Πού πιστεύετε ότι έχετε περάσει;

silflou

Νεοφερμένος

Ο silflou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Είμαι απο Δράμα και τυχαίνει να πηγαίνω συχνα στην Ξανθη.Εχει γενικά αρκετά κρύο τον χειμώνα πολλές βροχές και πολύ δυνατό αέρα!επίσης εχει φανταστικα ζαχαροπλαστεία και συροπιαστά :D

Eπίσης πέρασα στην Κύπρο μηχανικός μηχανολογίας και κατασκευαστικής(κοινώς μηχ. μηχ.!!) επομενως δεν αγχώνομαι και πολυ για τις βασεις στην Ελλαδα.Εκτος και αν περασω αεροναυπηγος στην Πατρα.Τοτε αλλαζει το θεμα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ria9

Νεοφερμένος

Η Ria9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μαιευτικη κοζανης αλλιως αμα ειμαι τυχερη κ πεσει νοσηλευτικη αθηνας..περναει κανεις αλλος μαιευτικη κοζανης???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
ψυχολογία κρήτης.
εκτός αν ανέβει τραγικά :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Κι αλλη Κρητη...Την Κρητη την προτιμουν οι i-schoolites !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ψυχολογία κρήτης.
εκτός αν ανέβει τραγικά :worry:
μπααααααααααααααααααα δεν νομιζω να υπαρχει σχολη που θα ανεβει φετος περα απο καποια ιδαιτερως χαμηλοβαθμα ΤΕΙ:whistle:
Eπίσης πέρασα στην Κύπρο μηχανικός μηχανολογίας και κατασκευαστικής(κοινώς μηχ. μηχ.!!) επομενως δεν αγχώνομαι και πολυ για τις βασεις στην Ελλαδα.Εκτος και αν περασω αεροναυπηγος στην Πατρα.Τοτε αλλαζει το θεμα:whistle:

αναγνωριζεσαι απο το ΤΕΕ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silflou

Νεοφερμένος

Ο silflou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Λοιπόν.Απ'όσα ξέρω η σχολή εκεί ειναι 4 χρόνια.Για να αναγνωριστεί το πτυχίο απο το ΤΕΕ πρέπει να κάνεις και 5ο έτος το οποιο ουσιαστικά ειναι σαν αντιστοιχο μαστερ.Το Ελλαδισταν μας πρεπει να είναι το μοναδικό κράτος στον κόσμο στο οποίο η διάρκεια σπουδών ενός μηχ.μηχ. και γενικοτερα ενός φοιτητή στο πολυτεχνείο διαρκεί 5 χρονια.Αυτο που συμβαίνει δηλαδή ειναι οτι κανει 4+1 ετη για να παρεις το πτυχιο(παντα θεωρητικα!!!) δηλαδη μαζι με τις κανονικες σπουδες κανεις και ενα μαστερ ταυτοχρονα ή καπως ετσι.Στην Κυπρο αν θα παω τελικα θα κανω κανονικα 4 χρονια ως μηχ.μηχ. και μετα για τους Ελλαδίτες φοιτητές γίνεται και το 5ο ετος στο οποιο πληρωνεις διδακτρα γιατι θεωρειται σαν μεταπτυχιακο.Αν δουλευεις ομως για το πανεπιστημιο και συμπληρωσεις καποιες ωρες(δουλευεις ως επιτηρητης κυριως!) κανεις το 5ο ετος δωρεαν.Παντως φαινεται πολυ ενδιαφερον το πανεπιστημιο εκει.Ακολουθουνε πιστα το αγγλοσαξονικο συστημα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Λοιπόν.Απ'όσα ξέρω η σχολή εκεί ειναι 4 χρόνια.Για να αναγνωριστεί το πτυχίο απο το ΤΕΕ πρέπει να κάνεις και 5ο έτος το οποιο ουσιαστικά ειναι σαν αντιστοιχο μαστερ.Το Ελλαδισταν μας πρεπει να είναι το μοναδικό κράτος στον κόσμο στο οποίο η διάρκεια σπουδών ενός μηχ.μηχ. και γενικοτερα ενός φοιτητή στο πολυτεχνείο διαρκεί 5 χρονια.Αυτο που συμβαίνει δηλαδή ειναι οτι κανει 4+1 ετη για να παρεις το πτυχιο(παντα θεωρητικα!!!) δηλαδη μαζι με τις κανονικες σπουδες κανεις και ενα μαστερ ταυτοχρονα ή καπως ετσι.Στην Κυπρο αν θα παω τελικα θα κανω κανονικα 4 χρονια ως μηχ.μηχ. και μετα για τους Ελλαδίτες φοιτητές γίνεται και το 5ο ετος στο οποιο πληρωνεις διδακτρα γιατι θεωρειται σαν μεταπτυχιακο.Αν δουλευεις ομως για το πανεπιστημιο και συμπληρωσεις καποιες ωρες(δουλευεις ως επιτηρητης κυριως!) κανεις το 5ο ετος δωρεαν.Παντως φαινεται πολυ ενδιαφερον το πανεπιστημιο εκει.Ακολουθουνε πιστα το αγγλοσαξονικο συστημα!;)
thanx για την απαντηση φιλε....
ναι το ξερω το εχω ακουσει οτι ειναι καλη επιλογη αλλα ποτε δεν ηξερα καποιον που να εχει παει....
δλδ με 5χρονια αναγνωριζεσαι απο το ΤΕΕ...χμ ενδιαφερον
και αν δεν γινομαι αδιάκριτος ποσα ειναι τα διδαχτρα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
να δουμε αν θα μαθουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
μπααααααααααααααααααα δεν νομιζω να υπαρχει σχολη που θα ανεβει φετος περα απο καποια ιδαιτερως χαμηλοβαθμα ΤΕΙ:whistle:

εγώ μια σχολή θέλω να ανέβει για να μην περάσω :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εγώ μια σχολή θέλω να ανέβει για να μην περάσω :ermm:

δυσκολα(για να μην πω αδυαντα):whistle:
ε τοτε γιατι την δηλωσες την σχολη;;(bold):hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silflou

Νεοφερμένος

Ο silflou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
thanx για την απαντηση φιλε....
ναι το ξερω το εχω ακουσει οτι ειναι καλη επιλογη αλλα ποτε δεν ηξερα καποιον που να εχει παει....
δλδ με 5χρονια αναγνωριζεσαι απο το ΤΕΕ...χμ ενδιαφερον
και αν δεν γινομαι αδιάκριτος ποσα ειναι τα διδαχτρα;;;

φίλε μου σε υπενθυμίζω οτι δεν περασα σε ιδιωτικό πανεπιστήμιο της κύπρου αλλα σε δημοσιο.Στο Πανεπιστήμιο Κύπρου με έδρα την Λευκωσία.Διδακτρα δεν υπαρχουνε στην τετραετια.Διδακτρα υπαρχουνε για το 5ο ετος ομως οπως προειπα αμα συμπληρώσεις καποιες εργατοώρες στο πανεπιστήμιο δουλεύοντας συνήθως ως επιτηρητής μπορείς να κάνεις το 5ο έτος δωρεάν:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
δυσκολα(για να μην πω αδυαντα):whistle:
ε τοτε γιατι την δηλωσες την σχολη;;(bold):hmm:

δήλωσα πρώτη ψυχολογία Αθήνας γιατί πολύ απλά μένω Αθήνα και αν περάσω έξω τα έξοδα θα είναι αυξημένα.
δεν έχω πρόβλημα να περάσω Αθήνα υπερβάλλω λίγο :P
απλά ως φοιτήτρια θα ήθελα ιδανικά να είμαι έξω. η Αθήνα με έχει κουράσει ούτως η άλλως!
οκ ας μην ανέβει.. ας μείνει στα ίδια επίπεδα έστω :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elee

Νεοφερμένος

Η elee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ΤΕΙ Ηλιοθεραπειας (Μυκονο):P------>Στις 29 Αυγουστου θα σας πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
δήλωσα πρώτη ψυχολογία Αθήνας γιατί πολύ απλά μένω Αθήνα και αν περάσω έξω τα έξοδα θα είναι αυξημένα.
δεν έχω πρόβλημα να περάσω Αθήνα υπερβάλλω λίγο :P
απλά ως φοιτήτρια θα ήθελα ιδανικά να είμαι έξω. η Αθήνα με έχει κουράσει ούτως η άλλως!
οκ ας μην ανέβει.. ας μείνει στα ίδια επίπεδα έστω :look:

ναι οκ σε καταλαβαινω και εγω θλεω(και μαλλον θα γινει) αν περασω εξω,μακρια απο γονεις κτλπ και για να αλλαξω παραστασεις αλλα κυριως για αν αποκτήσω μια Χ ανεξαρτητοποίηση....:whistle:
αντε αφου το θες δεν θα ανεβει,θα μεινει στα ιδια επιπεδα να μην σε στεναχωρήσουμε οκ;;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
ναι οκ σε καταλαβαινω και εγω θλεω(και μαλλον θα γινει) αν περασω εξω,μακρια απο γονεις κτλπ και για να αλλαξω παραστασεις αλλα κυριως για αν αποκτήσω μια Χ ανεξαρτητοποίηση....:whistle:
αντε αφου το θες δεν θα ανεβει,θα μεινει στα ιδια επιπεδα να μην σε στεναχωρήσουμε οκ;;;;:P

τι καλά :redface: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Νομικη Αθηνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Μαιευτικη κοζανης αλλιως αμα ειμαι τυχερη κ πεσει νοσηλευτικη αθηνας..περναει κανεις αλλος μαιευτικη κοζανης???
Μαιευτικη Πτολεμαιδας ειναι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Πιστεύω Ιατρική Πάτρας Ελπίζω Ιατρική Αθήνας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ΜΠΔ ξανθης αν και εχω αρχισει να αναθεωρω με αυτα που βλεπω για Μεταλλείων-Μεταλλουργών ΕΜΠ αλλα δεν πιστευω τις προβλεψεις αρα,ΜΠΔ Ξανθης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria9

Νεοφερμένος

Η Ria9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Λεπτομεριες :P Στο μηχανογραφικο το ελεγε μαιευτικη κοζανης κ δεν ηξερα οτι ειναι στην πτολεμαιδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top