Πολυτεχνικές σχολές vs Αρχιτεκτονική

airam

Νεοφερμένος

Η airam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
γεια σας! Ειμαι 3η λυκ θετικη, και γενικα κλινω προς πολυτεχνικες σχολες. Τελευταια αρχισα να συνειδητοποιω οτι θ με ενδιεφερε και η αρχιτεκτονικη αλλα δεν κανω σχεδιο κ σκεφτομαι αν αξιζει να αρχισω. Οσοι ειστε αρχιτεκτονικη μπορειτε να μου πειτε εντυπωσεις απο τις σχολες σας, τι περιπου κανετε και κατα ποσο προλαβαινω να μαθω σχεδιο αν αρχισω τωρα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Καλη ειναι η αρχιτεκτονικη, ανωτερη σχολη ,δημιουργικη. Εχεις ομως και λιγο καλλιτεχνική φυση και ματια ?
Αμα δεν εχεις αστο , πήγαινε πολιτικος.
 

airam

Νεοφερμένος

Η airam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλη ειναι η αρχιτεκτονικη, ανωτερη σχολη ,δημιουργικη. Εχεις ομως και λιγο καλλιτεχνική φυση και ματια ?
Αμα δεν εχεις αστο , πήγαινε πολιτικος.
Θελω να πιστευω οτι εχω, ζωγραφιζω χρονια τωρα, μαρεσει φουλ και πιστευω οτι αμα πιεστω λιγο θα βγει το σχεδιο.. απλως επειδη ακουω οτι καλο ειναι να ξεκινας απο α η β λυκ θα ηθελα κ την γνωμη καποιου που περασε απο σχεδιο κλπ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top