Πολυήμερες Εκδρομές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι, τα άτομα πρέπει να συμπληρώνονται, είναι θέμα κανονισμού.
Απο κει και πέρα, αν πήγαινες μόνος σου διακοπές το καλοκαίρι, σε αρκετά μέρη του εξωτερικού θα σου κόστιζε πολύ λιγότερο απ'το να πας κάπου στην τουριστική ζώνη της Ελλάδας. Οπότε δεν είναι και τόσο τραγικό αν δεν πάτε τελικά Ισπανία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Τελικά εκδρομή θα πάμε στα Σύβοτα Θεσπρωτίας κοντά στην Ηγουμενίτσα. Ένας Θεός ξέρει άμα είναι καλά εκεί... 2-5 Απριλίου... Πάντως το ξενοδοχείο είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. Μας το έδειξαν σε αφίσα... Ότι θες έχει μέσα. :P Η πολυτέλεια πάει σύννεφο... Ελπίζω να έχει και κανένα μέρος να πάμε εκεί...
Ορίστε και το ξενοδοχείο.
https://www.imaginationtravel.gr/travel_packages/detail.php?id=843
Και μερικές φώτο :P
https://www.interdynamic.net/hotels/hphotos.php?pid=934&
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
καλα απο εξω καλο φαινεται.. και το δικο μας στην καστορια περσυ 5στερο τελειο φαινοταν απο εξω...

εμεις κατα 95% θα παμε τλκ γενευη(τα ακους μιβ:P)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Και μέσα ήταν χάλια?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Τελικά εκδρομή θα πάμε στα Σύβοτα Θεσπρωτίας κοντά στην Ηγουμενίτσα. Ένας Θεός ξέρει άμα είναι καλά εκεί... 2-5 Απριλίου... Πάντως το ξενοδοχείο είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. Μας το έδειξαν σε αφίσα... Ότι θες έχει μέσα. :P Η πολυτέλεια πάει σύννεφο... Ελπίζω να έχει και κανένα μέρος να πάμε εκεί...
Ορίστε και το ξενοδοχείο.
https://www.imaginationtravel.gr/travel_packages/detail.php?id=843
Και μερικές φώτο :P
https://www.interdynamic.net/hotels/hphotos.php?pid=934&
εχω παει:xixi:ειναι πανεμορφα πραγματικα..νομιζω δεν θα απογοητευτεις:no1:
αν και ειχα παει Αυγουστο και οχι Απριλιο:P
οσο για το ξενοδοχειο..φαινεται καλο:xixi:αν και δεν ειχα μεινει στο συγκεκριμενο οταν πηγα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
εχω παει:xixi:ειναι πανεμορφα πραγματικα..νομιζω δεν θα απογοητευτεις:no1:
αν και ειχα παει Αυγουστο και οχι Απριλιο:P
οσο για το ξενοδοχειο..φαινεται καλο:xixi:αν και δεν ειχα μεινει στο συγκεκριμενο οταν πηγα:P


Αχχ ωραίααα!!! :D
Ελπίζω να είναι καλά και τον Απρίλιο που θα πάμε.. Βασικά άμα έχεις καλή παρέα παντού περνάς καλά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τελικά εκδρομή θα πάμε στα Σύβοτα Θεσπρωτίας κοντά στην Ηγουμενίτσα. Ένας Θεός ξέρει άμα είναι καλά εκεί... 2-5 Απριλίου... Πάντως το ξενοδοχείο είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. Μας το έδειξαν σε αφίσα... Ότι θες έχει μέσα. :P Η πολυτέλεια πάει σύννεφο... Ελπίζω να έχει και κανένα μέρος να πάμε εκεί...
Ορίστε και το ξενοδοχείο.
https://www.imaginationtravel.gr/travel_packages/detail.php?id=843
Και μερικές φώτο :P
https://www.interdynamic.net/hotels/hphotos.php?pid=934&

Καλά είναι σε αυτή την περιοχή, πολύ ωραία, αλλά γιατί δεν τους λέτε να σας πάνε και μια εκδρομούλα δίπλα στην Κέρκυρα;

καλα απο εξω καλο φαινεται.. και το δικο μας στην καστορια περσυ 5στερο τελειο φαινοταν απο εξω...

εμεις κατα 95% θα παμε τλκ γενευη(τα ακους μιβ:P)..

Ναι, τώρα που έχουν σφραγίσει το τούνελ και δεν θα σας αφήσουν να κατέβετε, όπως εμείς. :D:D:D
(Ο κακός):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Καλά είναι σε αυτή την περιοχή, πολύ ωραία, αλλά γιατί δεν τους λέτε να σας πάνε και μια εκδρομούλα δίπλα στην Κέρκυρα;

Και εμάς εκεί θα μας πηγαίνανε..με εκδρομούλα στην Κέρκυρα..αλλά φαίνεται πως δεν θα γίνει.Μακάρι να αλλάξουν γνώμη όμως.:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exxxdy

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Μπα μονο η απλη 3μερη εκδρομη στην αθηνα με το γυμνασιο μου....αλλα νταξει ηπιαμε λιγο και κόντεψα να εχω ενα ατυχημα απο το μπαλκονι....(ειμουνα και στον 5ο οροφο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Τελικά εκδρομή θα πάμε στα Σύβοτα Θεσπρωτίας κοντά στην Ηγουμενίτσα. Ένας Θεός ξέρει άμα είναι καλά εκεί... 2-5 Απριλίου... Πάντως το ξενοδοχείο είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. Μας το έδειξαν σε αφίσα... Ότι θες έχει μέσα. :P Η πολυτέλεια πάει σύννεφο... Ελπίζω να έχει και κανένα μέρος να πάμε εκεί...
Ορίστε και το ξενοδοχείο.
https://www.imaginationtravel.gr/travel_packages/detail.php?id=843
Και μερικές φώτο :P
https://www.interdynamic.net/hotels/hphotos.php?pid=934&

Πωπω να ξερες ποσο ζηλευω.Ειχα παει οικογενειακως σε αυτο το ξενοδοχειο πριν 4-5 χρονια.Παιζει να ειναι το καλυτερο ελληνικο ξενοδοχειο που εχω παει ποτε μου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Πωπω να ξερες ποσο ζηλευω.Ειχα παει οικογενειακως σε αυτο το ξενοδοχειο πριν 4-5 χρονια.Παιζει να ειναι το καλυτερο ελληνικο ξενοδοχειο που εχω παει ποτε μου!;)


Τέτοια να μου λες να ενθουσιάζομαι πιο πολύ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Εμεις ισως παμε Αραχωβα για 2 μερες.ΜΑΚΑΡΙ να παμε!!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panp27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panp27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα την γνώμη σας για ένα περιστατικό που μου φάνηκε "περιεργο..." χωρίς να ξέρω αν είναι συνήθες στις εκδρομές...
"1η Λυκείου - Υποδιευθυντής πέρνει το βράδυ 2 παιδιά και πάτε σε νυκτερινό κέντρο..."
Το προηγούμενο βράδυ είχαν πάει όλοι σε ένα άλλο κέντρο το οποίο ομολογουμένως στα παιδιά δεν τους άρεσε. Αυτό που πήγε ο υποδυευθυντης με τα 2 παιδια το επόμενο βράδυ (ενώ όλα τα άλλα - το επίσημο σχολείο) ήταν στο ξενοδοχείο... ήταν εκείνο που είχαν αρχικά ζητήσει τα παιδιά χωρίς να μπορέσει να γίνει δεκτό....!!!

Μπορεί να μην σημαίνει τίποτα αλλά μπορεί να σημαίνει και πολλά να λάβουμε υπόψιν ότι τα "κατορθώματα" του συγκεκριμένου καθηγητή-υποδιευθυντή στο σχολείο είναι πολλά....!

Θα ήθελα τη γνώμη σας. Ευχαριστώ

Y.Γ. Δεν τίθεται θέμα τουλάστον επίπληξης του καθηγητού από όποιο προιστάμενο. Δεν μένω μόνο στο περιστατικό αυτό αλλά σε πολλές "χοντράδες" που κάνουν καθηγητές πόσο μάλλον υποδιευθυντες-διευθυντες, αρκετά συχνά μπορώ να πω όχι πλέον μεμονωμένα...)...
Αν έναν μαθητής κάνει κάποια "χοντράδα" στο ποσό που το αναλογεί κατηγορείται... γιατί οι καθηγητές να μην ελέγχονται από κανένα και απο πουθενά...???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα την γνώμη σας για ένα περιστατικό που μου φάνηκε "περιεργο..." χωρίς να ξέρω αν είναι συνήθες στις εκδρομές...
"1η Λυκείου - Υποδιευθυντής πέρνει το βράδυ 2 παιδιά και πάτε σε νυκτερινό κέντρο..."
Το προηγούμενο βράδυ είχαν πάει όλοι σε ένα άλλο κέντρο το οποίο ομολογουμένως στα παιδιά δεν τους άρεσε. Αυτό που πήγε ο υποδυευθυντης με τα 2 παιδια το επόμενο βράδυ (ενώ όλα τα άλλα - το επίσημο σχολείο) ήταν στο ξενοδοχείο... ήταν εκείνο που είχαν αρχικά ζητήσει τα παιδιά χωρίς να μπορέσει να γίνει δεκτό....!!!

Μπορεί να μην σημαίνει τίποτα αλλά μπορεί να σημαίνει και πολλά να λάβουμε υπόψιν ότι τα "κατορθώματα" του συγκεκριμένου καθηγητή-υποδιευθυντή στο σχολείο είναι πολλά....!

Θα ήθελα τη γνώμη σας. Ευχαριστώ

Πολύ περίεργο μου φαίνεται...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα την γνώμη σας για ένα περιστατικό που μου φάνηκε "περιεργο..." χωρίς να ξέρω αν είναι συνήθες στις εκδρομές...
"1η Λυκείου - Υποδιευθυντής πέρνει το βράδυ 2 παιδιά και πάτε σε νυκτερινό κέντρο..."
Το προηγούμενο βράδυ είχαν πάει όλοι σε ένα άλλο κέντρο το οποίο ομολογουμένως στα παιδιά δεν τους άρεσε. Αυτό που πήγε ο υποδυευθυντης με τα 2 παιδια το επόμενο βράδυ (ενώ όλα τα άλλα - το επίσημο σχολείο) ήταν στο ξενοδοχείο... ήταν εκείνο που είχαν αρχικά ζητήσει τα παιδιά χωρίς να μπορέσει να γίνει δεκτό....!!!

Μπορεί να μην σημαίνει τίποτα αλλά μπορεί να σημαίνει και πολλά να λάβουμε υπόψιν ότι τα "κατορθώματα" του συγκεκριμένου καθηγητή-υποδιευθυντή στο σχολείο είναι πολλά....!

Θα ήθελα τη γνώμη σας. Ευχαριστώ


Μεμονωμένο περιστατικό. Δεν είναι δυνατόν ο κάθε συνοδός καθηγητής να τα παίρνει απ'τα σκυλάδικα για να στέλνει πελάτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
εμεις θα παμε 7ημερη ΙΤΑΛΙΑ με καραβι 480 ευρω το ατομο με βραδυνο. 3 γυμνασιου.σιγουρα θα περασουμε τελεια.ειδατε τι προεδραρα ειμαι???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Βασικά σας ψιλοέκλεψαν γιατί εμείς πήγαμε με 450 τις ίδιες μέρες και εκτός Ιταλίας, επίσης πήγαμε Ελβετία και Γαλλία, συνολικά αρκετά παραπάνω χιλιόμετρα. Τουλάχιστον ελπίζω να μη σας πάνε με καναν Αγούδημο. :P
Η Ιταλία σε γενικές γραμμές (αν κι αυτό εξαρτάται απ'το που πας και τι κάνεις) δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο. Εγώ θα σας ευχηθώ να περάσετε καλά και να πάτε μια βόλτα απ'το Μιλάνο. Από τη βόρεια Ιταλία που γύρισα, μόνο αυτό άξιζε και πάλι στο κέντρο μόνο. Τα προάστια ήταν επίπεδο από Πατησίων μέχρι το πολύ Άγιος Στέφανος.
-----------------------------------------
Άσχετο...Δεν πιστεύω να έδωσες τη δουλειά σε κανα πρακτορείο με...απευθείας ανάθεση. :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Βασικά σας ψιλοέκλεψαν γιατί εμείς πήγαμε με 450 τις ίδιες μέρες και εκτός Ιταλίας, επίσης πήγαμε Ελβετία και Γαλλία, συνολικά αρκετά παραπάνω χιλιόμετρα. Τουλάχιστον ελπίζω να μη σας πάνε με καναν Αγούδημο. :P
Η Ιταλία σε γενικές γραμμές (αν κι αυτό εξαρτάται απ'το που πας και τι κάνεις) δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο. Εγώ θα σας ευχηθώ να περάσετε καλά και να πάτε μια βόλτα απ'το Μιλάνο. Από τη βόρεια Ιταλία που γύρισα, μόνο αυτό άξιζε και πάλι στο κέντρο μόνο. Τα προάστια ήταν επίπεδο από Πατησίων μέχρι το πολύ Άγιος Στέφανος.
-----------------------------------------
Άσχετο...Δεν πιστεύω να έδωσες τη δουλειά σε κανα πρακτορείο με...απευθείας ανάθεση. :D:D
λιμνη κομο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Εμείς πήγαμε πέρσι στην Κρήτη και συγκεκριμένα στα Χανιά πενταήμερη.Για μένα ήταν η καλύτερη από όλες τις πολυήμερες εκδρομές που είχε διοργανώσει το σχολείο μας και θα μου μείνει ως μια πολύ γλυκιά ανάμνηση...Μπορώ να πω ότι υπήρξε μια άπιστευτη ευκαιρία χαλάρωσης και διασκέδασης με το λούκι των Πανελλαδικών και επειδή έγινε μια εβδομάδα πριν το Πάσχα,είχαμε την ευκαρία να ξεκουραστούμε μετά.Προσωπικά, δεν επηρέασε καθόλου την απόδοσή μου στις Πανελλαδικές.Μπορεί ώρες ώρες να σκεφτόμουν τις απίστευτες στιγμές που περάσαμε στην Κρήτη,αλλά ήξερα ότι όταν είναι διασκέδαση είναι διασκέδαση και όταν είναι διάβασμα είναι διάβασμα.Πάντως ήταν τέλεια:το κάψαμε σε κλαμπάκια και ρεμπετάδικα,γνωρίσαμε παιδιά από άλλα σχολεία,σπάσαμε πλάκα με απίστευτες φάρσες και περάσαμε υπέροχα όλοι μαζί οι συμμαθητές παρέα στην τελευταία σχολική μας εκδρομή.Περιττό να πω ότι στην επιστροφή είχαμε πήξει όλοι στο κλάμμα!:xixi:
Δεν ξέρω αν ακούγονται όλα εξιδανικευμένα,πάντως εγώ δεν θα το μετανιώσω ποτέ που αποφάσισα να πάω.Γλίτωσα και το απωθημένο που θα είχα αν δεν πήγαινα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
14-15-16 τριημερη Αθηνα στη Βουλη..καλα δνε θα κατσουμε 3 μερες μεσα στη Βουλη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top