Πολυήμερες Εκδρομές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Thanos__

Νεοφερμένος

Ο Thanos__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδιά ευχαριστώ πολύ!α και είμαστε από κερατσινι στον πειραιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να κατλάβω γιατί αυτές οι εκδρομές έχουν καθιερωθεί να γίνονται πριν τις εξετάσεις.
Είναι κάτι σαν θεσμός ;
Εγώ μάλλον δεν θα πάω 5ημερη να κάτσω να διαβάσω, αν και πολλοί θα με αποκλέσεται φλορακι και τέτια.
Αν και σε λίγα χρόνια στο σχολείο μου θα 'χουν απαγορευτεί τελιώς οι πολυήμερες εκδρομές μετά το περιστατικό που έγινε στη Ρόδο (αν θέλετε σας το περιγράφω)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Θα κάνεις τη μεγαλυτερη βλακεία της ζωής σου, στο υπογράφω. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morphinr

Νεοφερμένος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Και γω Ναυπλιο θα προτεινα, ειναι πολυ ωραια :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ θα πάω 5ήμερη(!) με την περιβαλλοντική στα ζαγόρια!Και όλα τζάμπα μάλιστα!Αυτό θ πει εκδρομή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Περιβαλλοντική ;
Congrats
Θα βοηθήσετε καθόλου το περιβάλλον ή έτσι για να το λέτε πάτε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εγώ θα πάω 5ήμερη(!) με την περιβαλλοντική στα ζαγόρια!Και όλα τζάμπα μάλιστα!Αυτό θ πει εκδρομή!
Τζάμπα? Γιατί τζάμπα? εμείς θα πλήρώσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εμείς δεν έχουμε καν περιβαλλοντική . :S:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τζάμπα? Γιατί τζάμπα? εμείς θα πλήρώσουμε.

Προφανώς καλύπτεται από πρόγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Εμείς φεύγουμε την Πέμπτη, 3ήμερη στη Λάρισα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Περιβαλλοντική ;
Congrats
Θα βοηθήσετε καθόλου το περιβάλλον ή έτσι για να το λέτε πάτε ;
Κοίτα έτσι λέμε ότι είμαστε περιβαλλοντική:P. Ε έτσι λέμε να βοηθήσουμε και λίγο. π.χ δεν θα πετάξουμε μπάζα στην κοιλάδα του Βίκου:P
Τώρα χωρίς πλάκα θα παρακολουθήσουμε ένα πρόγραμμα, ελπίζω να είναι ωραίο και τις άλλες ώρες θα κάνουμε διάφορα..οι συνοδού μας είναι πολύ καλοί!Και φαίνεται να έχουν οργανώσει καλό πρόγραμμα.

Τζάμπα? Γιατί τζάμπα? εμείς θα πλήρώσουμε.
Γιατί εμείς είμαστε έξυπνοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εμάς φέτος είναι βλαμένα και δεν πάνε πενταήμερη της Γ'. Έλεος, θέλουν να διαβάσουν λένε τα μπάζα και δε μπορούν ουτε 40 άτομα να μαζέψουν. Είναι βεβαια κι ο πρόεδρος τρομπαρίφας, δεν είναι κάνα τσογλάνι που θα χε κανονίσει από Χριστούγεννα...
Πάντως εγώ με άλλους 40 πάμε Ιταλια-Γαλλία-Ελβετία 7ήμερη σε 15 μερες οδικώς και ακτοπλοικώς. Ανκόνα, Μιλάνο, Γαλλικές Άλπεις (Mont Blanc), Γενεύη, Βέρνη, Βερόνα και Gardaland (ιταλική eurodisney περίπου). Περιλαμβάνουμε και επίσκεψη στο cern που έκλεισα εγώ. Θα μας ξεναγήσουν στον cms αν δεν κάνω λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Miv πρόσεχε τα λόγια σου για τα παιδιά που δεν πάνε πενταήμερη...Αν ειχες τα @@ θα τα έλεγες και μπροστά τους και όχι πίσω απο ενα pc σε τρίτους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μην ανησυχείς, τα έχω πει και στον πρόεδρο και δημοσίως κιόλας. Εδώ απλώς τα αναφέρω γιατί θεωρώ τουλάχιστον βλακεία την πρόφαση του διαβάσματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Είμαι σίγουρος οτι το έχεις πει δημόσια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δε με ενδιαφέρει αν δε με πιστευεις και στην τελική δεν θα κάτσω να ανοίξω κουβέντα. Απευθύνομαι σε όλους οσους προφασίζονται το διάβασμα αναφέροντας την προσωπική μου περίπτωση. Δε νομίζω να ενδιαφερει κανεναν συγκεκριμενα το δικο μου σχολειο. Γι'αυτό πριν κανεις επιθεση να διακρινεις το σκοπό του μηνυματός μου που δεν ηταν να εκθεσω την περιπτωση του σχολειο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Θα μπορούσες να παραθέσεις την άποψη σου χωρίς να μιλάς με τέτοια λόγια για τα παιδιά που δεν θα πάνε εκδρομή και στην τελική δεν νομίζω οτι σου πέφτει λόγος για τις αποφάσεις των ατόμων αυτών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Μιv θα πάτε και στο πυρηνικό σταθμό στη Βιέννη ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν πάμε Αυστρία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Το οτι θέλουν να διαβάσουν δεν είναι χαζός λόγος. Πολλά παιδιά δεν θέλουν και να βγούν από το πρόγραμμά τους μιας και δεν προσαρμόζονται όλοι το ίδιο γρήγορα. Αν εσένα σου φαίνονται βλαμμένοι για αυτό τον λόγο τότε δεκτό. Αν και δεν πειράζουν κανέναν που δεν πάνε 5ήμερη. Είναι δικαίωμά τους και αφού η πλειοψηφία αυτό επίλεξε, αυτό θα γίνει. Δημοκρατία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top