Ποιό είναι το πιο τρελό επαγγελματικό σας όνειρο;

jjohn

Νεοφερμένος

Ο jjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εκφωνήτης ποδοσφαιρικών αγώνων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Το δικό μου πιο τρελό επαγγελματικό όνειρο είναι να βρω δουλειά μετά την σχολή. :rolleyes:
χαχαχαχαχαχα... σωστος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molivi

Νεοφερμένος

Ο Τασος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μιας και αυτό που θέλω είναι να γίνω προγραμματιστής...
Θα ήθελα να δουλέυω στην Google/Microsoft/Facebook (όχι όλα μαζί φυσικά :D ) και ύστερα απο χρόνια δουλειάς να αποκτήσω την ίδια την εταιρεία (ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧ που αποκλείεται αλλα λέμε τωρα...)
Ή να δουλεύω σε/φτιάξω μια εταίρεια που να φτιάχνει videogames !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Θέλω να πάρω μια βαλίτσα, να πετάξω για Νεα Υόρκη και να κάνω μαθήματα σκηνοθεσίας σε μια φημισμένη σχολή κινηματογραφίας.

Δεν υπάρχει γιατί... Απλά είναι το όνειρο μου! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
αν και κανονικα θελω να γινω φαρμακοποις,κτηνιατρος,βιολογος κλπ συνηθιζω ακομα να απαντω οταν με ρωτανε .ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΣ ΣΤΡΩΜΑΤΩΝ!!!το μονο που θα κανω θα ειναι να κοιμαμαι......:Pστα σοβαρα τωρα....

ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχχχχχχχχχχχχχχχχχ μακαρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasia4848

Νεοφερμένος

Η vasia4848 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Τρελο ονειρο???
Η μουσικη ηταν ειναι και θα ειναι για παντα το παθος μου και αυτο που θελω να ασχοληθω!
Το ονειρο μου ειναι να γινω διασημη τραγουδιστρια , στιχουργος , χορευτρια , ηθοποιος......
Τρελο? Ισως .... Απιθανο? Οχι!
Εγω πιστευω οτι αμα καποιος εχει θεληση και πεισμα τα παντα καταφερνει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Είναι λίγο τρελλό αλλά δεν βαριέσαι.

Να καβαλήσω μία ακτίνα φωτός και να πάω βόλτα στο διάστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theo_k93

Νεοφερμένος

Ο Theo_k93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Το δικό μου δεν αγγίζει την φαντασία,γιατί θα πάω στην Γερμανία και θα σπουδάσω Nuclear Engineering
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
χμ να τελειώσω αρχικά τη νοσηλευτική, να περάσω τις κατατακτήριες για ιατρική, να τελειώσω και την ιατρική και στο τέλος να ξεκινήσω την ειδικότητα μου για παιδίατρος και ίσως παιδοχειρούργος αν έχω τα κότσια και να φύγω για αμερική μπας και βρω ένα νοσοκομείο της προκοπής να κάνω έρευνα πάνω σε σοβαρές ανίατες(έως τώρα) ασθένειες που προσβάλλουν τα μικρά ανθρωπάκια και δεν τους δίνουν τη χαρά να πραγματοποιήσουν και αυτά τα όνειρά τους ή ακόμα και να προλάβουν να ονειρευτούν.
παράλληλα με την έρευνα βέβαια θα ήθελα και να δούλευα κανονικά στο νοσοκομείο και να μην κυνηγούσα χρηματοδότηση από καμία φαρμακευτική ξεπουλημένη εταιρεία όπως γίνεται στο ελλάδα. αυτά από μένα.(και να το καταφέρω όλο αυτό θα χρειαστώ τουλάχιστον γύρω στα 13-18 χρόνια:Pκαι σίγουρα το 13 ή ακόμα και 15 χρόνια καλά θα ήταν :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costas1992

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να γίνω ένας σπουδαίος μαθηματικός ισάξιος του Πυθαγόρα, Θαλή, Ευκλείδη, Gauss, Euler και πολλών άλλων μεγάλων μαθηματικών...βέβαια αυτό δεν πρόκειται να συμβεί ποτέ δυστυχώς...

Βέβαια αν με το όνειρο εννοείς ένα επάγγελμα που έχω φανταστεί να κάνω:
το πιο "τρελό" είναι το επάγγελμα του πορνοσταρ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Nα φαω τη θεση της Μαρινα-Λαμπρακη Πλακα στην εθνικη πινακοθηκη :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgakisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Πιο τρελό επαγγελματικό όνειρο ε? Να πω την αλήθεια δεν έχω αλλά έχω ένα άλλο τρελό όνειρο. Να κάνω πολλά λευτά ώστε να μπορέσω να βοηθήσω στην πράξη τους φτωχούς/άστεγους/άρρωστους/ και γενικά όσους έχουν σκ@τ@ συνθήκες διαβίωσης ανά τον κόσμο καθώς και τα αδέσποτα. Αν μπορέσω να πετύχω κάτι τέτοιο δεν θέλω τίποτα άλλο στην ζωή μου αλλά για να βγάλω τα λευτά που απαιτούνται για τέτοια όνειρα πρέπει να κερδίσω 5 φορές το τζόκερ :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
να αγοράσω τον ολυμπιακό(πολύ manager παίζω....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwnstantina K.

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα - Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
να γινω αστροναυτης και να παω στο διαστημααααα κι ακομα παραπερααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Να γίνω μία από τις λίγες ελληνίδες γυναίκες που αποφοίτησαν απο τη σχολή πλοιάρχων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
εδρα στο MIT...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaita

Νεοφερμένος

Η vaita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
θελω να γινω περιβαλλοντολογος!!!!
θα αλλαξω τον κοσμο προς το καλυτερο!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
κατι που δεν μπορει να γινει γτ οπως ειπες ειναι ''τρελο''
κ αφου πηγα 9εωριτικη δεν μπορω!
αστροφυσικος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Στο δικο μου εργαστηριο στο CERN...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Να γίνω φωτογράφος στο national geographic!Ή καταξιωμένη μηχανικός περιβάλλοντος!Ή ακόμη πιο τρελά;;Καταξιωμένη μηχανικός περιβάλλοντος που στον ελεύθερό της χρόνο ασχολείται με την φωτογραφία!;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top