Πολυήμερες σχολικές εκδρομές

Πού θα πάτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 72)
  • Μιλάνο

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Ρώμη

    Ψήφοι: 8 11.1%
  • Πράγα

    Ψήφοι: 7 9.7%
  • Βαρκελώνη

    Ψήφοι: 5 6.9%
  • Βιέννη

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Λονδίνο

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Παρίσι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βερολίνο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μένουμε Ελλάδα

    Ψήφοι: 36 50.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 11 15.3%
  • Πουθενά

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 1.4%

BigTimeRush

Νεοφερμένος

Η Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Χαχα, εμείς πάμε Γιάννενα αυτό το σ/κ. Εντυπώσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Χαχα, εμείς πάμε Γιάννενα αυτό το σ/κ. Εντυπώσεις?
Έχω πάει εκδρομή στα γιάννενα.. Προσωπικά δεν με ενθουσίασε σαν πολη..
Γούστα είναι αυτά βεβαία σε κάποιους άρεσε πολύ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Έχω πάει εκδρομή στα γιάννενα.. Προσωπικά δεν με ενθουσίασε σαν πολη..
Γούστα είναι αυτά βεβαία σε κάποιους άρεσε πολύ..

Tα Γιάννενα έχουν πολύ ωραία χωριά με αρκετά ωραίους ξενώνες για ζευγαράκια. Άλλη χάρη έχουν οι προσωπικές εκδρομές που ρυθμίζεις ο ίδιος τους προορισμούς, την διασκέδαση, το φαγητό και τα ωράρια. Οι σχολικές εκδρομές έχουν άλλη φιλοσοφία και δεν νομίζω ότι λαμβάνεται και πολύ υπ' όψιν ο προορισμός. Ειδικά στις 7ήμερες που τα κίνητρα των μαθητών είναι συνήθως διαφορετικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τα γιαννενα δεν μου αρεσουν:P

Εγω μολις γυρισα απο 3ημερη στην Αθηνα... Ειχαμε αρκετα 2κλινα Φερμπρερο. Και εγω σε 2κλινο ημουν ( οπως γνωριζεις). Φυσικα πολλα 3κλινα και δεν ειχαμε 4κλινο. Το ξενοδοχειο υπεροχο και το προσωπικο εξυπηρετικοτατο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Tα Γιάννενα έχουν πολύ ωραία χωριά με αρκετά ωραίους ξενώνες για ζευγαράκια. Άλλη χάρη έχουν οι προσωπικές εκδρομές που ρυθμίζεις ο ίδιος τους προορισμούς, την διασκέδαση, το φαγητό και τα ωράρια. Οι σχολικές εκδρομές έχουν άλλη φιλοσοφία και δεν νομίζω ότι λαμβάνεται και πολύ υπ' όψιν ο προορισμός. Ειδικά στις 7ήμερες που τα κίνητρα των μαθητών είναι συνήθως διαφορετικά.
Στις σχολικές εκδρομές υπάρχει και αυτό που λέμε η καλή παρέα μετράει. Αλλά δεν πάμε σαν πρόβατα όπου να ναι κοιτάμε και τον προορισμό. Επίσης το πρόγραμμα αν είναι καλά ρυθμισμένο μπορεί σε μια εκδρομή να καλυφθούν επισκέψεις σε μουσεία, μνημεία κτλ έξοδοι και βόλτες.
Για τα γιάννενα μπορεί να ισχύει αυτό που λες αλλά εγώ που είδα την πολη δεν με άρεσε, δηλαδή δεν είναι και τίποτα το ιδιαίτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στις σχολικές εκδρομές υπάρχει και αυτό που λέμε η καλή παρέα μετράει. Αλλά δεν πάμε σαν πρόβατα όπου να ναι κοιτάμε και τον προορισμό. Επίσης το πρόγραμμα αν είναι καλά ρυθμισμένο μπορεί σε μια εκδρομή να καλυφθούν επισκέψεις σε μουσεία, μνημεία κτλ έξοδοι και βόλτες.
Για τα γιάννενα μπορεί να ισχύει αυτό που λες αλλά εγώ που είδα την πολη δεν με άρεσε, δηλαδή δεν είναι και τίποτα το ιδιαίτερο.
Πήγαμε και εμείς στα γιάννενα και δεν θα πω ότι δεν ισχύει αυτό που λες, αλλά είναι βέβαια και η παρέα και η περίσταση, εμείς πήγαμε στην γιορτή και παρέλαση για την απελευθέρωση της πόλης, αφιερώσαμε αρκετό χρόνο στο να περπατάμε μέσα στη στολισμένη πόλη, στη λίμνη και το κάστρο χωρίς σχέδιο και ήταν πολύ ωραία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Εγώ μόλις γύρισα από Λευκάδα!Το ξενοδοχείο ήταν το Ionian Blue (ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟ!!!!!!).Ήταν κτισμένο αμφιθεατρικά,από παντού έβλεπες τη θάλασσα,υπήρχαν ένα σωρό πισίνες και εργάτες που έκαναν έργα συντήρησης.Τα δωμάτια ήταν τρίκλινα.Ο μπουφές ήταν εξαιρετικός!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εμεις μειναμε στο Divani Acropolis palace... Πολυ κοντα στο μουσειο της Ακροπολης, τον Παρθενωνα και το ωδειο Ηρωδου Αττικου.

Παναγιωτη το ξερω το ξενοδοχειο που εμενες! Ηταν οντως υπεροχο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Θα πατε εκδρομη εσεις φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εμείς είχαμε ψηφίσει όλοι σχεδόν να πάμε Ιταλία (Ρώμη) και τελικά μας είπαν οτι βγαίνει γύρω στα 20.000 ευρώ...Μπορεί να είναι τόσο ακριβά ρε παιδιά ή μας δουλεύουν οι πρόεδροι? :confused:

Και τελικά, μάλλον Χανιά ή Ρόδο θα καταλήξουμε πάλι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Εμείς θα πάμε 6 ημέρες στη Ρόδο. Δεν ήταν κι η καλύτερη επιλογή βέβαια, καθώς θα πάμε Δεκέμβρη, αλλά ελπίζω ο καιρός να είναι με το μέρος μας. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εμείς είχαμε ψηφίσει όλοι σχεδόν να πάμε Ιταλία (Ρώμη) και τελικά μας είπαν οτι βγαίνει γύρω στα 20.000 ευρώ και οτι δεν θα πάμε λόγω οικονομικού...Μπορεί να είναι τόσο ακριβά ρε παιδιά ή μας δουλεύουν οι πρόεδροι? :confused:

Και τελικά, μάλλον Χανιά ή Ρόδο θα καταλήξουμε.

Πάλι.

Για 983476487958η χρονιά στην σειρά.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Εμείς είχαμε ψηφίσει όλοι σχεδόν να πάμε Ιταλία (Ρώμη) και τελικά μας είπαν οτι βγαίνει γύρω στα 20.000 ευρώ και οτι δεν θα πάμε λόγω οικονομικού...Μπορεί να είναι τόσο ακριβά ρε παιδιά ή μας δουλεύουν οι πρόεδροι? :confused:

Και τελικά, μάλλον Χανιά ή Ρόδο θα καταλήξουμε.

Πάλι.

Για 983476487958η χρονιά στην σειρά.
:P

και εμεις Ρωμη θελαμε αλλα τελικα κρητη θα καταληξουμε, σε εμας μας ειπαν οτι τα εξοδα ειναι περιπου 9000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Μαλλον ροδο και εμεις

Ρε παιδες γιατι τοση απογοητευση για ελλαδα..να ξεφαντωσουμε παμε περισσοτερο ..ταξιδια εξωτερικο να παμε αργοτερα πιο ωριμοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Μαλλον ροδο και εμεις

Ρε παιδες γιατι τοση απογοητευση για ελλαδα..να ξεφαντωσουμε παμε περισσοτερο ..ταξιδια εξωτερικο να παμε αργοτερα πιο ωριμοι:P

Θέλω να δω πότε θα έχεις πάλι την ευκαιρία να πας εξωτερικό με τους κολλητούς σου για 9 μέρες :whistle:

Και δε είναι απογοήτευση η Ελλάδα...Είναι πανέμορφη εντάξει? :redface:

Απλά εξωτερικό είναι διαφορετικά :D

Πάντως η 5ημερη δεν είναι για να γίνεις λιουλια-μαλιουλια και να σε μαζεύουν από τους δρόμους...

Δεν το θεωρώ διασκέδαση αυτό. Πας ναι μεν να ξεφαντώσεις σίγουρα και είναι και λογικό αλλά το θεωρώ βλακεία να μεθάνε, να γίνονται χάλια και να τους τρέχουν στα νοσοκομεία. Μετά χαλάει όχι μόνο η δικιά τους διάθεση αλλά και των υπόλοιπων παιδιών :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ξεφαντωνεις και με λιγο αλκοολ αρκει να εχεις παρεα...να θυμασαι πως περασες κιολας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εμεις θα παμε κρητη αμα μαζεψουμε αλλα 9000 περιπου
Δε μου λετε εσεις πως μαζευεται λεφτα για τις εκδρομες.
Εμεις απο παρτι συνεστιαση καθε παρασκευη βαζουμε 50 λεπτα στο ταμειο ο καθενας και θα βγαλουμε τετραδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εμάς έχουν συγκεντρωθεί σχεδόν τα άτομα για Βουδαπέστη-Βιέννη-Μπρατισλάβα 7ήμερη. :D

Τα κανονίσαμε νωρίς νωρίς για να 'χουμε καλές τιμές...

Εγώ πάντως αν ήταν Ελλάδα δε θα πήγαινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Εμείς κατά πάσα πιθανότητα θα πάμε ΒΕΡΟΛΙΝΟ!!!!!!!!!:vroum::alljumpy::yahoo::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εμάς έχουν συγκεντρωθεί σχεδόν τα άτομα για Βουδαπέστη-Βιέννη-Μπρατισλάβα 7ήμερη. :D

Τα κανονίσαμε νωρίς νωρίς για να 'χουμε καλές τιμές...

Εγώ πάντως αν ήταν Ελλάδα δε θα πήγαινα
Βιένη και Βουδαπέστη πήγαν πέρσι κάποιοι συμμαθητές μου και είπαν ότι είναι καταπληκτιά! :D Καλά να περάσετε. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top