Ποιός ήταν ο χειρότερος βαθμός στα γραπτά σας;

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Πέρα από την έκθεση όπου λογικά θα έχω τον χαμηλότερο βαθμό, ή βιολογία κατευθ. ή φυσική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατhy-κi

Νεοφερμένος

Η Kατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ Λατινικά. από την Β λυκείου τα σιχαινόμουν και δεν μπορουσα να τα μάθω. Σίγουρος βαθμός αλλα εγω δεν μπορούσα να τα μάθω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
ρε παιδια...αν ειναι δυνατον ..οι περισσοτεροι εχετε υπολογισει με τοσο ακριβεια τους βαθμους σας λες και πηγατε για βαθμολογητες...ελεος δηλαδη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grmako

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Παπάγος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ρε παιδια...αν ειναι δυνατον ..οι περισσοτεροι εχετε υπολογισει με τοσο ακριβεια τους βαθμους σας λες και πηγατε για βαθμολογητες...ελεος δηλαδη...


Γιατι το να υπολογίσεις πόσα μόρια έχασες σύμφωνα με τις απαντήσεις σου και τις λύσεις πρέπει νασε βαθμολογητής για να το κάνεις????

Ο κάθε συνηδητοποιημένος μαθητής γνωρίσει πάνω κάτω πόσο έβγαλε....απλά οι βαθμολογητές είναι αυτοι που θα δώσουν απόκλιση γύρω στα 300 με 400 μόρια διορθώνοντας το γραπτό!

Μόνο έκθεση δν μπορεις να υπολογίσεις με σιγουρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Έκθεση & μαθηματικά Κατεύθυνσης :hmm:

Στα υπόλοιπα νομίζω ότι έχω γράψει καλά...ίδωμεν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω περυσι επεσα σχεδον ακριβως μεσα στα μορια που ειχα υπολογισει. Μονο η Εκθεση ηρθε λιγο παραπανω απ' οσο την περιμενα (εντελως στο περιπου φυσικα) και η Βιολογια κατευθυνσης λιγο παρακατω. Στα υπολοιπα μαθηματα επεσα μεσα με ακριβεια δεκατου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efoula18

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
καλα κλασικα λογοτεχνια!!
εκθεση νομιζω καλα εγραψα, κανα 15.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Λοιπόν, να πω κι εγώ (στο περίπου)
Έκθεση: ο Θεός βοηθός (15-18)
Φυσική Γ.Π.:20
Μαθηματικά Κατ.:19.5-20
Φυσική Κατ.:19.5-20
Βιολογία Κατ.:19-19.6
Χημεία Κατ.:18-18.6

Δυστυχώς, δεν έγραψα όσο θα ήθελα Χημεία που την λατρεύω και έγραψα Μαθ. Κατ.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Αν εξαιρέσω την έκθεση που λογικά πρέπει να είναι πάνω από 15, χειρότερος είναι στην Βιολογία κατ. Τώρα το πόσο ακριβώς δεν ξέρω, αλλά κάπου στο 18 και κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αλεξανδρα ν

Νεοφερμένος

Η αλεξανδρα ν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αν εξαιρέσω την έκθεση που λογικά πρέπει να είναι πάνω από 15, χειρότερος είναι στην Βιολογία κατ. Τώρα το πόσο ακριβώς δεν ξέρω, αλλά κάπου στο 18 και κάτι.
υπαρχει περιπτωση να παρει κανεισ 18 εκθεση?εχω ακουσει το αριστα ειναι το 17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω περυσι ειδα ατομο στο σχολειο μου με 18,4. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spypsy

Νεοφερμένος

Ο spypsy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θέρμη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
5 ιστορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Καλα το οτι πεφτει αρκετο τσεκουρι σε ολα τα μαθηματα ειναι γνωστο νομιζω..Καθομαι και σκεφτομαι μερικες φορες,τοσος κοπος αξιζει αραγε?τοση πιεση,τοσο αγχος..ειλικρινα ακομα δεν ξερω να απαντησω σε αυτο.

Πες το ψέματα...

Μπαίνεις στο πανεπιστήμιο και λές για αυτό το μπ@@@@ έχασα δύο χρόνια από τη ζωή μου;:(

------------------------------------------------

Πέρσι ο χειρότερος βαθμός μου ήταν έκθεση (που αλλού) 11,5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση να παρει κανεισ 18 εκθεση?εχω ακουσει το αριστα ειναι το 17

Δεν κατάλαβες... Βιολογία Κατ. έχω γράψει 18 και κάτι ΟΧΙ Έκθεση. Το 18 είναι εφικτό να σου πω την αλήθεια στην Έκθεση αρκεί να είσαι τυχερός. Ξέρω κορίτσι που έγραψε 18,7 πέρσυ :D και η αδερφή ενός κολλητού μου που έγραψε 18,9 πρόπερσυ. Αυτά τα άτομα είναι μετρημένα μεν αλλά όχι ανύπαρκτα. Περιττό να πω πως και τα δύο τα κορίτσια ήταν σημαιοφόροι και έβγαλαν 19500 μόρια περίπου. Άρα μιλάμε για καλές μαθήτριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Εμένα ο καθηγητής μου που διορθώνει μου πε ότι έβαλε 2 18άρια(91 και 92) στα 75 γραπτά που διόρθωσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Εμένα ο καθηγητής μου που διορθώνει μου πε ότι έβαλε 2 18άρια(91 και 92) στα 75 γραπτά που διόρθωσε

Ε ναι, μετρημένα είναι αυτά τα άτομα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Ε ναι, μετρημένα είναι αυτά τα άτομα :D
Όντως μόνο 5-6 άτομα ήταν πάνω απο 15 (5/75):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
φυσική περίπου 13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Εμένα ο καθηγητής μου που διορθώνει μου πε ότι έβαλε 2 18άρια(91 και 92) στα 75 γραπτά που διόρθωσε

Εγώ έχω ακούσει ότι κοντά στα 100 παιδιά περίπου κάθε χρόνο πιάνουν 95/100 και πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
ΧΩΡΙΣ να μετράω την έκθεση πιστεύω το χαμηλότερο το έγραψα στην ΑΟΔΕ. Γύρω στο 16. Δεν την μπορώ την παπαγαλία με τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top