[Προβλήματα του πλανήτη] Πού οδεύουμε πλέον;

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
"Με τις πωλήσεις των εμβολίων κατά του ιού της γρίπης των χοίρων που αναμένονται, προβλέπεται ότι η οικονομία των ΗΠΑ θα ξεκινήσει την ανοδική της πορεία"

Τροφή για σκέψη. Τα συμπεράσματα δικά σας.



:no1:εχεισ απολυτο δικιο.......!!!!!!!η αμερικη μασ κραταει ολουσ στα χερια τησ.....και ετσι μπορει να να μασ κανει οτι θελει!!!!!σχετικα με τα εμβολια εγω ξερω ανθρωπουσ που κανανε το εμβολιο και μετα παιθανανε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Όχι. Όπως το διάβασα μου φάνηκε κάπως υποτιμητικό μάλιστα. Όλοι έχουμε μερίδιο ευθύνης για τα πράγματα του κόσμου/πλανήτη μας. Και εσύ, και εγώ, και η γιαγιά μου, και όλοι]
Και για πες μου αγόρι μου πως ακριβώς ευθύνομαι εγώ ή η γιαγιά μου για την οικονομική κρίση;
-----------------------------------------
Και ένα σχόλιο ακόμη.Οι πιο πολλοί ευαγγελίζετε την κριτική σκέψη αλλά δείχνετε το ακριβώς ανίθετο μέσα από τα ποστ σας.Απλώς αναπαράγεται τα γνωστά κλισέ όπως ''η αμερική μας ελέγχει,φταίμε όλοι,όλοι σε πορείες ''΄κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Και για πες μου αγόρι μου πως ακριβώς ευθύνομαι εγώ ή η γιαγιά μου για την οικονομική κρίση;

Άμεσα δεν φταίτε καθόλου, αλλά αν η γιαγιά σου (εσύ σίγουρα όχι ακόμη) ή οποιοσδήποτε άλλος επιμένει να υποστηρίζει αυτούς που έχουν άμεση ευθύνη για αυτά τα πράγματα και να τους ανεβάζει στην εξουσία, παίρνει κι αυτός μερίδιο από την ευθύνη...
Οι λαοί έχουν τις κυβερνήσεις που τους αξίζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
Bρες έναν γκρεμό και πήδα.
Κι εγώ αυτό θα κάνω.

αχχαχαχαχχαχχαχαχαχ πολυ καλο μπραβο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top