Πολυήμερες σχολικές εκδρομές

Πού θα πάτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 72)
  • Μιλάνο

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Ρώμη

    Ψήφοι: 8 11.1%
  • Πράγα

    Ψήφοι: 7 9.7%
  • Βαρκελώνη

    Ψήφοι: 5 6.9%
  • Βιέννη

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Λονδίνο

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Παρίσι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βερολίνο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μένουμε Ελλάδα

    Ψήφοι: 36 50.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 11 15.3%
  • Πουθενά

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 1.4%

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Και οι δικοι μας θα πανε Πραγα !
αρχες Μαρτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Οκ, θα το ψάξω, και θα σου πω. Σιγουρα είναι όμως στ'Αφάντου? Έχω την εντύπωση ότι είναι Κρεμαστή. Τέλοσπάντων..

Και τι θα κάνετε εδώ? Διασκέδαση και τέτοια, πού θα πάτε?

Φαληρακι ρε! Ταζ μαχαλ και δεν συμμαζευεται. :up:
Αφαντου ειμαι σχεδον σιγουρη οτι εχει. Εχει και ενα μινι γκολφ εκει και θυμαμαι οτι πολυ κοντα ειχε ταμπελα που ελεγε ΠΕΗΝΤΜΠΩΛ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
ναι Χανιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
σιγα μην σας πηγαιναν πουθενα αλλου!-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Eμεις Θεσσαλονίκη...! :D

Οσο για το αν θα παρω βιβλια ... Μαλλον όχι! :P
Οσα παιδια ξέρω και πηραν βιβλια μαζι... Μόνον ο βαρδαρης τα πηρε λίγο :P Οταν εισαι σε εκδρομη δεν μπορεις να συγκεντρωθεις..! :P
Παντως και εγώ ήθελα να παρω στην αρχή την βιολογια μαζι μου αλλα δεεν..δεεεεεεν...δεεεεεεεεεεν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Εχεις δικιο σε αυτο.Ειναι και ενας απο τους λογους που δεν θα παω στην εκδρομη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Aρχικα και εγω ειχα αυτή την άποψη.. Για αυτό ειχα αποφασισει να μην παω..! Όμως ένας ένας οι φιλοι μου άρχιζαν να αλλάζουν γνώμη και θα πήγαιναν... Τότε βρέθηκα σε τεραστιο διλημμα... Να παω ή να μην πάω? :P Τελικα θα παω και σε αυτό μέτρησαν τα εξής
1) Οι φίλοι μου θα πήγαιναν και εγώ αν έμενα πίσω και θα ήμουν πάνω από το κινητό για να τους στέλνω μηνύματα να δω πως περνανε.. Όσες αντιστασεις και να εχει κανεις (που πιστεψε με έχω αρκετες :P ) θα σκεφτεται τους φιλους του.. Αυτο βεβαια αλλαζει αν ΟΛΗ η παρεα δεν παει!
2) Η 5μερη καλως ή κακως ειναι κατι που θα μεινει ... Θα το θυμομαστε και θα λεμε.. "Α στην 5μερη .. "
3) Αν χτυπαω ξύλο δεν ερθει το αναμενομενο αποτελεσμα στις πανελλαδικες πιστεψε με δεν θα φταιει αν 5 μερες καποιος πηγε εκδρομη.. :) Απο το λυκειο μου καθε χρονια τα παιδια που αριστευουν ειναι μεσα σε όλα και στην εκδρομη! Και μεταξυ των επιτυχιων υπηρξαν και Ιατρικες , Πολυτεχνεια , ΣΜΑ κτλ κτλ
4) Οσο για την περιοδο προσαρμογης αυτο εξαρταται απο το παιδι... Προσωπικα με το που δω την πινακιδα "Αργος" θα επανελθω στα βιβλια μου :P Δεν παιζει κατι τετοιο.. Τοσα χρονια και θα τα παρατησω στο τέλος??! :P

Αυτααα απο μενα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Συμφωνω κι εγω. :)
Σε μελλοντικα ριγιουνιονς, η οποιαδηποτε συζητηση θα αρχισει "θυμασαι τοτε στην 5μερη που..".
Ενα απο τα πραγματα που μενει στη ζωη ενος μαθητη, ειναι οι εκδρομες με την ταξη, με την 5μερη το αποκορυφωμα. Εξω καθε βραδυ κλπ.
Εγω παιδια παντως τα βιβλια θα τα παρω. Δεν θα ειμαι εξω καθε βραδυ γιατι δεν το αντεχει ο οργανισμος μου ετσι κι αλλιως(εννοειται οτι τοτε ή θα γραφω καναν κωδικα με τον εφαρμογα, ή θα παιζω πλεηστεησιον, δεν θα διαβαζω), και στο 21ωρο ταξιδι, θα εχω κατι να κανω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Βασικα ουτε και εγω ειμαι του ξενυχτιου... Οποτε και εμενα με βλεπω κανα βραδυ να καθομαι στο ξενοδοχειο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Ζηλεύω τόσο πολύ...
Η δική μας ακυρώθηκε.Θα αρκεστούμε σε μια ολοήμερη,όπως στο Δημοτικό...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Βασικα ουτε και εγω ειμαι του ξενυχτιου... Οποτε και εμενα με βλεπω κανα βραδυ να καθομαι στο ξενοδοχειο :P

Θα ειναι καλη φαση γενικα αν κουβαλησει κανεις απο σας πλεηστεησιον.:P
Εμας ειναι κατι καηδια που θα φερουν και καραοκε μαζι, για τα τα βραδια που θα μενουμε ξενοδοχειο οσοι δεν θελουμε εξω.:P

Ζηλεύω τόσο πολύ...
Η δική μας ακυρώθηκε.Θα αρκεστούμε σε μια ολοήμερη,όπως στο Δημοτικό...:(

Αουτς.
Γιατι; :\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Θα το εχουμε στα υπόψη ;) Θενξ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Aρχικα και εγω ειχα αυτή την άποψη.. Για αυτό ειχα αποφασισει να μην παω..! Όμως ένας ένας οι φιλοι μου άρχιζαν να αλλάζουν γνώμη και θα πήγαιναν... Τότε βρέθηκα σε τεραστιο διλημμα... Να παω ή να μην πάω? :P Τελικα θα πω και σε αυτό μέτρησαν τα εξής
1) Οι φίλοι μου θα πήγαιναν και εγώ αν έμενα πίσω και θα ήμουν πάνω από το κινητό για να τους στέλνω μηνύματα να δω πως περνανε.. Όσες αντιστασεις και να εχει κανεις (που πιστεψε με έχω αρκετες :P ) θα σκεφτεται τους φιλους του.. Αυτο βεβαια αλλαζει αν ΟΛΗ η παρεα δεν παει!
2) Η 5μερη καλως ή κακως ειναι κατι που θα μεινει ... Θα το θυμομαστε και θα λεμε.. "Α στην 5μερη .. "
3) Αν χτυπαω ξύλο δεν ερθει το αναμενομενο αποτελεσμα στις πανελλαδικες πιστεψε με δεν θα φταιει αν 5 μερες καποιος πηγε εκδρομη.. :) Απο το λυκειο μου καθε χρονια τα παιδια που αριστευουν ειναι μεσα σε όλα και στην εκδρομη! Και μεταξυ των επιτυχιων υπηρξαν και Ιατρικες , Πολυτεχνεια , ΣΜΑ κτλ κτλ
4) Οσο για την περιοδο προσαρμογης αυτο ειναι απο το παιδι... Προσωπικα με το που δω την πινακιδα "Αργος" θα επανελθω στα βιβλια μου :P Δεν παιζει κατι τετοιο.. Τοσα χρονια και θα τα παρατησω στο τέλος??! :P

Αυτααα απο μενα! :D
1) Οι φιλοι μου δεν ειναι στο σχολειο μου
2)Δεν ισχυει για μενα.Στην 5ημερη της 3ης γυμνασιου περασα πανω απο τελεια αλλα αν δεν το λεω αυτο
3)Αν δεν ερθει το επιθυμητο αποτελεσμα και εχω παει εκδρομη θα σκεφτομαι "Μηπως δεν επρεπε να παω;"
4)Αυτο εμενα θα μου παρει 3-4 μερες

Οπως καταλαβαινετε δεν μου περασε καν απο το μυαλο να παω στην εκδρομη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ρε μην είστε φλώρια!:lol:
Τι βιβλία και ιστορίες.Αν είναι να κάνεις κάτι κάντο σωστά.Πάντε εκεί που θα πάτε λιώστε βγείτε μέχρι το πρωί μαζί με τους υπόλοιπους και μην χαλάτε την εκδρομή σας και την εκδρομή των άλλων(γιατί σε εμάς μας την χαλούσαν γιατί πολλοι κάθονταν μέσα και μετά δεν συμπληρώναμε άτομα για να πάμε εκεί που θέλαμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Θα ειναι καλη φαση γενικα αν κουβαλησει κανεις απο σας πλεηστεησιον.:P
Εμας ειναι κατι καηδια που θα φερουν και καραοκε μαζι, για τα τα βραδια που θα μενουμε ξενοδοχειο οσοι δεν θελουμε εξω.:P



Αουτς.
Γιατι; :


Ήταν ωραιότατα κανονισμένη για αρχές Δεκέμβρη.Αλλά λόγω γρίπης,αναβλήθηκε για το Μάρτη.Τώρα όμως δε μαζεύονται άτομα,γιατί η εκδρομή συμπίπτει με τις επαναλήψεις.:(
ΚΑΙ καραόκε;;;ΑΜΑΝ...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
1) Οι φιλοι μου δεν ειναι στο σχολειο μου
2)Δεν ισχυει για μενα.Στην 5ημερη της 3ης γυμνασιου περασα πανω απο τελεια αλλα αν δεν το λεω αυτο
3)Αν δεν ερθει το επιθυμητο αποτελεσμα και εχω παει εκδρομη θα σκεφτομαι "Μηπως δεν επρεπε να παω;"
4)Αυτο εμενα θα μου παρει 3-4 μερες

Οπως καταλαβαινετε δεν μου περασε καν απο το μυαλο να παω στην εκδρομη

Καπως ετσι ημουν και εγώ αλλα τελικα αλλαξα γνωμη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ειμαστε μαλλον ενα απο τα λιγα σχολεια που οι 2/10 μαθητες διαβαζουν σοβαρα και επομενως θα παμε εκδρομη.:P
Κριμα παντως.. Σιγουρα ομως το καλοκαιρι θα μπορειτε να πατε μαζι καπου :)

Ρε μην είστε φλώρια!:lol:
Τι βιβλία και ιστορίες.Αν είναι να κάνεις κάτι κάντο σωστά.Πάντε εκεί που θα πάτε λιώστε βγείτε μέχρι το πρωί μαζί με τους υπόλοιπους και μην χαλάτε την εκδρομή σας και την εκδρομή των άλλων(γιατί σε εμάς μας την χαλούσαν γιατί πολλοι κάθονταν μέσα και μετά δεν συμπληρώναμε άτομα για να πάμε εκεί που θέλαμε)

Συμφωνω κι εγω. :)
Σε μελλοντικα ριγιουνιονς, η οποιαδηποτε συζητηση θα αρχισει "θυμασαι τοτε στην 5μερη που..".
Ενα απο τα πραγματα που μενει στη ζωη ενος μαθητη, ειναι οι εκδρομες με την ταξη, με την 5μερη το αποκορυφωμα. Εξω καθε βραδυ κλπ.
Εγω παιδια παντως τα βιβλια θα τα παρω. Δεν θα ειμαι εξω καθε βραδυ γιατι δεν το αντεχει ο οργανισμος μου ετσι κι αλλιως(εννοειται οτι τοτε ή θα γραφω καναν κωδικα με τον εφαρμογα, ή θα παιζω πλεηστεησιον, δεν θα διαβαζω), και στο 21ωρο ταξιδι, θα εχω κατι να κανω ;)

Καλεεεε, για το ταξιδι λεω! Κανενος την εκδρομη δεν θα χαλασω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Βαρκελώνηηηηηη!!!!
14 μάρτη:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Συμφωνω κι εγω. :)
Σε μελλοντικα ριγιουνιονς, η οποιαδηποτε συζητηση θα αρχισει "θυμασαι τοτε στην 5μερη που..".
Ενα απο τα πραγματα που μενει στη ζωη ενος μαθητη, ειναι οι εκδρομες με την ταξη, με την 5μερη το αποκορυφωμα. Εξω καθε βραδυ κλπ.
Εγω παιδια παντως τα βιβλια θα τα παρω. Δεν θα ειμαι εξω καθε βραδυ γιατι δεν το αντεχει ο οργανισμος μου ετσι κι αλλιως(εννοειται οτι τοτε ή θα γραφω καναν κωδικα με τον εφαρμογα, ή θα παιζω πλεηστεησιον, δεν θα διαβαζω), και στο 21ωρο ταξιδι, θα εχω κατι να κανω ;)

Να υποθεσω μ'αυτο οτι θα κάνετε το γύρο του κόσμου με Ιεράπετρα/Κορνάρο για να φτάσετε Ρόδο;:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top