Πολυήμερες Εκδρομές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Δυστυχως εγώ δεν εχω πολλές εμπειριες απο πολυήμερες εκδρομές και αυτο γιατι ο τόπος καταγωγής μου βρισκεται σε παραμεθώρια περιοχη και καθιστά αδυνατη τη μεταφορά μας σε αλλους μακρινους τόπους. Αλλα αυτο ειναι απλα μια προφαση των καθηγητων (ηλικιωμένων να προσθέσω) που δεν εχουν την παραμικρη διαθεση να εγκαταλείψουν τισ συνηθειες τους για να αποκτησουμε μια παραπάνω εμπειρια απο εκπαιδευση και μαθηση...Βεβαια εχουμε κανει καποιεσ εκδρομες 2ημερες που δεν ειχαν και την καλύτερη κατάληξη...Η καλύτερη εμπερεια μου ηταν πριν μερικά χρονια στη Πρώτη Σερρες που ελαβα μερος στη Μαθητιάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Είναι η λακωνια παραμεθοριος περιοχη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εμεις πηγαμε 3ημερη στη Καστορια και ηταν απλα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

α και να προσθεσω οτι την επομενη Κυριακη παω Γαλλια 5Ημερη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δυστυχως εγώ δεν εχω πολλές εμπειριες απο πολυήμερες εκδρομές και αυτο γιατι ο τόπος καταγωγής μου βρισκεται σε παραμεθώρια περιοχη και καθιστά αδυνατη τη μεταφορά μας σε αλλους μακρινους τόπους. Αλλα αυτο ειναι απλα μια προφαση των καθηγητων (ηλικιωμένων να προσθέσω) που δεν εχουν την παραμικρη διαθεση να εγκαταλείψουν τισ συνηθειες τους για να αποκτησουμε μια παραπάνω εμπειρια απο εκπαιδευση και μαθηση...Βεβαια εχουμε κανει καποιεσ εκδρομες 2ημερες που δεν ειχαν και την καλύτερη κατάληξη...Η καλύτερη εμπερεια μου ηταν πριν μερικά χρονια στη Πρώτη Σερρες που ελαβα μερος στη Μαθητιάδα...

Επαναλαμβανω, είναι η λακωνία παραμεθόριος;;;

Στην πρωτη σερρών? Α παναγια μου...Να μου πεις στο Καλέντζι Πατρών να σου πω εντάξει, αλλά Πρώτη Σερρών οχι κούκλα, δεν θα πέσω τόσο χαμηλά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εμεις αύριο φεύγουμε 5ημερη στην Ευρυτανία/Καρπενησι (Περιβαντολογική εννοειτε!)Πιστευω ναναι καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Καλά να περάσετε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
thx!!
Μετα θα έχω και πλουσιο φωτογραφικό υλικό!(απο τα όργια :lol)
Μας είπαν παντως οτι θαναι καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
στα παραείπαν, δεν είναι και έτσι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
εγώ μόλις γύρισα από 6ήμερη στη Βαρκελώνη:jumpy::jumpy::):):):D:D:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
....Αλήθεια? Και πώς πέρασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
παρόλο που το ξενοδοχείο ήταν ελεεινό κ τρισάθλιο από κάθε άποψη και το πούλμαν ήταν ένα διώροφο που δν εξαεριζόταν κ αρρωστήσαμε όλοι,η παρέα ήταν η καλύτερη που θα μπορούσε να υπάρχει κ πέρασα πολύυυυ ωραία!!:):):):):):jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::D:D:D:D;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εμείς κλείσαμε συμβόλαιο με ρήτρα που σημαίνει απλά οτι αν δεν μας ικανοποιήσουν οι υπηρεσίες (πχ. άθλιο πουλμαν-ξενοδοχείο), μας επιστρέφει 3 χιλιάρικα αποζημίωση τα οποία μας πιστώνονται. Εσείς πως δεν το ψαξατε έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
dunno,πάντως αποδείχτηκε ότι όπου κ να πας μετράει η παρέα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εντάξει, επειδή πληρώνεις και ένα α' ποσό όμως, απαιτείς και μια συγκεκριμένη ποιότητα υπηρεσιών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Γυρίσαμε χθες από Σαλόνικα μετά από 4 σούπερ μέρες. Βέβαια σπάσαμε ένα γύψινο στο δωμάτιο του ξενοδοχείου με τη μπάλα και πληρώσαμε 100?..
Τεσπα:P Ο Βέρτης τα έσπαγε, όπως και το club (Boutique)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanos__

Νεοφερμένος

Ο Thanos__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Αν και σε λίγα χρόνια στο σχολείο μου θα 'χουν απαγορευτεί τελιώς οι πολυήμερες εκδρομές μετά το περιστατικό που έγινε στη Ρόδο (αν θέλετε σας το περιγράφω)..
Tι ακριβώς έγινε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Θα σου το γράψω αύριο το μεσημεράκι , τώρα μου είναι δύσκολο να γράφω μεγάλα κείμενα στο υπολογιστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Την δευτερα φευγω για κρητη!:jumpy::drink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Που πάτε ακριβώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Ρε παιδιά ολοι Κρήτη πάτε???Και το σχολείο μου φεύγει 13 για Χανιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top