Πού πιστεύετε ότι έχετε περάσει;

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μου δίνει υποτροφία...αν όλα πάνε καλά θα μπω πρώτη!!

Πληροφοριακά ,

-Τμήμα Φιλοσοφίας Πάτρας :

Βαθμός Πρώτου

2010 : 17099
2009 : 16992
2008 : 18066
2007 : 16042
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Μου δίνει υποτροφία...αν όλα πάνε καλά θα μπω πρώτη!!

Τοτε αλλαζει το θεμα..Ελπιζω ολα να πανε καλα και να την παρεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p0p@k!

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

Στο εύχομαι!
Πόσα μόρια εχεις?
κ κάτι επίσης άσχετο,μόνο ο πρώτος παίρνει?

Ευχαριστώ!! Έχω 17517...
Συνήθως η σχολή καθορίζει πόσοι θα πάρουν υποτροφία!

Πληροφοριακά ,

-Τμήμα Φιλοσοφίας Πάτρας :

Βαθμός Πρώτου

2010 : 17099
2009 : 16992
2008 : 18066
2007 : 16042

Ναι το ξέρω και ελπίζω να λέει αργότερα

Βαθμός πρώτου 2011: 17517 (δλδ τα μόριά μου!!:clapup:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ioanna1990

Νεοφερμένος

Η ioanna1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
χαρη,σου ευχομαι πρωτος και με διαφορα.αλλα επειδη φετος ειναι μια δυσκολη χρονια ειναι κακο να ειμαστε λιγο επιφυλακτικοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p0p@k!

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Τοτε αλλαζει το θεμα..Ελπιζω ολα να πανε καλα και να την παρεις!


Ευχαριστώ!! Μακάααααααριιιιι!!!!!!!!!!!1:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Αν δεν κάνει έρωτα και φέτος ο Δίας ( κοινώς μαμηθεί ο Δίας!!!) όπως πέρυσι που έχασα τα δίκτυα στον Βόλο για 5 μόρια, τότε μάλλον θα είμαι εκεί. Έκανα 10% και έχω 17448 μόρια.Είμαι 400 μόρια πάνω σε σχέση με πέρυσι. Ελπίζω να μην κάνει έρωτα ο ΔΙΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GEORGE HBK

Νεοφερμένος

Ο GEORGE HBK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
και εγω κατα 90 τις εκατο οικονομικο απθ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Μονο εγω περναω σε ΤΕΙ? :(
Διοικηση Τουριστικων επιχειρησεων Θεσσαλονικης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
5 μόρια; Άουτς.

Αν υπάρχει κάτι που πραγματικά φοβάμαι, κάτι που με αγχώνει και, στο πίσω μέρος του κεφαλιού μου, δικαιολογεί ελάχιστα όλους όσους συντηρούν θέματα όπως οι εκτιμήσεις κι αυτό εδώ, είναι κάτι τέτοιο. 5 μόρια, 2 μόρια, 1 μόριο. ..

Πάω να ξεχαστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_the_greek

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ιατρική ΑΠΘ περνάω σίγουρα, τώρα άμα πέσει η Ιατρική Αθηνών 37 μόρια θα βγω στο δρόμο με το μποξεράκι και θα χορεύω επί τρια φεγγάρια κάνοντας κωλοτούμπες και ευχαριστώντας το Θεό που μ' έκανε κωλόφαρδο.
This.
"Γιατρική" Θεσσαλονίκης :P (στη πολλή χειρότερη Ιωαννίνων)
Συνάδελφοι!!Κι εγώ (Γ)Ιατρική θεσσαλονίκης αν δεν ανέβει 331 μόρια!:clapup::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Συνάδελφοι!!Κι εγώ (Γ)Ιατρική θεσσαλονίκης αν δεν ανέβει 331 μόρια!:clapup::P:P:P

1)Ο Dmitsos θα περάσει Αθήνα :D
2)Καλά,19665 έβγαλες?? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_the_greek

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
1)Ο Dmitsos θα περάσει Αθήνα :D
2)Καλά,19665 έβγαλες?? :eek:
1) Οκ, μείον ένας!
2) Ναι, και λίγο παραπάνω στο 2ο/4ο :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kon Dim

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
1) Οκ, μείον ένας!
2) Ναι, και λίγο παραπάνω στο 2ο/4ο :P :P

πωωω Νικο μπραβοοο!!!πρεπει να τα εγραψες ολα 20 :P (ή σχεδόν) συγχαρητηρια!!! :) (δεν σχολιαζω που πιο πανω γραφεις την ποιανω αμα δεν ανεβει 300 μορια :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
ΛΟΓΙΚΑ περναω Πολιτικος Μηχανικος Α.Π.Θ. ,καθως ειμαι 100 μορια πανω απο τις περσινες βασεις.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
5 μόρια; Άουτς.

Αν υπάρχει κάτι που πραγματικά φοβάμαι, κάτι που με αγχώνει και, στο πίσω μέρος του κεφαλιού μου, δικαιολογεί ελάχιστα όλους όσους συντηρούν θέματα όπως οι εκτιμήσεις κι αυτό εδώ, είναι κάτι τέτοιο. 5 μόρια, 2 μόρια, 1 μόριο. ..
και εγω ειλικρινα δεν θα το αντεξω απαπαπαπαπα....ουτε στον εχρο μου
Αν δεν κάνει έρωτα και φέτος ο Δίας ( κοινώς μαμηθεί ο Δίας!!!) όπως πέρυσι που έχασα τα δίκτυα στον Βόλο για 5 μόρια, τότε μάλλον θα είμαι εκεί. Έκανα 10% και έχω 17448 μόρια.Είμαι 400 μόρια πάνω σε σχέση με πέρυσι. Ελπίζω να μην κάνει έρωτα ο ΔΙΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!

κοιτα ειλικρινα ευχομαι να περασεις ειναι κριμα απο το θεο...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Γιατί εσύ είδες κάποιον, κάπου κάποτε (:P) που να έκανε αυτά :
μα βρε μαρία μου, είναι προφανές! όλοι όσοι είμαστε σε αυτό το thread είμαστε άτομα ρηχά, κενόδοξα και με τάσεις επιδειξιομανίας! γιατί διαφορετικά να μιλούσαμε για το πού πιστεύουμε ότι περνάμε;! και πρώτη απ' όλους το πιο ρηχό άτομο είμαι εγώ! έχουμε και λέμε: μάλλον περνάω φιλολογία ιωαννίνων και ζήλια σας! νια νια νια! :P:P:P

σόρρυ για το οφφ τόπικ και το ειρωνικό μου σχόλιο, αλλά και η κακεντέρχεια έχει τα όριά της!

βάλτε μου όσα -1 θέλετε!;) κι επειδή αρκετές προσωπικές επιθέσεις έγιναν ας κλειδώσει κάποιος συντονιστής το thread για ξεκαθάρισμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavroulapap

Νεοφερμένος

Η stavroulapap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ιστορία και εθνολογία Κομοτηνή...Αλλά δεν μπορείς να ξέρεις αν δεν το δεις...Άντε παιδιά..Ας κάνουμε λίγο ακόμη υπομονή..Σε λίγες μέρες θα ξέρουμε..Εύχομαι να περάσουμε όλοι εκεί που θέλουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kon Dim

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ΛΟΓΙΚΑ περναω Πολιτικος Μηχανικος Α.Π.Θ. ,καθως ειμαι 100 μορια πανω απο τις περσινες βασεις.;)
Διαγορα!αμα γινει κανενα θαυμα μπορει να ειμαστε και συμφοιτητες :D (αμα γινει κανα θαυμα )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Provlima Megalo

Νεοφερμένος

Ο Provlima Megalo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
αγγλικη φιλολογια αθηνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
βασικα ξαναδινω για τριτη φορα πανελλαδικες ποαρακαλω και ελπιζω να μερασω μετα απο κοπους 4 χρονων στη σχολη που 9ελω....!!!!

Ποια ειναι αυτη η σχολη αν επιτρεπετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top