Ποιο μάθημα σας φαίνεται πιο δύσκολο;

evouko

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ευρωπός (Κιλκίς). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Για τα παιδια της θετικης και τεχνολογικης κατευθυνσης...
Ποιο απο τα 6 ή 7 μαθηματα που θα εξεταστειτε σας φαινεται πιο δυσκολο και περιμενετε οτι ισως δεν θα γραψετε και τοσο καλα στο τελος??
για μενα ειναι τα μαθηματικα κατευθυνσης...:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Συμφωνώ για τα μαθηματικά κατεύθυνσης.Αλλά έχω ένα καλό προαίσθημα για τα θέματα φέτος.Πιο δύσκολο....Μάλλον Χημεία.Ξέρω ότι θεωρείται το πιο εύκολο αλλά αν κάτι δε σου αρέσει...σε δυσκολεύει περισσότερο.:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thriamvos

Νεοφερμένος

Ο thriamvos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
φετος σε ποια δυσκολία πιστευετε θα κυμανθούνν τα θέματα?και το αναφέρω αυτό με την ευκαιρία της δυσκολίας των θεμάτων ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
φετος σε ποια δυσκολία πιστευετε θα κυμανθούνν τα θέματα?και το αναφέρω αυτό με την ευκαιρία της δυσκολίας των θεμάτων ευχαριστώ
Νομίζω πως φέτος τα θέματα θα είναι αρκετά βατά.Κανείς δε θέλει νομίζω να γίνουν τα ίδια τα περσινά με 75% κάτω της βάσης.Μάλλον βατά θέματα με δυσκολία που να ξεχωρίζει τους διαβασμένους από τους πολύ και καλά διαβασμένους...Ή απλα εκφράζω τις ελπίδες μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thriamvos

Νεοφερμένος

Ο thriamvos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
το πιο τρελο ηταν περσι ενω λεγαν οτι ειναι δυσκολα εντουτοις δεν πεσαν οι βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Procomenos

Νεοφερμένος

Ο Μενέλαος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εχω ενα προαίσθημα οτι θα γράψω πολύ καλύτερα μαθηματικά κατεύθυνσης απο οτι φυσική ... αν και αυτό θα εξαρτηθεί απο τον βαθμό δυσκολίας στα θέματα :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thriamvos

Νεοφερμένος

Ο thriamvos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
φιλε μου πως εισαι τόσο σιγουρος για αυτο?πολλοι λενε απο οτι εχω ακουσει οτι το αντιθετο συμβαινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Procomenos

Νεοφερμένος

Ο Μενέλαος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Δεν λεω πως είμαι σίγουρος , απλά δεν ειμαι καλός στη φυσική ( οχι σε όλο το εύρος της ύλης συγκεκριμενα στη μηχανικη στερεού σώματος ) ενώ στα μαθηματικα δεν ξέρω απόλυτα σε τι επίπεδο είμαι απλά εχω ενα προαίσθημα οτι ο βαθμός μου θα κυμανθεί μεταξύ του 13 και του 16 ( χωρίς να αποκλείω την περίπτωση που βάλουν θέματα για το ΑΣΕΠ πάλι και πατώσω )

τίθεται και ως θέμα και η επανάληψη βέβαια αλλά αν δεν τα καταλάβεις στην παράδοση δεν βοηθάει και τοσο πολυ η επανάληψη πιστεύω... Πάντως θέλω να γράψω γύρω στο 16 - 17 και αν με ρίξει η φυσική πάει τέλειωσα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εξαιρετικά δύσκολο δε μου φαίνεται κάποιο να σας πω. Φυσική και Ανάπτυξη είναι που θέλουν πολλή προσοχή, το ίδιο και ΜΚ βέβαια, αλλά εκεί έχω κάνει μια πολύ μεγαλύτερη προετοιμασία από τα άλλα, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι αναγκαστικά θα γράψω. Βραχνάς είναι το ΑΟΔΕ που δεν βρίσκω τη διάθεση να κάτσω να το μάθω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Procomenos

Νεοφερμένος

Ο Μενέλαος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εγώ έκατσα να διαβάσω σε όλα τα μαθήματα ανεξαιρέτως και σε κανένα συγκεκριμένα δεν έχω κενά απλά ορισμένα απο τη φυσική δεν μπορώ να τα καταλάβω στο κεφάλαιο που προανέφερα... Χαζομάρα δεν θα είναι να μη περάσω απο τη φυσική ενω σε άλλους τους φαίνεται σχετικά εύκολη ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
το πιο τρελο ηταν περσι ενω λεγαν οτι ειναι δυσκολα εντουτοις δεν πεσαν οι βασεις

Για ξανασκεψου το, οι σχολες πληροφορικης πεσαν μεχρι και 2000 μορια.
Τωρα οι θεωρητηκες δεν πεσαν για ειχαν μπει θεματα πολυ ευκολα σε σχεση με αλλες χρονιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Μαθηματικά+Βιολογία+Φυσική...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Μαθηματικα πρωτα και μετα φυσικη...:help::help::help::help::giveup::giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
24 μέρες λοιπόν..
Δεν χρειάζεται να έχουμε άγχος!
Μεθοδικό διάβασμα..πίστη στον στόχο μας και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους!
Ποιο μάθημα φοβάστε περισσότερο απο τα άλλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μην μετρατε μερεεεες ρε παιδια,δεν πατε 7ημερη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki49

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Ποιο μάθημα φοβάστε περισσότερο απο τα άλλα;

Όλα για την ακρίβεια :P Μπορεί να ακούγομαι υπερβολική, αλλά παίζει μεγάλο ρόλο η τύχη... Δεν ξέρεις από πού θα σου 'ρθει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Φοβαμαι την βιολογια,λογω παπαγαλιας,και λιγο την φυσικη.Κατα τα αλλα στα αλλα,αν ολα πανε καλα ελπιζω να γραψω καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ampalea4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εγώ στη φυσική δυσκολεύομαι, αν και τον τελευταίο καιρό έχω βελτιωθεί πάρα πολύ, και πιστεύω με λίγη τύχη μπορώ να χτυπήσω πάνω από 90!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Φυσική κατ/σης με διαφορά το πιο δύσκολο μάθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατευθυνσης.
Αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top