Προαγωγή τάξης

Darkking

Νεοφερμένος

Ο Darkking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Γεια σας πάω β λυκείου ...είχα μέσο όρο στο 1ο τετράμηνο 15,1 και είχα 9 πληροφορική ..τώρα με αυτά που συμβαίνουν με τον υιό δεν νομίζω να πάω σχολείο αυτό το μήνα ....μήπως ξέρει κανείς αν θα περάσω την τάξη ( απο την στιγμή που έχω 9 πληροφορική και δεν ξέρω τι θα γίνει με το δεύτερο τετράμηνο ) Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

ΘανάσοςG4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΘανάσοςG4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Φέτος όλοι προάγονται στην επόμενη τάξη χωρίς προαγωγικές εξετάσεις ανεξαρτήτως βαθμού.
Αλλά ακόμα και με βαθμούς να ήταν , δεν υπάρχει κίνδυνος να μείνεις καθώς για να γίνει αυτό στο λύκειο χρειάζεται να έχεις ΓΕΝΙΚΟ μέσο όρο κάτω του 9.5 σε όλα τα μαθήματα.
 

Darkking

Νεοφερμένος

Ο Darkking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Φέτος όλοι προάγονται στην επόμενη τάξη χωρίς προαγωγικές εξετάσεις ανεξαρτήτως βαθμού.
Αλλά ακόμα και με βαθμούς να ήταν , δεν υπάρχει κίνδυνος να μείνεις καθώς για να γίνει αυτό στο λύκειο χρειάζεται να έχεις ΓΕΝΙΚΟ μέσο όρο κάτω του 9.5 σε όλα τα μαθήματα.
Σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία
 

Panos_02

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Panos_02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Τσοτίλι (Κοζάνη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Γεια σας πάω β λυκείου ...είχα μέσο όρο στο 1ο τετράμηνο 15,1 και είχα 9 πληροφορική ..τώρα με αυτά που συμβαίνουν με τον υιό δεν νομίζω να πάω σχολείο αυτό το μήνα ....μήπως ξέρει κανείς αν θα περάσω την τάξη ( απο την στιγμή που έχω 9 πληροφορική και δεν ξέρω τι θα γίνει με το δεύτερο τετράμηνο ) Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Παντως αν δεν προαγοσουν ανεξαρτητως βαθμου, οπως ισχυει φετος, δεν νομιζω οι θα σε αφηνε στην ταξη. Θα σου βαζε τολ. 10 για να πιασεις την βαση
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top