Ποιό είναι το πιο τρελό επαγγελματικό σας όνειρο;

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
στο CERN ως φυσικος
και ισως τα καταφερω εαν ακολουθησω αυτη την πορεια (λολ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
να μην έχω επάγγελμα, να μη δηλώνω ιδιότητα,να κάνω ότι γουστάρω και ας μην έχω λεφτά.
είπα να κάνω την αλλαγή μια που θέλετε όλοι να γίνεται καταξιωμένοι και πλούσιοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
επικουρος καθηγητης στο πανεπιστημιο!!!!!!!βρε λετε????????:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
να μην έχω επάγγελμα, να μη δηλώνω ιδιότητα,να κάνω ότι γουστάρω.
ελευθερος απο ολα ε??? :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
ελευθερος απο ολα ε??? :-)

ακριβώς ,δεν είναι πολύ τρελό?
δες τι έγραψα και παραπάνω,το συμπλήρωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
δεν ειναι τελειως τρελο....το χω ξανακουσει απο καποιο κοντινο μου προσωπο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
δεν ειναι τελειως τρελο....το χω ξανακουσει απο καποιο κοντινο μου προσωπο...:)

το τρελό δεν πήγαινε στην ιδέα, αλλά στο να το πετύχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
ααα ναι οντως....ισως δεν το πετυχεις ποτε...μπορεις ομως να εισαι ελευθερος μεσα απο αλλα πραγματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Nα γινω μετεωρολογος-κλιματολογος και να εργαζομαι στην NOAA ή στο ΕΑΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Το πιο τρελο επαγγελματικο μου ονειρο ειναι να παω στην NASA!!!!Αλλα εχω και αλλο ενα να γινω κατασκοπος:)!!!!!!ΤΕΛΕΙΟ εεεε????;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JeyTsav

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Το δικό μου είναι να μπω στην Formula 1... Κυρίως σαν οδηγός αλλά επειδή αυτό δεν παίζει με τίποτα θα αρκεστώ στην θέση του μηχανικού !!!
Επίσης μια κρυφή μου επιθυμία είναι να γίνω μυστικός πράκτορας... Federal Agent κτλπ... Πωωωωω!!!
Το καλύτερο απ όλα είναι ότι κινούμε πάντα σε εφικτά πλαίσια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteroskoni

Νεοφερμένος

Η asteroskoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
το πιο τρελο επαγγελματικο ονειρο?Να παρω το νομπελ:P

Επειδη ομως δεν προκειται να γινει θα αρκεστω στην θεωρητικη φυσικη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
να μην έχω επάγγελμα, να μη δηλώνω ιδιότητα,να κάνω ότι γουστάρω και ας μην έχω λεφτά.
είπα να κάνω την αλλαγή μια που θέλετε όλοι να γίνεται καταξιωμένοι και πλούσιοι.

Αξιοπερίεργος στόχος φίλε.. Μήπως όμως αυτή η ''ντίθεν ελευθερία'' είναι μια ζωή χωρίς ενδιαφέρον που οδηγεί στη βαρεμάρα,στο αδιέξοδο και συνεπώς στο αντίθετο από αυτό που θέλεις, δηλαδή σε μια ψυχολογική φυλακή;

Τέλος πάντων. Εμένα το μεγαλύτερο πάθος μου, αυτό που θέλω να κάνω πέρα από ότιδηποτε άλλο, αυτό που θα έδινα ακόμη και τη ζωή μου είναι η δουλειά σε ένα πλοίο... Πολύ πρωτοποριακό για τις γυναίκες; Δεν το νομίζω στην εποχή που ζούμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Αξιοπερίεργος στόχος φίλε.. Μήπως όμως αυτή η ''ντίθεν ελευθερία'' είναι μια ζωή χωρίς ενδιαφέρον που οδηγεί στη βαρεμάρα,στο αδιέξοδο και συνεπώς στο αντίθετο από αυτό που θέλεις, δηλαδή σε μια ψυχολογική φυλακή;

Τέλος πάντων. Εμένα το μεγαλύτερο πάθος μου, αυτό που θέλω να κάνω πέρα από ότιδηποτε άλλο, αυτό που θα έδινα ακόμη και τη ζωή μου είναι η δουλειά σε ένα πλοίο... Πολύ πρωτοποριακό για τις γυναίκες; Δεν το νομίζω στην εποχή που ζούμε..

δεν θα σου απαντήσω,είσαι πολύ μικρή ακόμα και πιθανότατα δεν θα καταλάβεις,ψυχολογική φυλακή είναι η κοινωνία μας και οι θεσμοί της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Να διευθυνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Να γινω ιδιοκτητης της Microsoft!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
να γίνω γιατρός χωρίς σύνορα για όσο περισσότερο μπορώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
δεν θα σου απαντήσω,είσαι πολύ μικρή ακόμα και πιθανότατα δεν θα καταλάβεις,ψυχολογική φυλακή είναι η κοινωνία μας και οι θεσμοί της.

Πώς είσαι τόσο σίγουρος ότι δεν θα καταλάβω; Η ηλικία δεν σχετίζεται πάντα με την ωριμότητα. Δεν πρέπει να είσαι απόλυτος. Και αφού κάνουμε συζήτηση, θελω να μου απαντήσεις. Εξάλλου το φόρουμ δεν είναι μόνο χαβαλές αλλά και να καταλαβαίνουμε τον τρόπο σκέψης του άλλου, χωρίς να μπαίνει όριο η ηλικία,το φύλο ή δεν ξέρω και εγώ πιο άλλο μέτρο σύγκρισης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Πώς είσαι τόσο σίγουρος ότι δεν θα καταλάβω; Η ηλικία δεν σχετίζεται πάντα με την ωριμότητα. Δεν πρέπει να είσαι απόλυτος. Και αφού κάνουμε συζήτηση, θελω να μου απαντήσεις. Εξάλλου το φόρουμ δεν είναι μόνο χαβαλές αλλά και να καταλαβαίνουμε τον τρόπο σκέψης του άλλου, χωρίς να μπαίνει όριο η ηλικία,το φύλο ή δεν ξέρω και εγώ πιο άλλο μέτρο σύγκρισης.

μα είναι σίγουρο ότι δεν μπορείς να καταλάβεις,πρέπει να έχεις ζήσει μερικά πράγματα
και εγώ στην ηλικία σου τα ίδια με εσένα έλεγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas_GR

Νεοφερμένος

Ο Kostas_GR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Πέρα απ την πλάκα...
Ο,τι κιαν ειναι το ονειρο του καθένα να γίνει δεν θα το έλεγα τρελό, απλά θα τον έλεγα τρελό αν δε το κινηγούσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top