Πού πιστεύετε ότι έχετε περάσει;

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μακααααααααααααααααααααααρι!!
στο ευχομαι παντως:D αν και πιστευω πως η πτωση θα ναι αρκετα πιο μεγαλη απο τα 44 που θελεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emm@

Νεοφερμένος

Η εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
στο ευχομαι παντως:D αν και πιστευω πως η πτωση θα ναι αρκετα πιο μεγαλη απο τα 44 που θελεις

ευχαριστω :)
και εγω αυτο πιστευω..αν πεσουν οι ιατρικες πχ αλεξανδρουπολη στα 18.700 τοτε σιγουρα θα πεσει η κτηνιατρικη,θα δειξει σε 2 βδομαδεσ:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ευχαριστω :)
και εγω αυτο πιστευω..αν πεσουν οι ιατρικες πχ αλεξανδρουπολη στα 18.700 τοτε σιγουρα θα πεσει η κτηνιατρικη,θα δειξει σε 2 βδομαδεσ:worry:
παρα πολλα εβαλες για την αλεξανδρουπολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emm@

Νεοφερμένος

Η εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
παρα πολλα εβαλες για την αλεξανδρουπολη

τοσα που εχω ακουσει για τις στατιστικες δεν ξερω τι να πιστεψω
οσοι ηταν να γραψουν 19+ για τις ιατρικες πιστευω εχουν γραψει για αυτο δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξη :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
:confused: 488 και η ιατρικη παιρνει 900..τι λες τωρα??:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emm@

Νεοφερμένος

Η εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
μονο 488?ειναι σιγουρο αυτο?γιατι καποιοι μου λεγανε 1050 καπου εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
να τους πεις να πανε να δουνε τα στατιστικα...αν η Ιατρικη Αλεξανδρουπολης ειναι πανω απο 18500 θα κανω οτι χαρη θελει οποιος θελει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emm@

Νεοφερμένος

Η εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
λεγε μου τετοια λεγε μου τετοια !:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1990

Νεοφερμένος

Η ioanna1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Η Ιατρική θα σχίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
καλα ioanna1990 τρομακτικο σχολιο τι λεμε τωρα.ναι πραγματι ειναι 488 σιγουρα παιδια και εγω το ξερω(μαλιστα γνωριζω εναν απο αυτους!!!Αρα σιγουρα στην Αλεξανδρουπολη θα πεσει,ειναι και επαρχεια ολα συντελουν σε μια σημαντικη πτωση....

η Ξανθη να πεσει 400 διοτι αλλιως θα τα παρω αγρια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1990

Νεοφερμένος

Η ioanna1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Eκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής ΠΑΜΑΚ 17400 μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
EKΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΜΑΚ 17400 ΜΟΡΙΑ

Aλήθεια??
Κατά πάσα πιθανότητα θα είμαστε συμφοιτήτριες!!:D


(γιατί η αρνητική στο μήνυμα της κοπέλας? =/ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1990

Νεοφερμένος

Η ioanna1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ποσα μορια εχεις βγαλει΄;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

p0p@k!

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Φιλοσοφία Πάτρας!! :clapup::clapup::clapup::clapup:
και μάλλον σε καλή θέση!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
και μάλλον σε καλή θέση!!!!!!!

Δεν νομιζω πως σου δινει κατι αυτο!Καλα αποτελεσματα. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Μηχανολογων Μηχανικων ειναι η σχολη που ειμαι μεσα.Τωρα η πολη παιζετε μεταξυ Βολου και Κοζανης.Πιο πιθανο το βλεπω για Κοζανη(εχω 17.605) αλλα θα δουμε.Για εναν που ρωτησε πως ειναι οι σχολες της Κοζανης.Ειναι μια χαρα.Οι Αθηναιοι απαξιωνουν την Κοζανη και την θεωρουν πολυ κατωτερη του ΕΜΠ.Στο Μηχανολογων Μηχανικων διδασκει καθηγητης που ειναι αποφοιτος του MIT.Πιστευω η βαση της Κοζανης θα κυμανθει απο 17.200-17.600
Φιλικα Χαρης
(Υ.Γ ειμαι στην ειδικη κατηγορια τριτεκνων στον νομο Δυτικης Μακεδονιας γιαυτο το λεω με σιγουρια οτι θα ειμαι στο Πολυτεχνιο της Κοζανης)

καλα ioanna1990 τρομακτικο σχολιο τι λεμε τωρα.ναι πραγματι ειναι 488 σιγουρα παιδια και εγω το ξερω(μαλιστα γνωριζω εναν απο αυτους!!!Αρα σιγουρα στην Αλεξανδρουπολη θα πεσει,ειναι και επαρχεια ολα συντελουν σε μια σημαντικη πτωση....

η Ξανθη να πεσει 400 διοτι αλλιως θα τα παρω αγρια!!!!
Η σχολη σου ειναι μια ιδαιτερη περιπτωση!
1)Οσοι χασαν ΗΜΜΥ,μηχανολογους δηλωσαν εκει γιατι ειναι πολυτεχνιο οπως και αυτο του βολου(ΔΙΚΤΥΑ)
2)Τωρα που θεωρητικα απεκτησαν τα δικαιωματα των Μηχανολογων η αξια τους θα ανεβει και ενδεχετε καποια χρονια στο ευρυ μελλον να εχουν ιδια μορια με τους Μηχανολογους
Γιαυτο δεν ξερω πραγματικα τι θα γινει με αυτη την σχολη ειναι ιδαιτερη περιπτωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

p0p@k!

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Δεν νομιζω πως σου δινει κατι αυτο!Καλα αποτελεσματα. . .

Μου δίνει υποτροφία...αν όλα πάνε καλά θα μπω πρώτη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Ελπίζω Χημικων Μηχανικών ΑΠΘ. :). Αλλιώς Χημικών Μηχανικών Πάτρας, η Χημικό Αθήνας/Θεσσαλονίκης.
Σε περιμένουμε -με το καλό- πάνω!:D

Λίγη υπομονή μέχρι να βγουν οι βάσεις, όλοι περάσαμε την ίδια αγωνία!;)
Καλή επιτυχία σε όλους, μακάρι να περάσετε εκεί που θέλετε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Μου δίνει υποτροφία...αν όλα πάνε καλά θα μπω πρώτη!!

Στο εύχομαι!
Πόσα μόρια εχεις?
κ κάτι επίσης άσχετο,μόνο ο πρώτος παίρνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top