Προαγωγή Α' Λυκείου - θα μείνω μετεξεταστέος;

vasilis123321

Νεοφερμένος

Ο vasilis123321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γειας σας ειμαι μαθητης α λυκειου σε 4 μερες δινουμε με τράπεζα θεματων και δν θα γραψω καλα. αγχωνομαι μηπως μεινω μετεξεταστέος. εβγαλα 15,7 μο ενω γεωμετρια εχω 11 και φυσικη 12. περναω;
 

johnstamatis34

Νεοφερμένος

Ο johnstamatis34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Είμαι κι εγώ μαθητής Α' λυκείου και βγάλαμε σχεδόν τον ίδιο βαθμό. Απ' όσο έχω διαβάσει από άλλους και έχω ενημερωθεί, δεν μένεις επειδή κι εγώ τις ίδιες ανησυχίες έχω για γεωμετρία και άλγεβρα αλλά να ξέρεις είναι πολύ δύσκολο να μείνεις καθώς έναν κακό βαθμο (κυρίως κάτω από την βάση, που δεν πρόκειται να πάρεις) τον συμπληρώνουν όλα τα υπόλοιπα μαθήματα. Ωστόσο, προσπάθεισε ότι καλύτερο μπορείς σε αυτά τα μαθήματα και μην έχεις τον φόβο ότι θα κοπέις επειδή δεν πρόκειται να γίνει. Άσε που εμένα το άγχος έχει φύγει στα σύννεφα για τον ακριβώς ίδιο λόγο αλλά πρποσπαθώ να μείνω ψύχραιμος!
 

vasilis123321

Νεοφερμένος

Ο vasilis123321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
μου εδωσες θαρος. επισης καλη επιτυχια στις εξετασεις
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,346 μηνύματα.
γειας σας ειμαι μαθητης α λυκειου σε 4 μερες δινουμε με τράπεζα θεματων και δν θα γραψω καλα. αγχωνομαι μηπως μεινω μετεξεταστέος. εβγαλα 15,7 μο ενω γεωμετρια εχω 11 και φυσικη 12. περναω;
Για να μείνεις στο λύκειο πρέπει να καταβάλεις υπεράνθρωπες προσπάθειες 😂 θυμάμαι είχα μια συμμαθήτρια που πρώτη λυκείου κυριολεκτικά πάτωσε στις εξετάσεις σε όλα τα μαθήματα και πέρασε. οπότε μη φοβάσαι:)
 

vasilis123321

Νεοφερμένος

Ο vasilis123321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
τοτε δεν υπηρχε τραπεζα ομως
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,346 μηνύματα.

johnstamatis34

Νεοφερμένος

Ο johnstamatis34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,840 μηνύματα.
γειας σας ειμαι μαθητης α λυκειου σε 4 μερες δινουμε με τράπεζα θεματων και δν θα γραψω καλα. αγχωνομαι μηπως μεινω μετεξεταστέος. εβγαλα 15,7 μο ενω γεωμετρια εχω 11 και φυσικη 12. περναω;
Περνας και παιρνεις και σοκολατακι Leonidas δωρο.
Στρωσου ομως και λιγο ,το δυσκολα ειναι μπροστα.
 

vasilis123321

Νεοφερμένος

Ο vasilis123321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ναι το ξερω
πανελληνιες 2024
 

Panagiotis2022

Νεοφερμένος

Ο Panagiotis2022 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα επειδή δεν έβγαλα και την καλύτερη βαθμολογία στο 2ο τετράμηνο ξέρετε αν περνάω με αυτούς τους βαθμούς αν γράψω 0 στις εξετάσεις
Screenshot_20220521_154713.jpg
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,346 μηνύματα.
Καλησπέρα επειδή δεν έβγαλα και την καλύτερη βαθμολογία στο 2ο τετράμηνο ξέρετε αν περνάω με αυτούς τους βαθμούς αν γράψω 0 στις εξετάσειςView attachment 102776
Γιατί να γράψεις 0 στις εξετάσεις? Δεν θέλω να σε αγχώσω αλλά αν θες να δώσεις πανελλήνιες (μάλλον είσαι πρώτη ή δευτέρα λυκείου?) πρέπει να φτιάξεις τους βαθμούς σου οπωσδήποτε! :)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,840 μηνύματα.
Καλησπέρα επειδή δεν έβγαλα και την καλύτερη βαθμολογία στο 2ο τετράμηνο ξέρετε αν περνάω με αυτούς τους βαθμούς αν γράψω 0 στις εξετάσειςView attachment 102776
Αμα κανει μαγκες και δωσεις κολλα θα μεινεις και ο σεπτεμβρης φαινεται χλωμος. Πηγαινε και προσπαθησε το.

1653176076360.png


ΥΓ . Νομιζω οτι η γυμναστικη δεν μετρα στο ΜΟ
 

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Καλησπέρα επειδή δεν έβγαλα και την καλύτερη βαθμολογία στο 2ο τετράμηνο ξέρετε αν περνάω με αυτούς τους βαθμούς αν γράψω 0 στις εξετάσειςView attachment 102776
Μην ανησυχείς απλώς πήγαινε και μηδέν δεν πρόκειται να γράψεις σε κανένα! Προσπάθησε να διαβάσεις λίγο ιστορία
Αγγλικά βλέπω δεν είχες χαμηλό βαθμό
Μετά φυσική μαθηματικά και χημεία δεν ξέρω κάνε μια προσπάθεια μπορεί να σε βοηθήσει και κάποιος μπροστινός σου δεν είναι και τόσο αυστηρή η επιτήρηση.
Όμως όπως προαναφέρθηκε αν θελήσεις να δώσεις πανελλήνιες σε δύο χρόνια πρέπει να προσπαθήσεις του χρόνου να καλύψεις κάποια κενά που δημιουργήθηκαν φέτος!Σου εύχομαι καλή επιτυχία!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top