Θεσσαλονίκη που να ασχολούνται και να είναι καλά. Αν υπάρχει κάποιος που έχει άποψη ασ με βοηθήσει σας παρακαλώ γιατί φοβάμαι ότι αν ξεκινήσω μόνη μου θα χάσω τον ρυθμό του διαβάσματος.
Καλησπέρα! Θεωρώ ότι χρειάζεται φροντιστήριο σε αυτά τα μαθήματα και κυρίως στην ανατομία. Μόνη σου ενδέχεται να χάσεις το ρυθμό σου. Επίσης ο φροντιστής θα σε βοηθήσει πολύ με τα συνδυαστικά θέματα και με τα θέματα κρίσεως. Η ανατομία πλέον δεν είναι αποκλειστικά και μόνο παπαγαλια - αυτό έχω παρατηρήσει εγώ τουλάχιστον ως μαθήτρια Γ επαλ -.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Καλησπέρα
Είμαι β λυκειου στον τομέα υγείας και ενδιαφέρομαι για τη σχολή αισθητικής. Η απορία μου είναι αν πιστεύετε ότι χρειάζεται φροντιστήριο στην ανατομία και στην υγιεινή.
Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε φροντιστήρια στη Θεσσαλονίκη που να ασχολούνται και να είναι καλά. Αν υπάρχει κάποιος που έχει άποψη ασ με βοηθήσει σας παρακαλώ γιατί φοβάμαι ότι αν ξεκινήσω μόνη μου θα χάσω τον ρυθμό του διαβάσματος.
για την σχολη που θελεις και με εισοδο απο επαλ πρεπει να γραψεις αριστα
η βαση της ειναι περι τα 18500 μορια.
επισης ,σχολη αισθητικης θεσσαλονικη δεν υπάρχει
 

EVE-ELENA

Νεοφερμένος

Η EVE-ELENA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα! Θεωρώ ότι χρειάζεται φροντιστήριο σε αυτά τα μαθήματα και κυρίως στην ανατομία. Μόνη σου ενδέχεται να χάσεις το ρυθμό σου. Επίσης ο φροντιστής θα σε βοηθήσει πολύ με τα συνδυαστικά θέματα και με τα θέματα κρίσεως. Η ανατομία πλέον δεν είναι αποκλειστικά και μόνο παπαγαλια - αυτό έχω παρατηρήσει εγώ τουλάχιστον ως μαθήτρια Γ επαλ -.
εχεις καποιο καλό φροντιστηριο να μου προτείνεις;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Καλησπέρα
Είμαι β λυκειου στον τομέα υγείας και ενδιαφέρομαι για τη σχολή αισθητικής. Η απορία μου είναι αν πιστεύετε ότι χρειάζεται φροντιστήριο στην ανατομία και στην υγιεινή.
Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε φροντιστήρια στη Θεσσαλονίκη που να ασχολούνται και να είναι καλά. Αν υπάρχει κάποιος που έχει άποψη ασ με βοηθήσει σας παρακαλώ γιατί φοβάμαι ότι αν ξεκινήσω μόνη μου θα χάσω τον ρυθμό του διαβάσματος.
Η σχολή που αναφέρεσαι είναι οι βιοϊατρικες επιστήμες διπαε Σίνδου σωστά ?
Μόνο αυτή υπάρχει κ στο παδα.
Κατεύθυνση αισθητική κοσμητολογια
 

EVE-ELENA

Νεοφερμένος

Η EVE-ELENA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Νομίζω ότι είναι μόνο στην Αθήνα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η σχολή που αναφέρεσαι είναι οι βιοϊατρικες επιστήμες διπαε Σίνδου σωστά ?
Μόνο αυτή υπάρχει κ στο παδα.
Κατεύθυνση αισθητική κοσμητολογια
σωστά
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Τωρα είδα ότι αυτό που είπα ισχύει μόνο για το παδα. Στο διπαε δεν υπάρχουν κατευθύνσεις. Οπότε δεν υπάρχει αισθητική στη Θεσσαλονίκη δυστυχώς.
Νομίζω ότι είναι μόνο στην Αθήνα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


σωστά
 

Lady D.

Νεοφερμένος

Η Lady D. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top