Γενικό -  Ποιο μάθημα σας απογοήτευσε;

efoula18

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
εμενα η εκθεση...πηρα 15,7 και σε ολα τα αλλα 19,5 και 20!
ελεος και αλλα παιδια που δεν ξερανε να γραψουνε μια προταση σωστη πηρανε 18 και 18,8!
ημαρτον. τεσπα, εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Η ιστορία.Ο ένας μου έβαλε 99 κι ο άλλος 100.Γιατί μου το κοψε ο ένας το μοριάκι?Αλλά εντάξει,ας μην είμαι αχάριστη.Μια χαρά είμαι κι έτσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Έκθεση ...14.... Σε κανένα μάθημα δεν έπεσα κάτω απο 99... Έγραψα χειρότερα και από πέρυσι(14.8). Και ήμουν και ευχαριστημένος, τι να πω. Και άλλοι υποανάπτυκτοι πήραν 16 και 17... Δεν είμαι αχάριστος, είμαι πολύ ευχαριστημένος με τους βαθμούς μου, ωστόσο με πείραξε να πάρει αυτό το 14.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Αν και είμαι θετική, με απογοήτευσε και μένα η έκθεση :P. Όχι και πολύ, αλλά ντάξει αρκετά. 15.2 έγραψα και απορώ δηλαδή που ήταν το μέγα λάθος. Ο μεγαλύτερος βαθμός του σχολείου ήταν 16,8, ενώ στο 2ο Λύκειο της πόλης υπήρχε και ένα 18 και ένα 17,5. Πολλοί άριστοι μαθητές που έγραφαν 17+ στις εκθέσεις στο σχολείο και στο φροντιστήριο, έγραψαν 15-15,7. Όταν πήγα να πω στην καθηγήτριά μου τα αποτελέσματα έμεινε έκπληκτη, εφόσον κανείς μας δεν έγραψε πάνω από 16... Τέσπα, στην τελική είναι έκθεση και είναι ανάλογα και σε ποιον βαθμολογητή θα πέσεις :P, προφανώς δεν έπεσα σε κάναν που βαθμολόγησε χαλαρά :(.

Τσ τσ τσ =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

megas kotsos

Νεοφερμένος

Ο κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ΕΚΘΕΣΗ.......11,8 ΚΑΙ ΑΛΛΟ.......ΤΕΣΠΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Η ιστορια!εγραψα εκθεση 18,6 , λογοτεχνια 20 ολα τα αλλα πανω απο 19,7 και ιστορια 17,1!Δεν μπορω να το καταλαβω με τπτ.....Στοχευα στο 100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Λογοτεχνία! Ο ένας 100 και ο άλλος 92..Μ.Ο 19.2
Αλλά εντάξει καλά είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Η ιστορία.Ο ένας μου έβαλε 99 κι ο άλλος 100.Γιατί μου το κοψε ο ένας το μοριάκι?Αλλά εντάξει,ας μην είμαι αχάριστη.Μια χαρά είμαι κι έτσι!

ενα μοριάκι ε? χα!! ευτυχώς που το παραδέχεσαι στο τέλος!!!!
εγώ μαθηματικά είχα 100 και 94!!! 6 μόρια στα μαθηματικά !!! ελεοc!!!:P
-----------------------------------------
Αν και είμαι θετική, με απογοήτευσε και μένα η έκθεση :P. Όχι και πολύ, αλλά ντάξει αρκετά. 15.2 έγραψα και απορώ δηλαδή που ήταν το μέγα λάθος. Ο μεγαλύτερος βαθμός του σχολείου ήταν 16,8, ενώ στο 2ο Λύκειο της πόλης υπήρχε και ένα 18 και ένα 17,5. Πολλοί άριστοι μαθητές που έγραφαν 17+ στις εκθέσεις στο σχολείο και στο φροντιστήριο, έγραψαν 15-15,7. Όταν πήγα να πω στην καθηγήτριά μου τα αποτελέσματα έμεινε έκπληκτη, εφόσον κανείς μας δεν έγραψε πάνω από 16... Τέσπα, στην τελική είναι έκθεση και είναι ανάλογα και σε ποιον βαθμολογητή θα πέσεις :P, προφανώς δεν έπεσα σε κάναν που βαθμολόγησε χαλαρά :(.

Τσ τσ τσ =/


εμάς στη έκθεση στο σχολείο άσε.....3 παιδιά γράψαμε 17.7 και ολοι οι άλλοι δε σου κάνω πλάκα κάτω απο 11!!! κατι 04, 07, 06!! αστα να πάνε........ παντως δεν ξέρω αν ειδατε τα στατιστικά των πανελλληνίων αλλα η εκθεση δεν ξερω πως τα καταφερνουν οι βαθμολογητές, ειναι στα ιδια επίπεδα καθε χρονιά..... 18-20 το 1 % και 15-18 το 20 %................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Έκθεση ...14.... Σε κανένα μάθημα δεν έπεσα κάτω απο 99... Έγραψα χειρότερα και από πέρυσι(14.8). Και ήμουν και ευχαριστημένος, τι να πω. Και άλλοι υποανάπτυκτοι πήραν 16 και 17... Δεν είμαι αχάριστος, είμαι πολύ ευχαριστημένος με τους βαθμούς μου, ωστόσο με πείραξε να πάρει αυτό το 14.



και εγω τα ιδια με σενα!!συμφωνω με αυτα που λες.εγραψα 20 στα μαθηματικα κατ και στα αλλα πανω απο 18,5 και πηρα 14 στην εκθεση...δηλ ελεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
εκθεση...που πηρα 10.9!!!το ηξερα αφου ειχα βγει εκτος θεματος...!!!αν και στο φροντιστηριο εγραφα 15-16!!!
και μαθηματικα γεν. που εγραψα 16.2!!!ανχος...που με οδηγησε σε πολλα τρελα λαθη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deina

Νεοφερμένος

Η deina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
marakigreece σε ποιο λυκειο έδωσες? στο 1ο Λύκειο έχουν αναρτήσει μόνο βαθμολογίες σε 20βαθμη κλίμακα. Που βλέπετε βαθμολογίες των βαθμολογητών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Η Εκθεση με 15,8. Μεγαλη απογοητευση ομως... Και με εριξε αρκετα.

Λιγο τα Μαθηματικα γιατι ηθελα 100 και δεν μπορω να καταλαβω τι μου κοψανε.

Και η Φυσικη γιατι εκανα ΤΙΣ πατατες, αλλα το περιμενα οτι δεν εχω γραψει καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ήξερα μια καθηγήτρια και τη ρώτησα και μου τα είπε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λιγο πολυ ολα, περιμενα παραπανω, αλλα κυριως τα παρακατω:
1) Αρχαια: 16.5 (δεν θυμομουνα την εισαγωγη γαμωτο)
2) Ιστορια: 18.1 (ακομα δεν καταλαβα απο που εφυγαν τα μορια, περιμενα τουλαχιστον 19)
3) Βιολογια: 18.1 (στο φροντιστηριο ημουν ο μονος που εγραφε 100, αλλα εχασα απο κατι ανοητα λαθη)

Στα αλλα γενικα ειμαι ευχαριστημενος, αλλα μπορω να πω οτι αδικηθηκα στα κειμενα που τα υπεραγαπω, γιατι ενω ο ενας μου εβαλε 91, ο αλλος μου κοτσαρε ενα 85!! Η καθηγητρια μου περιμενε 19, αλλα επεσα στο 17,6...

Υ.Γ : Τουλαχιστον πρεπει να περασα στο παιδαγωγικο που ηθελα εξ'αρχης!! Εβγαλα 18228 μορια!!
Υ.Γ2 : Καλα βρε ειμαρμενη, εσυ ποσο εβγαλες?? Αν δε θες να το ανακοινωσεις στο φορουμ στειλε μου π.μ και αν δε θες καθολου, δε χρειαζεται να απαντησεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spypsy

Νεοφερμένος

Ο spypsy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θέρμη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Έκθεση ...14.... Σε κανένα μάθημα δεν έπεσα κάτω απο 99... Έγραψα χειρότερα και από πέρυσι(14.8). Και ήμουν και ευχαριστημένος, τι να πω. Και άλλοι υποανάπτυκτοι πήραν 16 και 17... Δεν είμαι αχάριστος, είμαι πολύ ευχαριστημένος με τους βαθμούς μου, ωστόσο με πείραξε να πάρει αυτό το 14.
Έτσι,έτσι,σε περάσαμε εμείς οι υποανάπτυκτοι..εβγαλα 11.5 κ μόρια αλλά εγράψα 16 έκθεση...και το πολύ να'χα κάνει 3-4 εκθέσεις μέσα στη χρονιά..γουστάρεις ε ;:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@Nefe@

Νεοφερμένος

Η Νεφέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Λογοτεχνία....και να φανταστείτε οτι είναι η ζωή μου ...την υπεραγαπώ!15.7.....έλεος απο την έκθεση το περίμενα ...από τη λογοτεχνία τη βρήκα...Καλά στην έκθεση τελείως απροσδόκητα 18,1 !!!!!Μόρια : 18536.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Λογοτεχνία....και να φανταστείτε οτι είναι η ζωή μου ...την υπεραγαπώ!15.7.....έλεος απο την έκθεση το περίμενα ...από τη λογοτεχνία τη βρήκα...Καλά στην έκθεση τελείως απροσδόκητα 18,1 !!!!!Μόρια : 18536.

Όντως τελείως απροσδόκητα. Ένας από το άλλο Λύκειο της πόλης με τον οποίο τυχαίνει να κάνω αρκετή παρέα, ενώ περίμενε 15-16 έγραψε 18, το οποίο ήταν και το μεγαλύτερο στην πόλη μου. Και εγώ που περίμενα 16-17, έγραψα 15,2 :'(. Μα γίνεται; Ένας συμμαθητής μου που και αυτός περίμενε 17+, έγραψε 15,7. Ένας άλλος που περίμενε 17+, έγραψε 15,3. Μα τι γίνεται πλέον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εν τω μεταξυ περυσι περιμενα 15 και ηρθε σχεδον 17. Φετος περιμενα 17+ και ηρθε 15,8. Δεν υπαρχει πιο αλλοπροσαλο μαθημα. :P Και ειδα και κατι διαφορες στο σχολειο μου που απλα... δεν υπαρχουν (πχ 18, 12, 14 σε εναν μαθητη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ε καλα η βαθμολογηση της εκθεσης καθε χρονο ειναι ο,τι να ναι
Τουλαχιστον να ειναι ανεβασμενα τα 5 μαθηματα ωστε να μην ειναι μεγαλη η ζημια της εκθεσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Εν τω μεταξυ περυσι περιμενα 15 και ηρθε σχεδον 17. Φετος περιμενα 17+ και ηρθε 15,8. Δεν υπαρχει πιο αλλοπροσαλο μαθημα. :P Και ειδα και κατι διαφορες στο σχολειο μου που απλα... δεν υπαρχουν (πχ 18, 12, 14 σε εναν μαθητη).

Σε έναν σε μας, ο ένας του έβαλε 82 και ο άλλος 61... και ο τρίτος ντάξει του έβαλε 73.

Και στα μαθηματικά κατ. σε μία ο ένας έβαλε 74 και ο άλλος 62. Λες και δεν θέλει να γίνει αναβαθμολόγηση :P

Και ακριβώς το ίδιο, διαφορά 12 μορίων, παίχτηκε και στο αοθ σε έναν φίλο μου(δεν θυμάμαι ακριβής βαθμολογία). Λες και ειναι συνενοημένοι για να μην γίνει αναβαθμολόγηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top