Ποιό είναι το πιο τρελό επαγγελματικό σας όνειρο;

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.



αυτο...


Ωραίο φαίνεται...:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
H πρώτη γυναίκα πρόεδρος στον Άρειο Πάγο....:who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ωραίο φαίνεται...:P:D
ωραιο φαινεται και ωραιο ειναι..

αρκει να εχεις και ωραιες ιδεες για να το κατακτησεις:no1:

ειχα την τυχη να το δω καποτε απο κοντα!

μακαρι καποια στιγμη να το κατακτησω και εγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Να εκανα τη δουλεια που κανει ο Ντεπ στην ενατη πυλη.. Ξερει κανενας τι σχολη πρεπει να τελειωσω;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Το Αctors' Studio.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Κακια!! :P Καταλαβες τι θελω να πω.. Θελω να γινω εκτιμητης παλιων βιβλιων η κατι παρομοιο. Αντε, αμαν πια.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Εγώ θέλω να γίνω τεμπέλης αλλά θέλει πολύ διάβασμα στις εξετάσεις και δεν νομίζω να περάσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Μπα.. Καλυτερα ανεργος.. Πιο δυσκολο αλλα αξιζει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,856 μηνύματα.
Μαθηματικός Βιολόγος...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros11

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Βασικά θέλω να σπουδάσω Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και Μηχανικός Υπολογιστών στο ΕΜΠ (Πολυτεχνείο) και γι' αυτό διαβάζω πάρα πολύ μαθηματικά και φυσική γιατί όταν είδα τη βάση φοβήθηκα ;). Το πρόβλημα μου είναι ότι ο πατέρας μου διαφωνεί πλήρως και θέλει να γίνω γιατρός (μαζί και η μάνα μου). Εγώ όμως έχω κολλήσει με τη σχολή που σας λέω, δεν ξέρω γιατί. Δεν αποκλείω όμως και την φυσική, που την βρίσκω πολύ ενδιαφέρον σαν μάθημα και να ακολουθήσω κάτι σαν αστροφυσική για παράδειγμα... Πάντως σίγουρα δεν θα έχει σχέση με την παιδεία το επάγγελμα που ονειρεύομαι.
Εννοείται ότι το μεγάλο μου όνειρο είναι το MIT γι' αυτό και είμαι καθημερινός επισκέπτης της ιστοσελίδας του :p. CERN, NASA και τέτοια θα ακολουθήσουν :p.
Επειδή όμως αυτά είναι δύσκολο να γίνουν (το MIT εννοώ) σκέφτομαι από τη σχολή που σας ανέφερα τι επάγγελμα μπορώ να κάνω εδώ στη Ρόδο, αλλά δυστυχώς δεν βρίσκω τίποτα...

Ξέχασα να αναφέρω, ότι θα μου άρεσε να δούλευα και στην Intel... Επεξεργαστές... ξέρετε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Επαγγελματικά όνειρα ε;; :).... Πρώτα απ' όλα θ΄ρλω να σπουδάσω παιδαγωγικά...Αλλά..Πιστεύω ότι το επάγγελμα που θα ακολουθήσω δεν θα είναι αυτό αλλά η μαγειρική!Μετά από ώρες μόχθου και εργασίας λοιπόν,θέλω να γίνω μια καταξιωμένη σεφ με πολλά βραβεία και χρυσό σκούφο:P, καθώς και να εφεύρω μια ανατρεπτιλή και πρωτόγνωρη για το κόσμο συνταγή!!Α..Και μία θέση στο βιβλίο Γκίνες..Π.χ ρεκόρ στο ψιλόκομμα του κρεμμυδιού!:P....Φαντασία μου πλανεύτρα που λέει και το λαϊκό άσμα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Κακια!! :P Καταλαβες τι θελω να πω.. Θελω να γινω εκτιμητης παλιων βιβλιων η κατι παρομοιο. Αντε, αμαν πια.. :P


Μια και το έφερε η κουβέντα..
1) ΤΕΙ Βιβλιοθηκονομίας.
2)Ιστορία της τέχνης στην Αγγλία.
3)Τυπογράφος.
4)Συντηρητής έργων τέχνης.

:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.

Maniana

Νεοφερμένος

Η Άννα-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Συντάκτρια σε ξένο περιοδικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Να γίνω "golden girl"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ηθοποιός του holywood - μοντέλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
...επαγγελματικό λέεεεεεεεεεεεμε όχι σπουδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
θέλω να τελειώσω το χημικο(α.π.θ) που ειμαι τωρα,υστερα με κατατακτηριες να παω φαρμακευτικη ή οδοντιατρική(ή να κανω απλα μεταπτυχιακο στην φαρμακευτικη ή χημικου μηχανικου στην αμερικη ή λονδινο) να μεινω εκει περιπου 5 χρονια και να δουλεψω σε καποια μεγαλη εταιρια σε σχεση με φαρμακα,να ασχοληθω με την ερευνα για να δημιουργησω φαρμακα εναντια σε καποιες ασθενειες(κυριως θελω να ασχοληθω με τον καρκινο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top