Πού πιστεύετε ότι έχετε περάσει;

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Τότε θα έρθω Τρίκαλα :) Η κολλητή σου πόσο έβγαλε και περνάει ΑΠΘ?

Ενταξει αγαπητε συμφοιτητη, πειστηκα:D
Εγώ απαιτώ μόλις βγουν οι βάσεις καφέ με όλους τους ichoolιτες γιατρους που θα ειναι ΑΠΘ (αν ειμαι και γω ΑΠΘ). Αυτο ηταν ΔΗΛΩΣΗ:P

19358 έβγαλε!

Εγώ απαιτώ καφέ μ' όλους τους γιατρούς του ΕΚΠΑ. Βασικά, έχουμε κανέναν εδώ εκτός από εμένα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
19358 έβγαλε!

Εγώ απαιτώ καφέ μ' όλους τους γιατρούς του ΕΚΠΑ. Βασικά, έχουμε κανέναν εδώ εκτός από εμένα;:P

:eek:Μπράβο της!! Θα την περιμένουμε ΑΠΘ :)
Κοίτα αμα δεν βρεις κανεναν αλλο απο ΕΚΠΑ θα κανουμε μια εξαιρεση για σενα και θα ερθεις με τους γιατρους του ΑΠΘ που μεχρι στιγμης μετραω 6 ατομα μαζι με μενα :P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Εγώ θα είμαι νομική Αθηνών αν πέσει 17 μόρια, αλλιώς νομική Κομοτηνής :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shark.0wNz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
χαλαρα ποια σχολη θες ομως αν λες γενικα.λογικα καποια θα πιασεις...(για μηχανολογος μηχανικος δεν εννοεις οτι πας/θες;;;)

κοζάνη τουλάχιστον! είμουν πολύ άτυχος στις εξετάσεις..ελπίζω να πιάσω τουλάχιστον εκεί..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
κοζάνη τουλάχιστον! είμουν πολύ άτυχος στις εξετάσεις..ελπίζω να πιάσω τουλάχιστον εκεί..!

αααα φιλε και εγω ιδια φαση αλλα ηταν πιο πολυ δικα μου τα λαθη(δεν διαβασα ποτε σοβαρα φυσικη διοτι την απεχθανόμουν).Τεσπα οτι και να εχει φιλε σου ευχομαι τα καλυτερα...

Μπδ ξανθης δεν δηλωσες;;ειναι καλυτερη πολη και εχουν πλεον(εδω και 2-3 χρονια)ιδια δικαιωματα με τους μηχανολογους μηχανικους(σχεδον δλδ μπορουν να χτισουν 2οροφο-καθως και +ισογειο-)εγω για αυτους ελπιζω;)ποσα μορια εχεις(αν δεν ντρέπεσαι;;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giota1993

Νεοφερμένος

Η giota1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
γεια σας παιδια!!!Συμφωνα με τις περσινεσ βασεισ παιρναω λογικα στο φυσικο Κρητησ!!!Καμια ιδεα για την σχολη;;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Τι ιδέα θέλεις? :P Όρεξη να χεις και να σ αρέσουν τα μαθηματικά, φυσική χημεία. Από που είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giota1993

Νεοφερμένος

Η giota1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ροδο.Εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
έχω 17240.λέτε να πιάσω μηχανολογία;
Τι θα γινει,εγω θα παω στους Μηχανολογους Μηχανικους στον Βολο(απο που καταγεσε),και εσυ στους Μηχανολογους Μηχανικους στην Κοζανη(απο που καταγομαι):P.Κοιτα εισαι σε οριακο σημειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Γιωτα εχω ακουσει οτι ειναι πολυ δυσκολο τμημα εδω στην Κρητη.Εχει πολυ καλο ονομα εντος και εκτος Ελλαδος...Αν θες πληροφοριες για πολη, μεταφορες κ.ά τοτε στειλε μου μηνυμα στο προφιλ μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Ναι, προβλέπεται από το Ι.Κ.Υ., ένα χρηματικό ποσό για τους πρωτεύσαντες σε κάθε Τμήμα (όπως και για κάθε έτος εντος σχολής). Ο αριθμός των δικαιούχων αλλάζει κατ΄έτος και αυτό έχει να κάνει με τα κονδύλια τα οποία δίδονται για τον σκοπό αυτό.
Πάντως, για την επόμενη χρονιά, προσωπικά δεν πιστεύω πως θα εκταμιεύσουν κονδύλια για υποτροφίες.
ΠΗΓΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΛΗΣ
ΠΑΕΙ Η ΥΠΟΤΡΟΦΙΑ,muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giota1993

Νεοφερμένος

Η giota1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ευχαριστω Γιωργο!!σιγουρα κατι θα χρειαστω!!Εσυ που σπουδαζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ηρακλειο λεω οτι περναω (Επιστημη υπολ.)...Θα δουμε σε δεκα (+) μερες. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofiakilkis

Νεοφερμένος

Η σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αν όχι τεφφά κομοτηνής...στα ΙΕΚ ΠΑΣΤΕΡ! χαχαχ...................τραγική κατάσταση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giota1993

Νεοφερμένος

Η giota1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ψυχραιμια φιλε!!:) Εσυ για που ενδιαφερεσε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.

giota1993

Νεοφερμένος

Η giota1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
:)Ωραια!!Θα μαστε στην ιδια πολη!!Ποσα εβγαλες;;

Εεεεεεεε!τα χω κανει μπαχαλο!!!!ΠΩς γινεται να εμφανιζεται το μην. μου κατω απ αυτον που θελω να το στειλω ;;;;(ΣΟΡΙ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Ναι, προβλέπεται από το Ι.Κ.Υ., ένα χρηματικό ποσό για τους πρωτεύσαντες σε κάθε Τμήμα (όπως και για κάθε έτος εντος σχολής). Ο αριθμός των δικαιούχων αλλάζει κατ΄έτος και αυτό έχει να κάνει με τα κονδύλια τα οποία δίδονται για τον σκοπό αυτό.
Πάντως, για την επόμενη χρονιά, προσωπικά δεν πιστεύω πως θα εκταμιεύσουν κονδύλια για υποτροφίες.
ΠΗΓΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΛΗΣ
ΠΑΕΙ Η ΥΠΟΤΡΟΦΙΑ,muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Μπορούμε να δούμε πόσοι έπαιρναν σε κάθε σχολή μέχρι τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris Black

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris Black αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Ναι, προβλέπεται από το Ι.Κ.Υ., ένα χρηματικό ποσό για τους πρωτεύσαντες σε κάθε Τμήμα (όπως και για κάθε έτος εντος σχολής). Ο αριθμός των δικαιούχων αλλάζει κατ΄έτος και αυτό έχει να κάνει με τα κονδύλια τα οποία δίδονται για τον σκοπό αυτό.
Πάντως, για την επόμενη χρονιά, προσωπικά δεν πιστεύω πως θα εκταμιεύσουν κονδύλια για υποτροφίες.
ΠΗΓΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΛΗΣ
ΠΑΕΙ Η ΥΠΟΤΡΟΦΙΑ,muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Πω πω φιλε, ειλικρινα σε λυπαμαι με τοσα complex που εχεις!!:(
Δεν ειναι δυνατον να χαιρεσαι με την λυπη του αλλου!!! Ντροπη σου, μονο αυτο εχω να πω, ντροπη σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fenia:)

Νεοφερμένος

Η Fenia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
καλα κι εσεις που ξερετε οτι χαρηκε; μπορει απλα να γελασε με την καταντια της καταστασης και να το εκανε ειρωνικα. ακου κει ντροπη σου. αφηστε το παιδι ησυχο. το οτι ειπε κατι δεν σημαίνει οτι θα πρεπει να μιλατε ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top