Ποτε ειναι η καταλληλη στιγμη να αρχισουμε τις απουσιες φετος ;

kwstasloul

Νεοφερμένος

Ο kwstasloul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εσάς πότε σας έχουν προτείνει να ξεκινήσετε με τις απουσίες; ξέρω ότι είναι προσωπικό ζήτημα του καθενός, αλλά πέφτει και το Πάσχα 2 εβδομάδες πριν τις πανελλήνιες ξέρω γω..αρα;

(επίσης sidenote αλλά αυτοί που έχετε δώσει, προφανώς τις μέρες που δεν πηγαίνατε σχολείο το κάνατε για να διαβάσετε, αλλά πως το διαχειριζοσασταν; είχατε βάλει πρόγραμμα να κάνετε επαναληψη ολη την ύλη σε όλα τα μαθήματα; πως βγαίνει όλο αυτό; )
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,143 μηνύματα.
Δεν έκανα απουσίες στην Γ' Λυκείου.

Μού άρεσε το σχολείο και πήγαινα μέχρι τέλους.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,508 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά σίγουρα δεν πήγαινα τις τελευταίες εβδομάδες.

είχατε βάλει πρόγραμμα να κάνετε επαναληψη ολη την ύλη σε όλα τα μαθήματα; πως βγαίνει όλο αυτό; )
Είχα βγάλει πρόγραμμα. Θυμαμαι....
3 μαθήματα άγνωστο
Γραμματική άγνωστο
4 κείμενα λατινικά + γραμματική και συντακτικό
Και 3 μαθήματα ιστορία (αν και παιζόταν ανάλογα)

Όλα αυτά την ημέρα :dizzy2:

Βγαίνουν άνετα οι επαναλήψεις αν έχεις πρόγραμμα και το τηρείς
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,143 μηνύματα.

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Κοίτα εγώ όπως το σκέφτομαι τώρα θα λείψω απ' το Σχολ 3 εβδομάδες και μαζί με το Πάσχα θα πάνε 5 εβδομάδες. Σκέψου ότι μετά το Πάσχα είναι μια εβδομάδα "μάθημα" και μετά ξεκινάνε ενδοσχολικες πριν τις πανελλαδικές. Ίσως βέβαια να πηγαίνω κάνα μια δυο ωρίτσες σε κάποια μάθηματα για να παίρνω και από κει επαναληπτικές ασκήσεις🤗
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
μεχρι αρχες Απριλίου περίπου , προς το παρόν δεν έχω καθολου απουσίες
 

thecrazycretan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thecrazycretan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Εγώ έφευγα τις τελευταίες δύο ώρες και πήγαινα να διαβάσω σε ένα κοντινό cafe στο σχολείο
 
Top