Ποιό είναι το πιο τρελό επαγγελματικό σας όνειρο;

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
να γινω σεισμολογος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
να γινω σεισμολογος
πρεπει να ειναι υπερβολικα δυσκολο αλλα ενδιαφερον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Να γίνω καθηγητής στη Λουκεσιανή έδρα Εφαρμοσμένων μαθηματικών και Φεωρητικής φυσικής του Πανεπιστημίου του Cambridge.........
Την έδρα τώρα την έχει ο γνωστός Steven Hawkin........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Να γινω μια απο τις καλυτερες φωτογραφους του κοσμου:D(αρκετα απιθανο για μενα γιατι θα πρεπει να αποκτησω μεγαλυτερη αυτοπεποιθηση...)Αλλα, τρελα ονειρα δεν λεμε;:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Να πω?:redface: Θα πω:D
Γενετίστρια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Να γινω αστροναυτης...:pfff: :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evilstts

Νεοφερμένος

Ο evilstts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Αν περάσω ιατρική θα πω το κλασσικό.... Να γίνω μεγαλογιατρός με αμάξι rolls royce για τις επίσημες μέρες ε και ένα φτηνό του στυλ lamborghini. Α και να μη ξεχάσω ότι θα έχω δίπλα μου 9-10 γκόμενες τούμπανο-τούρμπο του στύλ jessica alba, angelina jolie, megan fox, kim kardashian ή και monica belucci(αν και είναι άσχημη:)) και όλα αυτά σε μια βίλλα των 300000 τμ με πισίνες, 10 ακόμη αυτοκίνητα, και 300 δωμάτια με ότι θέλω.....
Αν πάλι πάω Τοπογράφων ΕΜΠ, τότε θέλω να γίνω συγκοινωνιολόγος που να χτίζω δρόμους μέσα από βουνά, σύρραγες, τεράστιες γέφυρες, highways με αποτέλεσμα πολλά χρήματα και πολλές γυναίκες(αν παρατηρήσετε και τα 2 όνειρα τελειώνουν στα ίδια πράγματα: χρήμα και γυναίκες...) Φιλόδοξο? Τυχαίο δε νομίζω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Α και να μη ξεχάσω ότι θα έχω δίπλα μου 9-10 γκόμενες τούμπανο-τούρμπο του στύλ jessica alba, angelina jolie, megan fox, kim kardashian ή και monica belucci(αν και είναι άσχημη)
Τουμπανο-Τουρμπο!!!Χαχαχα!Μου θυμισες εναν φιλο μου!!:D:D Ευχομαι να κανεις τα ονειρα σου πραγματικοτητα!!:clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
να γινω η καλυτερη χορευτρια στο κοσμο...... εννοειται οτι ειναι απιθανο αλλα το πιο τρελο ονειρο μασ δεν λεμε?..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
CEO...
στην google!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Να γίνω μεγαλογιατρός με αμάξι rolls royce για τις επίσημες μέρες ε και ένα φτηνό του στυλ lamborghini. Α και να μη ξεχάσω ότι θα έχω δίπλα μου 9-10 γκόμενες τούμπανο-τούρμπο του στύλ jessica alba, angelina jolie, megan fox, kim kardashian ή και monica belucci(αν και είναι άσχημη:)) και όλα αυτά σε μια βίλλα των 300000 τμ με πισίνες, 10 ακόμη αυτοκίνητα, και 300 δωμάτια με ότι θέλω.....
..............................
με αποτέλεσμα πολλά χρήματα και πολλές γυναίκες(αν παρατηρήσετε και τα 2 όνειρα τελειώνουν στα ίδια πράγματα: χρήμα και γυναίκες...
Αχ, εισαι ιδεαλιστης παιδι μου και θα σε εκμεταλλευτουν σε αυτον τον υλιστικο και επιφανειακο κοσμο.

CEO...
στην google!!
Νομιζω οτι βρηκαμε τον νικητη του thread :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Νομιζω οτι βρηκαμε τον νικητη του thread
:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,842 μηνύματα.
Να γίνω έμμισθος ερευνητής σε κάποιο Αστεροσκοπείο (τομέα μετεωρολογίας και περιβαλλοντικής φυσικής) ή σε κάποιο Ερευνητικό Κέντρο Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Βιομαθηματικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Αν με εκοβε λιγο στην φυσικη θα ηθελα να γινω αστρονομος ή αστροναυτης και να δουλευω σε ακρως μυστικα προγραμματα της NASA..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Το δικό μου πιο τρελό επαγγελματικό όνειρο είναι να βρω δουλειά μετά την σχολή. :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Μιας και περασα Πολ. Μηχανικος ονειρο να χτισω το νεο εργοστασιο της McLaren. Ετσι θα εχω δωρεαν εισητηρια για τους αγωνες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Να γινω καθηγητρια ιστοριας σε ξενο πανεπιστημιο ή σχολειο
Να συμμετεχω ενεργα σε ανασκαφες και ερευνες (πιο πολλες πιθανοτητες εχω για το πρωτο γιατι για το δευτερο ετσι οπως ειναι τα πραγματα με τους αρχαιολογους στην ελλαδα δεν το συζητω,μαλλον θα μεινει ονειρο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Αν περάσω ιατρική θα πω το κλασσικό.... Να γίνω μεγαλογιατρός με αμάξι rolls royce για τις επίσημες μέρες ε και ένα φτηνό του στυλ lamborghini. Α και να μη ξεχάσω ότι θα έχω δίπλα μου 9-10 γκόμενες τούμπανο-τούρμπο του στύλ jessica alba, angelina jolie, megan fox, kim kardashian ή και monica belucci(αν και είναι άσχημη:)) και όλα αυτά σε μια βίλλα των 300000 τμ με πισίνες, 10 ακόμη αυτοκίνητα, και 300 δωμάτια με ότι θέλω...


Καλά όλα αυτά, αλλά το γιατρός που κολλάει; Θα περίμενε κανείς να πεις pop/rock star, ο νέος Brad Pitt, ο σούπερ ποδοσφαιριστής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top